Jump to content

Ακομα Ενα Βημα Μπροστα!!!


Recommended Posts

Οκ πιστευω οτι αυριο θα εχω το βραχο βλεπεις εμεις εδω στη ροδο δεν εχουμε επιλογες εχουμε μονο 2 πετ που ασχολουντε με θαλασινα και λογο απεργιας των καραβιων εχουν ξεμεινει και οι δυο απο βραχο

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφοι αλλα δυσκολοι στο φαι βεβαιωσου οτι τρωνε .

Link to comment
Share on other sites

ποτέ τα εβαλες...1 damsel και 1 clown. ?...ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΑΙ με τα ψάρια. ..ενα καθε μήνα περίπου. ..Ξεκινα με ευκολα ψάρια οχι με δυσκολα οπως είναι τα tanks και τα αγγελοψαρα...καλύτερα ξεκινα με κανα trigger. .Μετά κανα Ηνίοχο..και μετα κανα bluetank.. καλη αρχη. ..και βαλε σίγουρα πολυ live rock. ..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην τρελενεστε, κανεις δεν εχει κατι μαζι σας ουτε εχει κατι να χωρισει μαζι σας, το οτι γινονται καποιες υποδηξεις δεν σημαινει οτι ειναι και επιθετικες....

Τωρα εαν καποιος δεν απανταει στο θεμα σας δεν σημαινει οτι δεν θελει να μεταλαμπαδευση τις γνωσεις του, απλα δεν ξερει και το προσπερναει χωρις να δινει λαθος συμβουλες, δεν υπαρχει λογοκρησια ουτε τπτ τετοιο...

Στο θεμα, απο μετρησεις που εισαι τωρα φιλε;

Link to comment
Share on other sites

να σου προτείνω κάτι. ..βάλε ελληνικό live rock...αφου αφαιρεσεις τα σφουγγαρια...το ξέρω θα με κραξουν ολοι....αλλά εχω στησει 400 λίτρα ενυδρείο με ελληνικό live rock. ..και εχουμε αυτη τη στιγμή XL tanks,puffer,clown,triggers kαι ολα καλά. ..εισαι και απο Ροδο μπορείς να βρεις και την ακανθοπερκα...πολυ ωραίο ελληνικό ψάρι. ..

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα το διαβασα το "πετσοπας" και το μυαλο μου δεν πηγε εκει που πηγε το δικο σου. Μαλλον εσυ εχεις αλλη αντιληψη της λεξης. Αυτου του ειδους η λογοκρισια ειναι ακυρη. Δηλαδη τους ταξιτζιδες να τους λεμε σωφερ? Ή μηπως τους σουβλατζιδες σεφ?

Δε νομιζω οτι ειναι υποτιμιτικη η συγκεκριμενη λεξη . νομιζω οτι αυτο το φορουμ ειναι για να κανουμε διαλογο και οχι για να μαθουμε γραμματα αν νομιζεις οτι δε μιλαμε σωστα αναρτησε τολεξικο του aquazone να μαθαινουμε και μεις οι νεοι. Παρολα αυτα για αυτο που ρωτησα απαντηση δεν πηρα απο πουθενα το μονο που ξερεται να κανεται ειναι κριτικη και απο ουσια 0.

Εγώ παρακάλεσα για κάτι.. το τι το θεωρείς εσύ ή και όποιος άλλος είναι δικό του θέμα αλλά ορισμένους τους ενοχλεί...και αν ήταν θέμα λογοκρισίας δεν θα ήσουν εδώ τώρα.

Να μάθουμε να σεβόμαστε τις υποδείξεις των συντονιστών... δεν είναι κακό.

αααα και Πάρη, αν δεν βρίσκεις ουσία στο ΑΖ μπορείς να την βρεις σε άλλα φόρουμ, δεν σε υποχρεώνει κανείς να είσαι σε ένα ανούσιο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Επισης εαν δε θελετε νεα μελη στο φορουμ μπορειτε απλα να το πειτε και οχι να φερεσε σα να εχουν ολοι τις γνωσεις σου.εαν δε θελεις να βοηθησεις απλα αγνοησε με και ασε καποιον που ισως θελει να το κανει αυτο . μη σου τρωμε το χρονο αδικα...

Πάρη... βλέπω ότι είσαι πολύ εριστικός και το μόνο που σου έκανα είναι μια ευγενική παρατήρηση....

Και ναι είναι αλήθεια ότι εριστικά και επιθετικά άτομα δεν τα θέλουμε στο φόρουμ !!!

​Αν λοιπόν δεν συμορφώνεσαι με τους όρους του φόρουμ δεν έχεις καμιά θέση στους κόλπους του.

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδιά, αλλά τα "πήρα" που λένε, διότι κάποιοι (στο παρελθόν αλλά και τώρα) ξημεροβραδιάζονται στο φόρουμ να μοιράσουν γνώσεις και εμπειρίες, και δεν μπορεί ο καθένας να πετάει ότι του καπνίσει !!! Είναι ανήθικο πάνω απ όλα.

Είναι άδικο για όλους αυτούς που έχτισαν και συνεχίζουν να χτίζουν το ΑΖ

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη συμμερίζομαι 100% την γνώμη σου, αλλά δεν χρειάζεται να ρίχνουμε λάδι στην φωτιά σε καμία περίπτωση. Όταν κάποιος έχει νεύρα για κάτι προσπαθούμε, να τον ηρεμήσουμε... Είναι δεν είναι λάθος! :)

ΥΓ. Πάρη προσπάθησε να κρατάς τα νεύρα μακριά από το φόρουμ. Όλοι είμαστε μια παρέα και μοιραζόμαστε τις γνώσεις μας πάνω στο ενυδρείο ώστε να γινόμαστε καλύτεροι μέρα με την μέρα. Αφήστε τα νεύρα και πιάστε καμία μπύρα.

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα νεύρων Κώστα, μπορώ και τα ελέγχω, αυτό που δεν μπορώ να ανεχτώ όμως είναι η αδικία και η εριστικότητα μερικών.

Παλέψαμε πολύ όλοι μας για να έχουμε ένα φόρουμ χωρίς κόντρες και αντιπαραθέσεις και σε καμιά περίπτωση δεν θα αρχίσουμε να κάνουμε βήματα προς τα πίσω, για κανέναν και για κανένα λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ μπορεις.Εγω που δε μπορω;

Δεν το σταματαμε λοιπον εδω;

Στάλθηκε από το GT-I8160 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσυ μπορεις.Εγω που δε μπορω;

Δεν το σταματαμε λοιπον εδω;

Στάλθηκε από το GT-I8160 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμ, ο Πειραιάς βγάζει ευέξαπτα παιδιά!! Χαχαχαχαχα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Θρύλος ολέεεεεεεεεεε

(θα με δηλητηριάσει ο klaz)

Link to comment
Share on other sites

Θρύλος ολέεεεεεεεεεε

(θα με δηλητηριάσει ο klaz)

Ετσι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θρύλος ολέεεεεεεεεεε

(θα με δηλητηριάσει ο klaz)

Αααχαχαχαχα!!Κλαααααααζ!!Αλλόθρησκοοοοοοοοοοσσσσς!!!Κρυφολυμπιακοοοοοοοοος!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...