Jump to content

Ανηλικοι Στο Αζ


Recommended Posts

παιδια ανοιγω αυτο το θεμα για να δουμε ποσοι ανηλικοι ασχολουνται με το χομπυ! μπορειται να γραφεται ηλικια(αμα θελετε) και ποσα χρονια ασχολειστε!πρωτος ειμαι εγω 14 χρονων και ασχολουμε περιπου 1 χρονο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο τ' αγορι μου!! Ωραια σκεψη.γραψτε και οι υπολοιποι.Υγ.καλα που δεν εγραψες ημερομηνια γεννησης.θα με εκανες να αισθανθω πολυ αβολα..χεχε

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

klaz την λεει το προφιλ σου!! :P

Link to comment
Share on other sites

κατι μου λεει οτι ειμαι ο μικροτερος !!!

Link to comment
Share on other sites

Ας μη μιλήσω και εγώ !!!! Θα μπορούσες να είσαι και.... εγγονός μου χα χα χα (λέμε τώρα)

Επ ευκαιρία της πρότασης του φίλου μας, θα πρότεινα σε όλα τα (μικρά) μέλη να συμπληρώσουν στο προφίλ τους την ηλικία τους.

Υπάρχει ένας πρακτικός λόγος που έχει να κάνει με τον τρόπο που θα πρέπει να δοθεί μια απάντηση σε μέλη με μικρή ηλικία.

Αλλά και οι ενήλικες καλό θα είναι να την συμπληρώσουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ας μη μιλήσω και εγώ !!!! Θα μπορούσες να είσαι και.... εγγονός μου χα χα χα (λέμε τώρα)

Επ ευκαιρία της πρότασης του φίλου μας, θα πρότεινα σε όλα τα (μικρά) μέλη να συμπληρώσουν στο προφίλ τους την ηλικία τους.

Υπάρχει ένας πρακτικός λόγος που έχει να κάνει με τον τρόπο που θα πρέπει να δοθεί μια απάντηση σε μέλη με μικρή ηλικία.

Αλλά και οι ενήλικες καλό θα είναι να την συμπληρώσουν.

δν νομιζω και εγγονος σου! γιος,ανιψιος... αλλα οχι και εγγονος!! χαχα

Link to comment
Share on other sites

ουτε εσεις εχετε συμπληρωσει ηλικια στο προφιλ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν τολμάω χα χα χα!!!

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε ! δηλαδη ποσο ειστε?50?

Link to comment
Share on other sites

ωραια! με τι ψαρια ασχολεισαι?

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε ! δηλαδη ποσο ειστε?50?

Βάλε ακόμη 7 !!!

Link to comment
Share on other sites

Θηρευτές τον τελευταίο χρόνο! :)

δεν εχω ασχοληθει ποτε με αυτα τα ψαρια και δεν νομιζω να ασχοληθω :P

Link to comment
Share on other sites

Βάλε ακόμη 7 !!!

χαχα δικαιολογηστε τοτε!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου Νικόλα για την σκέψη! :D

Α και που σαι? Ο Αίολος πλάκα σου κάνει!! Είναι παιδάκι (στην ψυχή αλλά δεν έχει σημασία!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου Νικόλα για την σκέψη! :D

Α και που σαι? Ο Αίολος πλάκα σου κάνει!! Είναι παιδάκι (στην ψυχή αλλά δεν έχει σημασία!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

εβλεπα στο φορουμ ολα τα ατομα ΄΄μεγαλης ΄ ηλικιας και σκεφτομουνα οτι λαθος χομπυ διαλεξα.ετσι ανοιξα αυτο το θεμα για να δω και τους μικροτερους. ολοι ειμαστε παιδια στην ψυχη. εξωτερικα αλλαζουμε λιγο....εως πολυ

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σου Νικόλα για την σκέψη! :D

Α και που σαι? Ο Αίολος πλάκα σου κάνει!! Είναι παιδάκι (στην ψυχή αλλά δεν έχει σημασία!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα)

Ναι ναι συμμαθητές είμαστε με τον Νικόλα

Link to comment
Share on other sites

χαχα σε 5 χρονια παμε στρατό μαζι

Link to comment
Share on other sites

μερικων ημερων..Να σε χαιρομαστε! δεν εχω δει αναλογο θεμα γι ΄ αυτο ανοιξα καινουργιο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αλλοι δεν υπαρχουν??? μεχρι τωρα ειμαστε τρεις!

Link to comment
Share on other sites

Ανήκω και εγώ στην παρέα των ''μικρών''. Είμαι λοιπόν 14 χρονών και ανήκω σε αυτό το φόρουμ πάνω από 3 χρόνια. Μέσα σε αυτό έχω μάθει πολλά και σίγουρα έχω φτάσει σε ένα επίπεδο πολύ διαφορετικό από αυτό που θα ήμουν χωρίς την υποστήριξή του.Άρχισα να ασχολούμαι σοβαρά με τα ενυδρεία περίπου 7 χρόνια πριν και μέσα από πολύ διάβασμα και σίγουρα κάποιες ψαρόσουπες, όπως όλοι μας άλλωστε, καμαρώνω το ενυδρείο που πάντα ονειρευόμουν.

Βασίλης

;)

Link to comment
Share on other sites

Ανήκω και εγώ στην παρέα των ''μικρών''. Είμαι λοιπόν 14 χρονών και ανήκω σε αυτό το φόρουμ πάνω από 3 χρόνια. Μέσα σε αυτό έχω μάθει πολλά και σίγουρα έχω φτάσει σε ένα επίπεδο πολύ διαφορετικό από αυτό που θα ήμουν χωρίς την υποστήριξή του.Άρχισα να ασχολούμαι σοβαρά με τα ενυδρεία περίπου 7 χρόνια πριν και μέσα από πολύ διάβασμα και σίγουρα κάποιες ψαρόσουπες, όπως όλοι μας άλλωστε, καμαρώνω το ενυδρείο που πάντα ονειρευόμουν.

Βασίλης

;)

Βασιλη,δεν ηξερα ρε συ οτι εισαι 14!

Επειδη σε ξερω καιρο θα πω οτι εισαι πολυ ωριμος για την ηλικια σου και μπραβο σου γι αυτο!

Νικολα,υπαρχουν και αλλα παιδια εδω στο φορουμ,απλα η αυτη τη στιγμη δεν ειναι μεσα η εχουν ψιλοσταματησει να γραφουν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...