Jump to content

Απίθανες Στιγμές (Θαλασσινό)


Aiolos

Recommended Posts

Όλοι μας λίγο πολύ έχουμε αποθανατίσει το ενυδρείο μας, με το κινητό, με την φωτογραφική μας μηχανή.... (φωτογραφία ή βίντεο δεν έχει σημασία), αλλά οι περισσότερες είναι "συμβατικές" εικόνες, παρουσιάζοντας τα ψάρια ή τα κοράλλια μας και το ενυδρείο μας γενικότερα.

Μέσα σ αυτό τον μικρόκοσμο συμβαίνουν όμως και άλλα πράγματα που είτε περνούν απαρατήρητα είτε δεν μπορέσαμε να αποθανατίσουμε αυτήν την απίθανη στιγμή.

Στιγμή που μπορεί να είναι μια τυχαία φωτογραφική συγκυρία, η στιγμή της αναπαραγωγής, η ερωτοτροπία ή ο καβγάς των ψαριών.... κάτι τέλος πάντων έξω από τα συνηθισμένα πορτραίτα των ψαριών.

Ας ξεκινήσουμε αυτό το βίντεο-φωτορεπορτάζ (ότι μπορεί, και με ότι μπορεί ο καθένας), και να μοιραστούμε αυτές τις απίθανες στιγμές.

Έχουμε άπειρο χρόνο μπροστά μας, και στο τέλος του χρόνου θα ψηφίσουμε για το καλύτερο (απίθανο όμως) στιγμιότυπο.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια παραδείγματα... (εκτός ανταγωνισμού)

Link to comment
Share on other sites

Κάποια παραδείγματα... (εκτός ανταγωνισμού)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άντε ρε παιδιά, στο θαλασσινό υπάρχουν καταπληκτικές στιγμές που μπορείτε να μοιραστείτε.... τόσο καιρό μόνο ένας? ντροπή !!!! χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ποσταρω ενα μικρο βιντεο που δειχνει ενα διαμερισμα απο το φιλτρο μου και μεσα κολυμπαει μαλλων μωρο jellyfish

Ακομη εχω τετοια.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Το αγαπημενο μου ζευγαρακι, ωραιες αναμνησεις....

RDPloFQ.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...