Jump to content

Bed Filter Aquarioum


Recommended Posts

καλημερα παιδια τυχαια ειδα ενα βιντεο στο you tube και μου φανηκε αρκετα καλο,θα ηθελα να ρωτησω μηπωσ το εχει χρησιμοποιησει καποιοσ απο εσασ,παντωσ θα ηταν καλο για οποιων δεν εχει πολυ χωρο στο φιλτρο του για να βαλει αρκετο βιολογικο υλικο.

η κατι τετοιο καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις φυτα δεν κανει νομιζω...θα σου διωχνει το διοξειδιο...ο συγκεκριμενος δεν εχει ποτε φυτα στα ενυδρεια του και ειναι κακασχημα ολα τους....ολα Bare bottom καθολου φυσικοτητα

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι αν στη θέση του αέρα βάλεις ενα μικρό κυκλοφοριτη μπορείς να λύσεις το πρόβλημα του διοξειδίου.

Link to comment
Share on other sites

εχω φυτα μεσα, αλλα λεω να κανω μια δοκιμη.ευχαριστω παντωσ για την αμεση απαντηση σασ.

Link to comment
Share on other sites

Μα θες και αναταραξη....καλυτερα παρε ενα μαζεμενο φιλτρο εσωτερικο και "ντυσε" το με μια κουφια πετρα πιο απλο μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος το εφτιαξα ετσι για να το δοκιμασω μεσα σε 5 λεπτακια :D φυσικα σαν επιπλεον φιλτρακι και οχι μονο τουpost-49841-0-46510400-1396712655_thumb.jpg

post-49841-0-01708300-1396712666_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

σαν προχυρη λυση και ανεξοδη καλο μου φανηκε.αλλα η εμφανιση με χαλαει λιγο η αληθεια ειναι?

Link to comment
Share on other sites

εγω ποιο πολυ σε περιπτωση διακοπης θα ελεγα οτι θα χρειαστει, με μια μπαταριουλα μια χαρα μπορει να κρατησει βιολογια

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...