Jump to content

Ειναι Hydroid


Recommended Posts

Αν δε με απατα η φωτογραφια ναι.Μη σκας ομως.Απλα παρακολουθεις αν θα εξαπλωθουν και στο υπολοιπο βραχακι.Αν δεις και προχωρουν κοψε το βραχακι εκει που κανει καμπυλη.

Να προσεχεις στα ζωανθακια που παιρνεις Ανεστη,οσο μπορεις να ειναι πιο καθαρα οπτικα,και πριν τα βαλεις στο ενυδρειο να τα ντιπαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα κρατησω μονο ενα τμημα απο το ζωανθο. Η να τον αφαιρεσω ολον;

Link to comment
Share on other sites

Κρατησα μονο ενα κοματι ζωανθους τους αλλους τους αφαιρεσα τελειως. Επισυναπτω φωτο

Link to comment
Share on other sites

Άργησα να δω το θέμα και νομίζω, βασικά είμαι σίγουρος πως αυτά στα ζωανθάκια είναι feather duster Στράτο. Τσάμπα έχω την εντύπωση πως το έκοψες το κομμάτι......

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω παιδια. Παντως εζησαν και στο υπολοιπο κομματι οπωτε σημερα εφυγε ολοκληρο....

Link to comment
Share on other sites

Τα feather duster είναι εντελώς άκακα. Ίσα ίσα που κάνουν και καλό φιλτράρωντας το νερό! Όπως και να'χει, το κακό έγινε..... Πάντως εν συνεχεία θα δεις πολλά! Μην τα φοβάσαι, είναι εντελώς άκακα!

Link to comment
Share on other sites

Μια επισημανση και τελος.Εγραψα αν δε με απατα η φωτογραφια.Τωρα αν ειναι σπειρογραφοι να τον αποζημιωσω τον ανθρωπο ρε παιδια.

Καλη συνεχεια.

Στάλθηκε από το GT-I8160 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στράταρε μου δεν είπε κανείς τίποτε μωρέ μωρέ!! Τόσο καιρό κάνεις αναγνωρίσεις! Ε δεν χάθηκε κι ο κόσμος να κάνεις κι ένα λάθος!! Δεν γίνετε να είμαστε αλάνθαστοι ρε συ... Θα είμασταν ρομποτάκια! :D

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχω τα παρακατω περιεργα

Moυ μοιαζει με Halimeda algae

http://goo.gl/yHBhn6

Στράταρε μου δεν είπε κανείς τίποτε μωρέ μωρέ!! Τόσο καιρό κάνεις αναγνωρίσεις! Ε δεν χάθηκε κι ο κόσμος να κάνεις κι ένα λάθος!! Δεν γίνετε να είμαστε αλάνθαστοι ρε συ... Θα είμασταν ρομποτάκια! :D

Δεν νομιζω να ηρθε αυτη η μερα...

Συμφωνω με τον Δια, δεν μου φιανονται για σπειρογραφοι. αν και οι φωτο σιγουρα ειναι θολες.

Link to comment
Share on other sites

Για ολα φταιει ο Στρατος... παρολα αυτα καλιο απο την ασφαλη πλευρα....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...