Jump to content

Ενα Μεγάλο Ευχαριστω Στον Panagreco


Recommended Posts

Τον ευχαρίστησα μέσω προσωπικών μηνυμάτων αρκετές φορες αλλα νιώθω χρέος μου να το κανω και δημόσια. Βρισκόμουν στην αναζήτηση ενός δεύτερου εξωτερικού φιλτρου για το ενυδρειο μου και μέσα απο αγγελία βρήκα ενα στην Αθήνα αλλά ο κάτοχός του δεν έκανε αποστολές στην επαρχία. Ο Παναγιώτης (PanaGreco) αντιλαμβανόμενος οτι το ήθελα το φιλτρο, χωρίς να του το ζητήσω, ούτε καν να το υπονοήσω, προσφέρθηκε να έρθει σε επαφή με τον πωλητή, να τον συναντήσει, να δεί και να κάνει ερωτήσεις για την καλή λειτουργία του φίλτρου, να το πάρει, να το πληρώσει και να μου το κάνει δώρο ( στο τελευταίο ήλπιζα τουλάχιστον αλλα έπεσα έξω) και στη συνέχεια να μου το στείλει. Έχασε πολίτιμο στις μέρες μας ελεύθερο χρόνο που θα μπορούσε να τον διαθέσει στην οικογένειά του ή για την πάρτη του. Το φιλτρο εν τέλει θα φτάσει στα χέρια μου αύριο, χάρη στον Πάνο τον οποίο ευχαριστώ πολύ. Ειναι η δεύτερη φορά που κάνει κάτι τέτοιο για μένα. Όχι, πέρα απο τον χώρο του ΑΖ δεν τον γνωρίζω προσωπικά και ούτε καν έχουμε μιλήσει στο τηλεφωνο. Ειναι απο εκείνα τα παιδιά που αξίζουν τον τίτλο "συνχομπίστας" και "ενυδρειόφιλος" και έχει αποδείξει την αγάπη του γι' αυτο με το οποίο ασχείται με τόσο μεράκι. Ειναι ωραίο να νιώθεις οτι υπάρχουν άνθρωποι που ξέρεις ότι θα σε βοηθήσουν, θα σε εξυπηρετήσουν οταν λόγω αδυναμίας δε μπορείς να κάνεις ή να αποκτήσεις κάποια πράγματα, στο χόμπι μας τουλάχιστον. Επι ευκαιρίας ενα ακόμα "ευχαριστώ" και στον Θοδωρή (Sturm) που επίσης έτρεξε για την αφεντιά μου κάπου μέσα στο χάος της Αθήνας προκειμένου να με εξυπηρετήσει σε κάτι που ήθελα χωρίς να το ζητήσω εγώ, μόνος του προσφέρθηκε κι εκείνος. Δεν ειναι εύκολο να κάνεις κάτι τέτοιο και ειδικά μέσα στην Αθήνα, για κάποιον που δε γνωρίζεις και ίσως δε θα γνωρίσεις ποτέ απο κοντά. Παιδιά ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ και περιμένω να ανταποδώσω!....ρε 'σεις.....έχουμε καλά παιδια εδώ μέσα!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στον Παναγιωτη και στον Θοδωρα!

Εχω την τυχη να τους γνωριζω και 2 προσωπικα μεσω των συναντησεων και μπορω να πω,πως ειναι εξαιρετικα παιδια και οι 2!

Παναγο,υπαρχουν παρα πολλα καλα παιδια στο φορουμ μας φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Ρε εσύ με κάνεις και ντρέπομαι. Θα νομίζουν ότι είναι πρωταπριλιάτικο :)

Τι θα γράψεις όταν δεις και πώς στο συσκεύασα για να μην πάθει καμιά ζημιά ?

Νάσαι καλά για τα καλά σου λόγια .

Ένας για όλους και όλοι για έναν :)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στον Παναγιωτη και στον Θοδωρα!

Εχω την τυχη να τους γνωριζω και 2 προσωπικα μεσω των συναντησεων και μπορω να πω,πως ειναι εξαιρετικα παιδια και οι 2!

Παναγο,υπαρχουν παρα πολλα καλα παιδια στο φορουμ μας φιλε!

Το ξέρω οτι υπάρχουν πολλα καλα παιδιά. Απλά ένιωσα αυτο που λέμε "φίλος" απο κάποιους που δε με γνώρισαν ποτέ και η λέξη "φίλος" έχει μεγάλο βάρος ξέρεις, εύκολα λέγεται δύσκολα αποδεικνύεται. Ξέρω οτι και κάτι άλλο να ζητήσω στο μέλλον, υπάρχουν άνθρωποι που θα με βοηθήσουν και αυτο ειναι σημαντικό.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια,αυτο ειναι το χομπυ και αυτα μας φερνουν ακομα πιο κοντα οχι μονο σαν χομπυστες αλλα και σαν ανθρωπους(πραγμα που ειναι ακομα πιο σημαντικο)!

Το aquazone ειναι μια οικογενεια και αυτο επιβεβαιωνεται για ακομα μια φορα με τον καλυτερο τροπο!!

Πολυ χαρουμενος που ειμαι μελος αυτης της παρεας-οικογενειας :thumbsu:

Πολυ σημαντικο αυτο που ειπε ο παναγιωτης......"Ένας για όλους και όλοι για έναν :)"!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στα παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια,αυτο ειναι το χομπυ και αυτα μας φερνουν ακομα πιο κοντα οχι μονο σαν χομπυστες αλλα και σαν ανθρωπους(πραγμα που ειναι ακομα πιο σημαντικο)!

Το aquazone ειναι μια οικογενεια και αυτο επιβεβαιωνεται για ακομα μια φορα με τον καλυτερο τροπο!!

Πολυ χαρουμενος που ειμαι μελος αυτης της παρεας-οικογενειας :thumbsu:

Πολυ σημαντικο αυτο που ειπε ο παναγιωτης......"Ένας για όλους και όλοι για έναν :)"!!!!!!

+100000

Link to comment
Share on other sites

μπραβο παιδια!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

πολλα μπραβο στα παιδια!!! :bow: :bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στα παιδια που βοηθησαν,μπραβο και στον Safarpn που τους ευχαριστησε δημοσια!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια,αυτο ειναι το χομπυ και αυτα μας φερνουν ακομα πιο κοντα οχι μονο σαν χομπυστες αλλα και σαν ανθρωπους(πραγμα που ειναι ακομα πιο σημαντικο)!

Το aquazone ειναι μια οικογενεια και αυτο επιβεβαιωνεται για ακομα μια φορα με τον καλυτερο τροπο!!

Πολυ χαρουμενος που ειμαι μελος αυτης της παρεας-οικογενειας :thumbsu:

Πολυ σημαντικο αυτο που ειπε ο παναγιωτης......"Ένας για όλους και όλοι για έναν :)"!!!!!!

Θα συμφωνήσω με το Μιχάλη σε αυτό, αν κι από μεριάς μου το έχω επισημάνει αρκετές φορές!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...