Jump to content

Ανηλικοι Στο Αζ


Recommended Posts

Βασιλη οταν λες αρχισες να ασχολεισαι 7χρονια πριν. πως ξεκινησες? με γυαλα? γιατι εγω ξεκινησα με χρυσοψαρο σε γυαλα,αγγελοψαρο σε γυαλα και μονομαχο σε γυαλα και τωρα εχω 60λ με χρυσοψαρα και 15λ που ετοιμαζετε μονομαχοενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη,δεν ηξερα ρε συ οτι εισαι 14!

Επειδη σε ξερω καιρο θα πω οτι εισαι πολυ ωριμος για την ηλικια σου και μπραβο σου γι αυτο!

Νικολα,υπαρχουν και αλλα παιδια εδω στο φορουμ,απλα η αυτη τη στιγμη δεν ειναι μεσα η εχουν ψιλοσταματησει να γραφουν.

rastafarian απο αυτα που εγραφε σε αλλα θεματα καιε γω για μεγαλυτερο τον ειχα!! :D

Link to comment
Share on other sites

rastafarian απο αυτα που εγραφε σε αλλα θεματα καιε γω για μεγαλυτερο τον ειχα!! :D

Εγω τι να πω που τον εχω και στην ομαδα μου και δεν το ηξερα?

Για να μην παρεξηγηθω,εγραψα αυτα για τον Βασιλη γιατι τον ξερω καιρο και τον εχω παρακολουθησει ολα αυτα τα χρονια που ειναι μαζι μας.

Επισης ειναι και μελος της ομαδας μου και εχουμε μιλησει αρκετα.

Δεν θελω να μειωσω τα υπολοιπα παιδια. :)

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις δεν νομιζω οτι μειωνεται κανενας! δικαιολογημενα μπερδευτηκαμε και τον νομιζαμε για ενηλικα! :P

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.

Νικόλα άρχισα πριν από 7 χρόνια με γκάπυ σε 35 λίτρα, αλλά είχα παλαιότερα και μονομάχους σε γυάλες.

Βασίλης

;)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ο Βασιλης αξιζει συγχαρητηρια γιατι οταν εγω επαιζα μπαλα στον δρομο ο Βασιλης μεγαλωνε γκαπυ!!!! :D

Έγινε επεξεργασία - NikolasB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μερικων ημερων..Να σε χαιρομαστε! δεν εχω δει αναλογο θεμα γι ΄ αυτο ανοιξα καινουργιο

http://www.aquazone.gr/forums/topic/90693-dhnio-ooioiieooeec-iiaaea-eae-aeeaaaeneooaao/

Link to comment
Share on other sites

giorgosmarios ευχαριστω για την επισυναψη του θεματος αλλα το θεμα αναφερεται στα προβληματα που δημιουργουν οι εγγραφες μικρων παιδιων. το θεμα εδω αναφερεται στο ποιοι ειναι ανηλικοι και να μαθαινουμε πως ξεκινησαν κλπ.

Φιλικα Νικολας

Link to comment
Share on other sites

Οι ανήλικοι στο μυαλό μετράνε για να δηλώσω τον εαυτό μου;

αν ηταν ετσι ολο το αζ θα επρεπε να δηλωθει(με την καλη εννοια,της τρελας) χαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν ηταν ετσι ολο το αζ θα επρεπε να δηλωθει(με την καλη εννοια,της τρελας) χαχα

........δε κατάλαβες......φοράω κοντά παντελονάκια, έχω ματωμένα γόνατα και τρώω φέτες με μερέντα στη γειτονιά με τους φίλους μου οταν παίζουμε μπάλα!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

........δε κατάλαβες......φοράω κοντά παντελονάκια, έχω ματωμένα γόνατα και τρώω φέτες με μερέντα στη γειτονιά με τους φίλους μου οταν παίζουμε μπάλα!

ειστε απαιχτος!!! τα γονατα ειναι ματωμενα απο την μπαλα ή απο τις τουμπες με το ποδηλατο στην προσπαθεια σας να κατεβαιτε τα σκαλια του σπιτιου σας με το ποδηλατο και να παρετε την στροφη χωρις χερια???

Έγινε επεξεργασία - NikolasB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι 15 χρονών (χτες τα έκλεισα) και ασχολούμαι εδώ και 3 χρόνια περίπου, δεν ήξερα ότι είμαστε τόσοι πολλοί οι μικροί στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα. ουτε εγω ηξερα ποσοι ημασταν και ανοιξα το θεμα για να μαθω. τι ψαρια διατηρεις?

