Jump to content

Ας Υποθέσουμε Ότι......


Recommended Posts

Αυτή είναι η θέα από το εξοχικό μου στην Β.Ευβοια:Βλέπει από το Τρίκερι του Πηλίου έως την Σκιάθο, θέλω να πάω τώρα!!! Αμπρα κατάμπρα!!!

post-52363-0-75348500-1394743234_thumb.jpg

Μπααα......ακόμα εδώ είμαι...κλαψ!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

diaktinismos15910.jpg

Scotyyyyyyyyyyyy ....

Link to comment
Share on other sites

Αφου υποθετουμε εχουμε και λεμε ενα δωματιο γυρω γυρω ενυδρειο με 1μετρο φαρδος το οποιο θα ειναι ως εξης μπαινοντας αριστερα fish only,ακολουθει anemone only,και τελειωνουμε με reef only.Ολα θα εχουν κοινο νερο με διαχωριστικο plexi glaass με τρυπες.Μπροστα το μπαλκονι θα εχει θεα τον Αυστραλιανο υφαλο ,και ολο αυτο να το απολαμβανω αγγαλια με την κορη μου και με την γυναικα μου.Μακαρι.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η θέα από το εξοχικό μου στην Β.Ευβοια:Βλέπει από το Τρίκερι του Πηλίου έως την Σκιάθο, θέλω να πάω τώρα!!! Αμπρα κατάμπρα!!!

attachicon.gifIMG_0562.JPG

Μπααα......ακόμα εδώ είμαι...κλαψ!!!

Σε ποιο μερος?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο μερος?

Αγριοβότανο

Link to comment
Share on other sites

diaktinismos15910.jpg

Scotyyyyyyyyyyyy ....

Πες μου ότι έφτιαξες και τέτοιο μαραφέτι τώρα να τρελαθώ χαχαχαχαχαχα :fpc:

Link to comment
Share on other sites

Που κοντα ειναι αυτο?

Εγω πηγαινα διακοπες παλια στα Ελληνικα και ξαναπηγα προπερσι μετα απο 20 χρονια..

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη θέλω να δώ αν υποθέσουμε ότι σε πιάνει το ΧΑΒΑΗ 5-0 να αλλάζεις ψάρια και φραγκάκια τι θα γίνει ?

Το πολύ πολύ να γίνει 6-0!!!
Link to comment
Share on other sites

Που κοντα ειναι αυτο?

Εγω πηγαινα διακοπες παλια στα Ελληνικα και ξαναπηγα προπερσι μετα απο 20 χρονια..

Από Ελληνικά προς Ιστιαία στα 5 χλμ ακριβώς!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πολύ πολύ να γίνει 6-0!!!

χαχαχαχαχα :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Από Ελληνικά προς Ιστιαία στα 5 χλμ ακριβώς!!!

Ααααααα κοντα!

Ωραια μερη ρε φιλε απο κει.Κατα πασα πιθανοτητα το καλοκαιρι εκει θα ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα κοντα!

Ωραια μερη ρε φιλε απο κει.Κατα πασα πιθανοτητα το καλοκαιρι εκει θα ειμαι!

Πραγματικά είναι όμορφα

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι.......

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι κερδίζω το τζόκερ μετά από αλλεπάλληλα τζακ-ποτ……… μαντέψτε! στούντιο ηχογραφήσεων, ενυδρεία, λίμνες, μπονσάι, και γράψιμο στα ********* μου ότι και όποιον με αγχώνει!

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι έχω χρόνο και χρήμα... Φτιάχνω μια λίμνη με χρυσόψαρα και μια με κοι! Τεράστιες εννοείται! :D

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι κερδίζω το τζόκερ μετά από αλλεπάλληλα τζακ-ποτ……… μαντέψτε! στούντιο ηχογραφήσεων, ενυδρεία, λίμνες, μπονσάι, και γράψιμο στα αρ χ / μου ότι και όποιον με αγχώνει!

Ας υποθέσουμε οτι στην κλήρωση του τζόκερ που κέρδισε ο Sammy είχε γίνει κάποιο λάθος ή αποδεικνύονταν οτι ηταν στημένη απο κάποιους η κλήρωση.....μαντέψτε

Ο Sammy θα δούλευε μια ζωή για να αποπληρώσει δάνεια που θα είχε πάρει για να φτιάξει στούντιο ηχογραφήσεων, ενυδρεια, λίμνες, μπονσάι μιας και θα του είχαν πάρει πίσω τα κέρδη και θα επρεπε απο την αρχή να κερδίσει με κάθε τρόπο την εμπιστοσύνη όσων προηγουμένως είχε γράψει στ' ********* του.

