Jump to content

London Sea Life Aquarium


Recommended Posts

εδωσα 55 λιρες για το ενυδρείο και το madame tiso δεν θυμάμαι ποσο πήγε ακριβως το καθε ενα... επισης τα πήρα online και ειχα έκπτωση 30% αν θυμάμαι καλα εκει εχει γυρω στις 25 λιρες αλλα εχει διάφορα πακέτα

Θενκς!

Link to comment
Share on other sites

Ετοίμασε το τηγάνι για τις τσιπούρες!

Σε ευχαριστούμε πολύ για τις φωτογραφίες Λυκούργο!

(Στο ποστ 24 η τρίτη φωτογραφία σε ποιο είδος ανήκει;)

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ σου άρεσε πραγματικα όμως παρα πολύ?εγώ το είδα σήμερα και πραγματικα ενω ξεκίνησε με παρα πόλους καλούς οιωνούς στο τέλος είχα κάποιο κενο.όχι οτι δεν εντυπωσιαστηκα αλλά το περίμενα λιγάκι καλυτερο ίσως με μεγαλύτερη ποικιλία σε Κοραλία χρωματα και τελοσπαντων κάτι λίγο ακόμα...

Αλλά παρόλα αυτά οποίος βρεθει Λονδίνο επιβάλεται να το δει

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ σου άρεσε πραγματικα όμως παρα πολύ?εγώ το είδα σήμερα και πραγματικα ενω ξεκίνησε με παρα πόλους καλούς οιωνούς στο τέλος είχα κάποιο κενο.όχι οτι δεν εντυπωσιαστηκα αλλά το περίμενα λιγάκι καλυτερο ίσως με μεγαλύτερη ποικιλία σε Κοραλία χρωματα και τελοσπαντων κάτι λίγο ακόμα...

Αλλά παρόλα αυτά οποίος βρεθει Λονδίνο επιβάλεται να το δει

ναι ηταν ωραιο και εγω ομως οταν πηγαινα σκεφτομουν οτι θα μου βγει το ματι απο κοραλια αλλα σε αυτων τον τομεα μετρια εως τιποτα αλλα απο ψαρια και ποικιλια ναι ηταν αψογο!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολλα τα λεφτα για κοραλλια σε τετοια ενυδρεια......

Η 4κιλη τσιπουρα μ εφτιαξε :bbq:

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο το μεγαλο δωμάτιο ενυδρείο 100.000.000000000000 λίτρων που χάθηκε το τόπι με τους καρχαρίες πολύ εντυπωσιακό το ενυδρείο με τα πυρανχας και τις μέδουσες

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...