Jump to content

Μεγαλη Αναπτυξη Egeria Densa!!


Recommended Posts

Που να ηξερα οτι θα γινοταν τοσο αλλα πραγματικα αυτο το φυτο με εχει εκπληξει... Το εχω στο 54 λιτρο μου μαζι με hygrophila dimmorfis,bacopa caroliana και αλλο ενα που δεν θυμαμαι 3 βδομαδες περιπου, στην αρχη τα πηγαινε καλα αλλα την περασμενη βδομαδα που εβαλα co2 το φυτο εχει τρελαθει! Το αγορασα γυρω στα 8-9 εκ. και εχει μεγαλωσει τοσο που πλεον εφτασε στην επιφανεια μετα στο τζαμι και τωρα παει προς την μεση του ενυδρειου... δεν θελω να το κοψω αλλα μεχρι στιγμης ειναι τελειο!!! :D

Έγινε επεξεργασία - PanosTetra
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα φωτο δεν εβαλες να το δουμε κι εμεις!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα φωτο δεν εβαλες να το δουμε κι εμεις!

:lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu: :lolu:

Αμα σου πω οτι αυτό το περίμενα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε μα δικιο δεν εχω; Εσυ δηλαδη δεν θες να τη δεις;

Link to comment
Share on other sites

Ε μα δικιο δεν εχω; Εσυ δηλαδη δεν θες να τη δεις;

Να σου πω την αλήθεια ήθελα να το δώ και είπα να ζητήσω φωτογραφία αλλά περίμενα εσένα να το κάνεις....και ήμουν τόσο σίγουρος οτι θα το κάνεις!

Link to comment
Share on other sites

Που να ηξερα οτι θα γινοταν τοσο αλλα πραγματικα αυτο το φυτο με εχει εκπληξει... Το εχω στο 54 λιτρο μου μαζι με hygrophila dimmorfis,bacopa caroliana και αλλο ενα που δεν θυμαμαι 3 βδομαδες περιπου, στην αρχη τα πηγαινε καλα αλλα την περασμενη βδομαδα που εβαλα co2 το φυτο εχει τρελαθει! Το αγορασα γυρω στα 8-9 εκ. και εχει μεγαλωσει τοσο που πλεον εφτασε στην επιφανεια μετα στο τζαμι και τωρα παει προς την μεση του ενυδρειου... δεν θελω να το κοψω αλλα μεχρι στιγμης ειναι τελειο!!! :D

Αν κανεις ενα κοπο και διαβασεις το προφιλ του φυτου εδω,θα σου λυθει η απορια γιατι ψηλωσε τοσο..

Επισης αυτο το φυτο τραβα πολλα νιτρικα,οπως και η hygrophila,για κανε μια μετρηση νο3 να δεις..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...