Σορυ Sammy αλλα στις υποθέσεις οτι θελουμε λέμε.

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε οτι στην κλήρωση του τζόκερ που κέρδισε ο Sammy είχε γίνει κάποιο λάθος ή αποδεικνύονταν οτι ηταν στημένη απο κάποιους η κλήρωση.....μαντέψτε

Ο Sammy θα δούλευε μια ζωή για να αποπληρώσει δάνεια που θα είχε πάρει για να φτιάξει στούντιο ηχογραφήσεων, ενυδρεια, λίμνες, μπονσάι μιας και θα του είχαν πάρει πίσω τα κέρδη και θα επρεπε απο την αρχή να κερδίσει με κάθε τρόπο την εμπιστοσύνη όσων προηγουμένως είχε γράψει στ' αρχ... του.

Σορυ Sammy αλλα στις υποθέσεις οτι θελουμε λέμε.

Με τόσα λεφτά θα το έσκαγε στη Χαβάη, σιγά μην πλήρωνε το λάθος άλλων :P

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι κερδίζω το τζόκερ μετά από αλλεπάλληλα τζακ-ποτ……… μαντέψτε! στούντιο ηχογραφήσεων, ενυδρεία, λίμνες, μπονσάι, και γράψιμο στα ********* μου ότι και όποιον με αγχώνει!

Πειράζει να κρατήσω μόνο αυτό: '' και γράψιμο στα ********* μου ότι και όποιον με αγχώνει!''

εντάξει θα βάλω και ένα ενυδρείο!!!

Link to comment
Share on other sites

κατά την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται! :geek:

ήταν στημένη από κάποιους η κλήρωση! και θα κέρδιζα εγώ όχι αυτοί; :bbq:

και ποιος είπε ότι θα έπερνα δάνειο για να φτιάξω όλα αυτά που επιθυμώ, :judge::judge: αν ήταν έτσι θα ήμουν και γω μαζί όλους τους υπόλοιπους……εγώ απλά διαφέρω…… :jig: και αν κέρδιζα το τζόκερ θα τους έγραφα στα……. μου :sword: για ακόμα μιά φορα

Ας υποθέσουμε ότι μετά ξύπνησες….. που θα μου πάρουν τα λεφτά :zoro: ούτε στο όνειρό τους! :bigemo_harabe_net-171::bigemo_harabe_net-171::kookoo:

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να εχω κανα 3μηνο αδεια, με πληρεις αποδοχες και να γυρισω την Σκωτια!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να εχω κανα 3μηνο αδεια, με πληρεις αποδοχες και να γυρισω την Σκωτια!

Μια βδομαδουλα πάρε άδεια και σε φιλοξενω στο χωριό μου, όλο πρόβατα και λιβάδια έχει !καμία διαφορά :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια βδομαδουλα πάρε άδεια και σε φιλοξενω στο χωριό μου, όλο πρόβατα και λιβάδια έχει !καμία διαφορά :D

Ναι ρε Ηλία, να μπει μέσα στη στάνη με τα πρόβατα, να δει το δοχείο με το γάλα και να σου πει "Τι κάνει το κιούπι εδώ μέσα; Να το βγάλεις αμέσως".
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια βδομαδουλα πάρε άδεια και σε φιλοξενω στο χωριό μου, όλο πρόβατα και λιβάδια έχει !καμία διαφορά :D

Που ειναι το χωριο σου ρε φιλαρακι; Να το επισκευτουμε αν ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Αμέ γιατί όχι!

Προτείνω να κανονιστεί μια συνάντηση του ΑΖ στην πανέμορφη λίμνη πλαστήρα!

Βάζετε τα έξοδα σας, βάζω ξενάγηση + αρνί σουβλας :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Ηλία, να μπει μέσα στη στάνη με τα πρόβατα, να δει το δοχείο με το γάλα και να σου πει "Τι κάνει το κιούπι εδώ μέσα; Να το βγάλεις αμέσως".

Και θα του πω " μα τι λες? Είναι βιοτοπικο"

Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Αρνιά, εννοείς. Είμαστε φαγανοί. :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...