Jump to content

Ψηφοφορία Ενυδρείου Του Μήνα Μαρτίου


Aiolos

  

191 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Λόγω κάποιου τεχνητού προβλήματος του συστήματος στην καταμέτρηση των ψήφων θα αποτελέσματα δεν μπορούν να θεωρηθούν αξιόπιστα και για τον λόγω αυτό η ψηφοφορία παρατείνεται για άλλες 20 ημέρες.

Ζητούμε την κατανόησή σας και μπορείτε να συνεχίσετε την ψηφοφορία έως και τις 20 Απριλίου.

Η συντονιστική ομάδα

Εγω σας πιστεύω. Γενικά τελευταία κάτι "παίζεται" εδώ μέσα γιατι διάβασα οτι με Εισαγγελική εντολή κλείνουν δυο blogs και τρία forums εκ των οποίων το ενα ειναι το ΑΖ. Μπορείτε να μας δώσετε περισσότερες πληροφορίες για τους λόγους που οδηγούν στο κλείσιμο της αγαπημένης μας σελίδας; Προλαβαίνουμε να ψηφίσουμε όσοι δε προλάβαμε μέχρι να κλείσει η σελίδα;
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα...ξερω για που το πας στρατο αλλα θα σε ρωτησω για να παιξουμε :jig:

Να δω τι εμπνευση εχεις! :lolu:

"Γιατι ρε τι εγινε και δεν θα επρεπε να εχουμε ορεξη?"

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σε θεση να μιλησω,λυπαμαι......συγνωμη που χαλαω και το θεμα............

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα......οοοοοοοκ!!! :jig:

Αν ακουσεις κανενα θορυβο-ηχο κτλ που θα μπορει να βοηθησει την αστυνομια να σε εντοπισει στειλε μου το σε μηνυμα ρε!

Μεχρι τοτε κανε οτι σου λενε και μην τους εκνευριζεις!Πηγαινε με τα νερα τους!

Αν ζητησουν λυτρα ομως........δεν σε ξερω :usd:

Link to comment
Share on other sites

μόνο λίτρα ενυδρειακού νερού μπορούμε να προσφέρουμε!!!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο και στους 3 ,ειστε και οι 3 νικητες με εκπληκτικα ενυδρεια,επισεις ενα μεγαλο μπραβο στο AQUAZONE για την οργανωση και εκτελεση του διαγωνισμου ,παντα τετοια,εν αναμονη τις συνεχειας.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα......οοοοοοοκ!!! :jig:

Αν ακουσεις κανενα θορυβο-ηχο κτλ που θα μπορει να βοηθησει την αστυνομια να σε εντοπισει στειλε μου το σε μηνυμα ρε!

Μεχρι τοτε κανε οτι σου λενε και μην τους εκνευριζεις!Πηγαινε με τα νερα τους!

Αν ζητησουν λυτρα ομως........δεν σε ξερω :usd:

Μακαρι να μπορουσα να χαρω κι εγω φιλε.........αλλα δυστυχως δεν πιανουν τα αστεια.................

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους εφτασα σπιτι.. :wootwoot:

Με την σειρα μου θα ηθελα να πω κ εγω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που πηραν μερος σ αυτον το διαγωνισμο ειτε με την ψηφο τους,ειτε με τα ομορφα σχολια τους.

Ειληκρινα μας δινεται κουραγιο κ δυναμη για την συνεχεια.

Ενα πολυ μεγαλο μπραβο στον Βαλεντινο κ στον Κωστα που οχι μονο οτι εχουν πολυ ομορφα ενυδρεια αλλα τα διατηρουν σε κ αριστη κατασταση(μεγαλη υποθεση αυτο!!)

Μοιραστηκα πολυ ομορφες εμπειριες παιδια καιρος να μοιραστουμε κ κανενα frag :icon_dance:

Κ ευχομαι παντα με την βοηθεια που μας προσφερει το Aquazone να κραταμε τον πηχη ψιλα για τα ενυδρεια μας.

Κ παλι ευχαριστω κ ευχομαι οτι καλυτερο για τα ενυδρεια σας...

Υ.Σ....Αυτογραφα ποτε θα αρχισω να μοιραζω?.... :D

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά και εδώ μαγειρεύουν τα ψηφια

Τς τς τς τς

?

Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα θα κανει πλακα ο samilias μη τσιμπάμε...

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αυτό έλειπε.... και σιγά δηλαδή τα εκατομμύρια που θα κέρδιζε κάποιος από το μαγείρεμα αν γινότανε (που δεν μπορεί να γίνει άλλωστε)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ψηφοφορία τέλειωσε.... δεν ψηφίζουμε πλέον !!!

Link to comment
Share on other sites

Όπα ρε παιδιά τώρα μπήκα στο θέμα!

Πλάκα έκανα με αφορμή και καλα το αστείο του aiolou ότι θα ξαναγίνει ψηφοφορία!

Σορυ αν σας προβληματισα και σας μπέρδεψα!

:D

Έγινε επεξεργασία - samilias21
Link to comment
Share on other sites

Κερδισα?!

Πόσα φragάκια δίνεις?.... λέγε, και θα βρω έναν χάκερ να τα μαγειρέψει.....

έλα, τώρα που γυρίζει πριν εκτυπωθεί το βραβείο.... "πάρτο Λίζα και κάντο κορνίζα"

Link to comment
Share on other sites

:ooh2: Τι ενυδρειαρες ειναι αυτες!!!! Παιδια μπραβο και καλη επιτυχια και στους 3. Φοβερα ενυδρεια!! (Πειτε ρε παιδια και σε μας τι κανετε και εχετε τετοια χρωματα? :sarcasm: )

Link to comment
Share on other sites

Ευγενιε τωρα τα ειδες φιλε χαχαχα που εισαι καλε?

Link to comment
Share on other sites

:lolu: Η αληθεια ειναι οτι εμπαινα για πολυ λιγο και δεν προλάβαινα να δω όλα τα θέματα.

Νικο Φοβερα ενυδρεια!!! Απιστευτα aquascape!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...