Jump to content

Αφαιρεση Μαξι Ανεμωνης


Recommended Posts

Καντες 3 να εισαι καλυμενος.... Λιγη υπερβολη με τα λεντ δεν βλαπτει και αμα ειναι οκ κανε καμια ρυθμισει με παραπανω φως για λιγες ωρες ή βγαλτη.....

Κατα την γνωμη μου, χωρις να ξερω τον τυπο τις λαμπας και τις διαστασης σου....

Link to comment
Share on other sites

η λαμπα εχει 18 x3watt.αρα με 2 παω 108 watt.νομιζω για 110 λιτρα περιπου μεικτα θα ειμαι κομπλε.αλλιως παει το πουλι πεταξε

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστος, γραψε λαθος.... Εκανα λαθος στον υπολογισμο :) υπολογιζα 18 βατ επι 3..... Ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι!!

Καμια φωτο θα δουμε ομως;

Link to comment
Share on other sites

η λαμπα εχει 18 x3watt.αρα με 2 παω 108 watt.νομιζω για 110 λιτρα περιπου μεικτα θα ειμαι κομπλε.αλλιως παει το πουλι πεταξε

παραεισαι κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Ακομα να στηθει το 100λιτρο?

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ειμαι και πολυ του μεταχειρισμενου λογο κακης εμπειριας περιμενω μπας εκτος απο παμπερς και γαλα περισσεψει και τιποτα για σκιμμερ.η λαμπα εχει 70 ευρω με τα μεταφορικα.ειναι diy αλλα σε σχεση με την ακουαλουμ ειναι κλασης καλυτερη.προς το παρων το μονο που κανω ειναι οτι εχω βρει ενα ακουασκειπ στο google και στον ελευθερο χρονο μου προσπαθω να το αντιγραψω.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν εχεις και αδικο για τα μεταχειρησμενα...! ;) Παντος βαλε πλωρη για το 100 λιτρο. Εν αναγκη κανε την καρδια σου πετρα και μην αγορασεις ουτε λεπι για το παρων ενυδρειο σου. Θα το καταευχαριστηθεις το 100 λιτρο.

Πως σου φαινετε το δικο μου που το εχεις δει απο κοντα? σου αρεσε? Και σκεψου ειναι μονο 130 λιτρα! Μπορεις να κανεις παπαδες στο 100 λιτρο σε σχεση με τα 30 λιτρα που εισαι αυτη την στιγμη!! (Καταραμενα χρηματα :angry02: )

Link to comment
Share on other sites

ευγενιε ισως μετα απο την ακρο που σου εδειξα οντως να μη βαλω τιποτε αλλο.θα προσπαθησω να το στησω σχετικα γρηγορα.ειχα σκεφτει να δωσω το 350ρι με τις κιχλιδες αλλα τις εχω απο το 2004 και ετσι το εβγαλα απο το μυαλο μου,ισχυρος δεσμος.στο θεμα μας τωρα σχετικα με τη μαξι δε καταφερα και τιποτα.προσπαθησα με ενα πλαστικο κατσαβιδακι (παιχνιδι του γιου μου) αλλα ματαια.της εβαλα καμια ωρα ενα κυκλοφοριτακι 300 λιτρα ανα ωρα αλλα μαλλον της αρεσε το μασαζ.θα ερθεις μια μερα μπας κ τη καταφερεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Κρατησε τις κιχλιδες. Κριμα ειναι να τις δωσεις και φανταζομαι θα ειναι ωραιο ενυδρειο. (Κανε καμια παρουσιαση με φωτος καμια μερα να το δουμε)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...