Jump to content

Δύτης Αντιμέτωπος Με Καρχαρία Σώζεται Χάρη Στο Καμάκι Του


Recommended Posts

Ο Τζέισον Ντμίτρι έζησε το θρίλερ στην Καραϊβική και στάθηκε κάτι παραπάνω από τυχερός. Γλίτωσε χάρη στο καμάκι που είχε μαζί του, καθώς κατάφερε με αυτό να κρατήσει μακριά του τον καρχαρία που ήταν έτοιμος να... φάει το γεύμα του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καημένε καρχαρία...πάλι νηστικός θα μείνει! Και τον έκανε και ρεζίλι ο μα..ς με την κάμερα. Με τι μούτρα θα κυκλοφορήσει τώρα.

θα τραγουδάει: "Ντμίτρι μου Ντμίτρι μου, μου το κλεισες το σπίτι μου.." .

Μάγκα, θα σε ήθελα να δω τι θα 'κάνες χωρίς το καμάκι...τι μαγκιές θα έκανες. Μεζε.. έ μεζέ.

Link to comment
Share on other sites

εχε χαρη που ηταν βρεφος και χορτατο!

ετσι και ηταν ο μπαμπας η ο παππους και πεινασμενος!!!

ουτε βατραχοπεδιλο δεν θα εμενε!

υγ βεβαια για τα ψαρακια του πηγαινε και οχι για αυτον!

Link to comment
Share on other sites

Περα απο την διαθεση για βουτιες που μας ανοιξε το βιντεο :D ,λεω εγω τωρα,μηπως ο καρχαριας πηρε αναποδες,επειδη του πηρε και τα τελευταια ψαρια που απεμειναν?Οπως και αν εχει,εμεις εισβαλλουμε στον χωρο τους,το εχουμε τσιφλικι μας,ακομη και οταν εχουμε καλες προθεσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν τον είδε τον καρχαρία που τριγυρνούσε κοντά του από τα πρώτα δευτερόλεπτα (16 - 20)?

Και επίσης όταν τον διώχνει με το καμάκι κάτι δεν μου στέκει σωστά στο βιντεο και στις αποστάσεις....

Αν είναι αλήθεια τότε είναι πολύ τυχερός... αλλά για φτιαχτό μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Τυχερος γιατι δεν ειναι βρεφος.Απλα ειναι το ειδος σε τετοιο μεγεθος.Τυχερος επισης γιατι αυτο το ειδος τριγυρναει σε μεγαλυτερο αριθμο και οχι ενας.Τυχερος επισης οχι χαρη στο καμακι που κρατουσε,αλλα στο οτι ειχε μπουκαλες,αρα και μπορουσε ευκολα να βλεπει χωρις το αγχος μην πνιγει.

Το περιεργο ειναι πως το ζωντανο ενδιαφερθηκε περισσοτερο γι'αυτον και οχι για τα ψαρια που κουβαλουσε.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτος προφανος επιανε ψαρια για να τα πουλησει για εμποριο θαλασσινων ψαριων.Αραγες επιτρεπετε με φιαλες να κυνηγας τροπιμα ψαρια?

Link to comment
Share on other sites

Αν συμπεράνω σωστά, ψαρεύει με σφεντόνα. Σε πολλά νησιά του Ειρηνικού επιτρέπεται το υποβρύχιο ψάρεμα με αυτόνομη αναπνευστική συσκευή αλλά σε περιορίζει με το όπλο που θα κρατάς. Πάντος μικρό ξεμικρό το καρχαριάκι, αν τον μάγκωνε, θα του έκοβε κάνα κομμάτι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανε πίσω ο καρχαρίες λόγω του καμακιού, λόγω της δυσοσμίας που αναδύονταν απο τον δύση έκανε πίσω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανε πίσω ο καρχαρίες λόγω του καμακιού, λόγω της δυσοσμίας που αναδύονταν απο τον δύση έκανε πίσω.

:bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανε πίσω ο καρχαρίες λόγω του καμακιού, λόγω της δυσοσμίας που αναδύονταν απο τον δύση έκανε πίσω.

Το κατάλαβες και εσύ?

Η μπουρμπουλήθρες από τι νομίζατε ότι ήταν ???

Link to comment
Share on other sites

"Αν σ αρεσει μπαρμπα Λαμπρο, ξαναπερνα απ την Ανδρο" λεει ενα παλιο ρητο!

Link to comment
Share on other sites

Ψαροντουφεκας με ... κοτσια!

Link to comment
Share on other sites

Τετοια "καρχαριακια" κοβουν ανετα με μια δαγκωνια κρεας παχους κοντα στους 2 ποντους κ πλατος τουλαχιστον 15ποντους.Αν τον δαγκωνε σιγουρα θα ταν επωδυνο κ αναλογα το σημειο ισως θανατηφορο.Μου αρεσει παντως που κοιταζε να κανει κ σωστη αποσυμπιεση...

Sent from the dark side of the moon...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...