Jump to content

Παρουσιαση Φυτεμενου!


Recommended Posts

Γεια σας.Μετα απο διαβασμα και προσπαθεια τεληκα ευτιαξα το φυτεμενο ενυδρειο μου, με δισκολεξε λιγο το υποστρομα αλλα δεν πειραζει.Δεν με ικανοποιει πληρωσ αλλα πιστευω οτι ειναι καλω για πρωτη προσπαθεια :icon_dance::bigemo_harabe_net-193: Μεσα στο ενυδρειακει εχω μονω γαριδεσ αμανο.

post-56064-0-46986800-1395082571_thumb.jpg

post-56064-0-27022600-1395082588_thumb.jpg

post-56064-0-26424100-1395082627_thumb.jpg

post-56064-0-30561400-1395082661_thumb.jpg

post-56064-0-39258500-1395082676_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

γιατι βιαζεσαι να ακουσεις σχολια ...κατσε και απολαυσε το ενυδρειο σου .....οπως ειπες κιεσυ δεν σε ικανοποιει, οποτε εχεις απο μονος σου καταλαβει οτι εχεις περιθωρια βελτιωσης

κατσε ψαξε βιντεακια στο ιντερνετ με παρομοια ενυδρεια , διαβασε στο φορουμ τι αλλο μπορεις να κανεις και καλο θα ηταν οταν κανεις παρουσιαση ενυδρειου να χρησιμοποιεις την φορμα που υπαρχει στο φορουμ

καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Τα φυτακια ειναι απο ΙΚΕΑ Νικολα;

Οπως ειπες κι εσυ θελει δουλεια! Για αρχη θα σου προτεινα να χωρισεις τα δυο ειδη φυων και να τα φυτεψεις σε συσταδες το ενα δεξια και το αλλο αριστερα! Αυτο θα δημιουργησει ας το πουμε εναν διαδρομο στο κεντρο του ενυδρειου!

Χρειαζεσαι κι αλλα φυτα!

Link to comment
Share on other sites

Πες μας καμια πληροφορια για το ενυδρειο σου.

Ποσα λιτρα ειναι,τι εξοπλησμο εχει κτλ.

Το υποστρωμα τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω,εχεις βαλει απο πανω χαλικι ψιλο η το εχεις βαλει σκετο το υποστρωμα?

Link to comment
Share on other sites

επισης βαλε ενα σκουρο χαρτονι στην πλατη... θα δειξει πολυ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

νομιζω οτι εβαλες τα φυτα σου ολα στο κεντρο….οπως σου ειπαν χωρισε τα δεξια και αριστερα βαθος και θα δειξει πολυ και μπροστα δεξια και αριστερα βαλε κατι κοντο και στο κεντρο αφησε κενο να υπαρχει κ λιγος χωρος….

Υ.Γ θα μου αρεσε περισσοτερο μια μικρι ριζουλα παρα τα πυλινα (παντα δικια μου γνωμη)

Έγινε επεξεργασία - Zac
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...