Jump to content

Αγορα Ενυδειου Ada???


Recommended Posts

παιδια καλησπερα δεν ξερω αμα ειμαι στο καταλληλο χωρο αλλα θα μπορουσατε να με βοηθησετε....ξερεισ καποιοσ που μπορω να κανω αγορα ενοσ ενθδρειου ada???εχω ψαξει σε ολο το internet και δεν μπορω να βρω κατι ..και οτι βρηκα δεν το στελνουνε ελλαδα ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση?Γιατι θες να αγορασεις ενυδρειο ADA? Ειναι ακριβα ενυδρεια αυτα...Υπαρχει καποιος λογος?

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα ενυδρεια ονομαζονται rimless και μπορεις να το ζητησεις ετσι σε οποιονδηποτε ασχολειται με κατασκευες ενυδρειων.πχ αθηνα ο νινταλ ειναι ενας απο τους γκουρου και αρχοντας της σιλικονης.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην εδω εισαι στο θαλασσινο κομματι του φορουμ και εσυ θες να φτιαξεις ενυδρειο γλυκου.

Το να δωσεις τοσα λεφτα απλα για να παρεις ενα ενυδρειο ADA τα θεωρω τουλαχιστον πεταμενα..Αν θες rimless μπορεις να ψαξεις καποιον που κατασκευαζει ενυδρεια και να στο φτιαξει.

Οσο για το iwagumi που θες,αν δεν διαθετεις τον καταλληλο εξοπλησμο μη το κανεις...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το ενυδρείο ADA ; Συγνώμη για το άσχετο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η εταιρεια του takashi amano. http://www.adana.co.jp/en/

Σε ευχαριστώ !! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα ενυδρεια ονομαζονται rimless και μπορεις να το ζητησεις ετσι σε οποιονδηποτε ασχολειται με κατασκευες ενυδρειων.πχ αθηνα ο νινταλ ειναι ενας απο τους γκουρου και αρχοντας της σιλικονης.

Mobile klaz speaking...

Σωστοοοοοοοος χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Eπιτρεπειται να πω ενα μαγαζι το οποιο απο οτι μου ειχε πει φτιαχνει rimless (και 4-5 καλα φυτεμενα που εχει στο μαγαζι ειναι και αυτα rimless δικα τους, με extra clear τζαμια νομιζω και φερουν και το σημα τους δεξια κατω,αν καποιος θελει να τα δει απο κοντα)?

Έγινε επεξεργασία - stratigos24
Link to comment
Share on other sites

Eπιτρεπειται να πω ενα μαγαζι το οποιο απο οτι μου ειχε πει φτιαχνει rimless (και 4-5 καλα φυτεμενα που εχει στο μαγαζι ειναι και αυτα rimless δικα τους, με extra clear τζαμια νομιζω και φερουν και το σημα τους δεξια κατω,αν καποιος θελει να τα δει απο κοντα)?

Πες το,δεν υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Eπιτρεπειται να πω ενα μαγαζι το οποιο απο οτι μου ειχε πει φτιαχνει rimless (και 4-5 καλα φυτεμενα που εχει στο μαγαζι ειναι και αυτα rimless δικα τους, με extra clear τζαμια νομιζω και φερουν και το σημα τους δεξια κατω,αν καποιος θελει να τα δει απο κοντα)?

γιατι να μην επιτρεπετε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα αν υπαρχει καποιος κανονισμος.. :)

Ειναι το aquascape.gr και για να παρεις/παρετε μια γευση οσοι δεν εχετε δει αυτα που εχει στο μαγαζι (βεβαια εχουν φουντωσει πολυ απο τοτε, οι φωτο ειναι ψιλοπαλιες)

post-42098-0-86005000-1394110114_thumb.jpg

post-42098-0-62375600-1394110115_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

paidia σας ευχαριστω πολυ ολουσ για την βοηθεια

rastafarian θα το εκτιμουσα πολυ αν μπορουσε να με βοηθησεισ λιγο με τον εξοπλισμο εννοω εσωτερικα εξωτερικα φιλτρα λιπασματα γκαζον κτλ
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω αυτον τον εξοπλησμο..αλλα τα φωτα και το co2.Θες πολυ φωτισμο για να κανεις κατι τετοιο,co2 συστημα μπουκαλας και υποστρωμα.Θα τα εχεις αυτα?Αν τα εχεις προχωρας,αν οχι δυστοιχος δεν θα τα καταφερεις να το πετυχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...