Jump to content

Γέννα Maingano


Safarpn

Recommended Posts

Ισως δεν ειναι τόσο σημαντικό να το αναφέρω αλλα το κανω από χαρά και μόνο. Μόλις είδα ανάμεσα στις πέτρες ενα μικρούλι γκρίζο-μπλε ψαράκι ενός περίπου εκατοστού να κρύβεται. Μέχρι στιγμής δεν έχω δει άλλο αλλα εύχομαι να υπάρχουν. Είχα μια θυληκιά μπουκωμένη τελευταία και φαίνεται τα "εφτυσε". Τωρα μένει να μεγαλώσουν αυτα και τα πιτσιρίκια Labido μπας και καταφέρω να τα πιάσω και να τα χαρίσω σε κανά χομπίστα. Άντε......να μου ζήσουν, να περάστε κι απ' το σπίτι να κεράσωμε κανά συκαλάκι!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα τα θες και τα ακους! Που ειναι οι φωτο και το βιντεο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;; :P

Χαχαχαχα να σου ζησουν φιλαρακι!

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο πράγμα που έκανα, αφου φώναξα μέσα στο αυτί της γυναίκας μου "γεννήσαμε Αννουλα!" και εκείνη να μου αποκριθεί "Με τι, με τον κρίνο;" (......τι ειρωνική αυτή η γυναικα! ) ηταν να πάρω τη φωτογραφική μηχανη. Εκεί που ηταν χαμένο το ψαράκι δε μπορούσε να εστιάσει ο φακός και τα έβγαζε όλα θολά. Οταν με το καλο βγει παρα ώξω θα το τραβήξω μια καλλιτεχνική και θα ανεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν σε πλακωσε στα χαστουκια η γυναικα σου,παλι καλα να λες! αχαχαχαχαχαχαχαχαχ :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσ τσ τσ αυτες οι γυναικες δεν συμμεριζονται τη χαρα μας! Τα ιδια ακουω κι εγω Πανο! Υου never walk alone!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και εγώ!

"Εγώ ποτέ θα γίνω μάνα , μέχρι και τα ψάρια έγιναν"

Και απαντάω

"Μην ανησυχείς μωρό μου αν το θέλεις τόσο πολύ , μπορώ να σε βάλω και σένα μέσα"

Μετά βέβαια δεν μου μιλάει :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου δεν τα έφτυσε όλα την ίδια μέρα!

Η μάνα έφαγε όταν ταισες?

Εμένα εφτυνε λίγα λίγα για καμιά εβδομάδα

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, δε το παρατήρησα οταν τάισα. Σε λίγο που θα ξαναταίσω θα το δω. Εν τω μεταξύ έχω και μια Labido μπουκωμένη εδώ και καμιά βδομάδα. Νηπιαγωγείο θα το κανω το γυαλάκι!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είναι καλά!

Μετά που θα πάνε στρατό θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις

Χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

να σου ζησουν!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα μικρά θα τα δίνεις όλα?

Ρωτάω γιατί δεν έχω αποφασίσει τι θα κάνω εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα! Εγώ μάλλον θα τα μεγαλώνω , θα τα σπουδάζω , και μετά μόλις ενηλικιωθουν μπορεί να ξεκινήσω να τα δίνω!

Link to comment
Share on other sites

Ρε το σκοτώσατε και αυτό το θέμα!!! :ballistic: :ballistic: :ballistic:

χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα!!!

Να σου ζήσουν φιλαράκι!!

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσουν Παναγιώτη!!! Μαλλον το χιούμορ της Άννας πάει ζευγαράκι με το δικό σου!! χαχαχαχα.. :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Ευτυχώς έχει γίνει μάνα και δεν προλαβαίνει να ασχολείτε πολύ μαζί σου γιατί μου φαίνεται θα έκουγες και άλλα....

Ηλία μήπως να το δοκίμαζες και εσύ?? Με ένα μωρό στο σπίτι θα ήταν απασχολημένη... χαχαχα.. Σειρά μου για σπάμμμμμ........... :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσουν φίλε Πάνο !!!!!!!!!!!!Και να τα δεις όπως επιθυμείς (με μια καλή νύφη χαχαχαχα).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...