Jump to content

Γεια Σας Και Από Έμενα!!!


jojo90

Recommended Posts

Ειναι πολυ μικρες οι φωτο! Δεν βλεπω καλα τι γινεται αλλα θα ελεγα να γυρισεις τη ριζα αναποδα! Πηρες κι αλλα ψαρακια

Ναι !!! δυο loach (οταν μεγαλωσουν λιγο θα πανε σε αλλο ενθδρειο) και εναν alenquer! Τωρα ειναι 4 τα δισκακια και την αλλη εβδομαδα θα γινουν 5!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Μ αρεσει πιο πολυ τωρα με την αμμο!

Βαλε και κανενα ευκολο φυτο οπως επισης και κανενα ξερο φυλλο στο βυθο οπως πχ catappa

Σιγα Σιγα!! περιμενω το πετ σοπ μου να φερει φυτα! αλλιως θα τα ειχα βαλει ηδη! ειδες ομςσ κατω βρωμια και κακο;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ μικρες οι φωτο! Δεν βλεπω καλα τι γινεται αλλα θα ελεγα να γυρισεις τη ριζα αναποδα! Πηρες κι αλλα ψαρακια;

Δυστιχως δεν με αφηνει να της ανεβασω πιο μεγαλες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

Δεν ξέρω με σιγουριά να σου πω για την καραβίδα αλλά αν είναι σαν τα αστακουδάκια μόλις βάλεις φυτά θα είναι σαν

να έχεις ένα κλαδευτήρι μέσα στο ενυδρείο σου. . . :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή συνέχεια με το όμορφο ενυδρείο σου !!!!

Είδαμε δίσκους και πέσαμε με τα μούτρα !!!! Ρε Δημήτρη κάνα καφέ θα πιούμε;;;;;; :bigemo_harabe_net-189:

Προσπαθούμε όσο μπορούμε να βοηθήσουμε!

Σταμάτη όποτε γουστάρεις!

Ναι !!! δυο loach (οταν μεγαλωσουν λιγο θα πανε σε αλλο ενθδρειο) και εναν alenquer! Τωρα ειναι 4 τα δισκακια και την αλλη εβδομαδα θα γινουν 5!!!

Δεν γνωρίζω τα οικονομικά σου, αλλά μια πρότασή μου θα ήταν να μπαίνουν δυο - δυο.

Δυστιχως δεν με αφηνει να της ανεβασω πιο μεγαλες

Μπες εδώ κανε μια εγγραφή, ανεβασετες εκεί και μετά μπορείς άνετα να τις μεταφέρεις εδώ!

http://photobucket.com/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

Δεν ξέρω με σιγουριά να σου πω για την καραβίδα αλλά αν είναι σαν τα αστακουδάκια μόλις βάλεις φυτά θα είναι σαν

να έχεις ένα κλαδευτήρι μέσα στο ενυδρείο σου. . . :)

Μολις τα εβαλα και ας ελπισουμε πως αυτο δεν θα συμβει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η αφίσα στο φόντο αδικεί τα υπέροχα ψάρια και τις πολύ ωραίες ρίζες. Τα κάνει δυσδιάκριτα και ψεύτικο το συνολικό αποτέλεσμα. Στη θέση σου θα δοκίμαζα ένα μονόχρωμο φόντο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...