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο ενυδρεία το ένα 130 λίτρα με σκαλάρια και τέτρα και ένα 60 λίτρα με 2 ραμιρέζι και τέτρα

Link to comment
Share on other sites

γιαννη απλα ο giorgosmarios μου επισηναψε ενα θεμα το οποιο δν ηταν για 18 και κατω αλλα για τα προβληματα που προκαλουν τα μικρα παιδια στο φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο ενυδρεία το ένα 130 λίτρα με σκαλάρια και τέτρα και ένα 60 λίτρα με 2 ραμιρέζι και τέτρα

ξεκινησες αμεσως με μεγαλο ενυδρειο ή ησουνα και εσυ ΄΄παιδι της γυαλας΄΄?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδί της γυάλας σαν και εσένα και εγώ με χρυσόψαρα και αγγελόψαρα στην γυάλα, άστα να πάνε τα θυμάμαι και ανεβάζω πίεση......

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παιδί της γυάλας σαν και εσένα και εγώ με χρυσόψαρα και αγγελόψαρα στην γυάλα, άστα να πάνε τα θυμάμαι και ανεβάζω πίεση......

χαχα συγκεκριμενα το αγγελοψαρο το ειχα αφησει εκτεθημενο στον ηλιο και την επομενη μερα το ταισα στις γατες

Link to comment
Share on other sites

Αρε φιλε τι μας εκανες τωρα....αν και δεν ειμαι απο τους πολυ μεγαλους της παρεας, δεν ειμαι και μικρος.... Στην ηλικια σου λοιπον θυμηθηκα τωρα την πρωτη γυαλλα μου με χρυσοψαρο που κυριολεκτικα εγινε ψαροσουπα οταν την ξεχασα πανω σε καλοριφερ που λιγες ωρες μετα... αναψε...και καταλαβαινεις....

Ασε που θυμηθηκα το πρωτο "ενυδρειο" μου λιγο αργοτερα, καπου 40 λιτρα με αγγελοψαρο,γκουραμι, τιγρακια....κ.α.

Link to comment
Share on other sites

το προφίλ και οι απαντήσεις είναι δικές μου αλλά πάντα δίπλα μου είναι η κόρη μου (10 χρονών).

ουσιαστικά τα ενυδρεία αυτή τα "τρέχει" με την υψηλή εποπτεία μου.

Ακόμα και στις συναντήσεις μαζί πάμε!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αρε φιλε τι μας εκανες τωρα....αν και δεν ειμαι απο τους πολυ μεγαλους της παρεας, δεν ειμαι και μικρος.... Στην ηλικια σου λοιπον θυμηθηκα τωρα την πρωτη γυαλλα μου με χρυσοψαρο που κυριολεκτικα εγινε ψαροσουπα οταν την ξεχασα πανω σε καλοριφερ που λιγες ωρες μετα... αναψε...και καταλαβαινεις....

Ασε που θυμηθηκα το πρωτο "ενυδρειο" μου λιγο αργοτερα, καπου 40 λιτρα με αγγελοψαρο,γκουραμι, τιγρακια....κ.α.

παρασκευα ειχα μονομαχο στα γνωστα πλαστικα 2λιτρα κουτακια και τον ειχα βαλει στο μπανιο μπροστα στον καθρεπτη .ολη μερα μαλωνε μονος του. το προηγουμενο καλοκαιρι ειχα ενα μπλακ μουρ και ενα κομμον απο πανηγυρι. το κομμον κατι ειχε παθει και ειχε γυρισει αναποδα (μαλλον νυκτικη κυστη) και εκει που λεγαμε οτι θα πεθανει το επιασε ο αδερφος μου και το ζουληξε!!!!

Link to comment
Share on other sites

το προφίλ και οι απαντήσεις είναι δικές μου αλλά πάντα δίπλα μου είναι η κόρη μου (10 χρονών).

ουσιαστικά τα ενυδρεία αυτή τα "τρέχει" με την υψηλή εποπτεία μου.

Ακόμα και στις συναντήσεις μαζί πάμε!!

συγχαρητηρια που παροτρεινεις το παιδι σου να εχει ενα ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

το προφίλ και οι απαντήσεις είναι δικές μου αλλά πάντα δίπλα μου είναι η κόρη μου (10 χρονών).

ουσιαστικά τα ενυδρεία αυτή τα "τρέχει" με την υψηλή εποπτεία μου.

Ακόμα και στις συναντήσεις μαζί πάμε!!

αχα !!! πες την τότε να σε φέρει σήμερα στο παζάρι χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...