Jump to content

Αλλαγη Ωρας!!!


Recommended Posts

RobaTeam είναι αλλά δεν πειράζει, καλή είναι και η Plant :P

Υ.Γ. Είσαι πολύ ευγενικός Αίολε που το έθεσες κομψά: Smile :D

Έγινε επεξεργασία - kalliroi
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν τελικά και χειρότερα από μένα!

Φτου πρέπει να προσπαθήσω περισσότερο!

Α ρε kalliroi μας πήρες την δόξα

:D

Link to comment
Share on other sites

α ρε Χρυσάνθη... θα σου κάνω banner ως SmileTeam !!!! χαχαχαχαχα

Πολύ ήσυχος είσαι... Φτιάχνεις το μπανεράκι; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Αχ αυτή η αλλαγή της ώρας... Τρικυμίες έφερε...

Εγώ το θυμήθηκα το πρωί που ξυπνήσαμε αλλά από τα πολλά μαμάαααα - μαμάαααα που ακούω με τα παιδιά στο σπίτι το ξέχασα!! :cigar:

Το έφτιαξα μετά από δύο μέρες που πήρα συνειδητοποίησα ότι τα φώτα ήταν ανοιχτά μέχρι αργά... :usd::usd:

Λέω να μετακομίσω με τα ψάρια μέσα στο ενυδρείο, εκεί θα βρω λίγη ησυχία!!! :icon_dance:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Αχ αυτή η αλλαγή της ώρας... Τρικυμίες έφερε...

Εγώ το θυμήθηκα το πρωί που ξυπνήσαμε αλλά από τα πολλά μαμάαααα - μαμάαααα που ακούω με τα παιδιά στο σπίτι το ξέχασα!! :cigar:

Το έφτιαξα μετά από δύο μέρες που πήρα συνειδητοποίησα ότι τα φώτα ήταν ανοιχτά μέχρι αργά... :usd::usd:

Λέω να μετακομίσω με τα ψάρια μέσα στο ενυδρείο, εκεί θα βρω λίγη ησυχία!!! :icon_dance:

Είδες που έρχεσαι στα λόγια μας , που λες να κάνουμε και παιδάκι !

Εδώ τα ξεχνάμε χωρίς παιδάκια!

Χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Υπ' όψιν ότι η αγαπημένη λέξη των παιδιών είναι "μαμάάααααα..." πολλές φορές νομίζω ότι με φωνάζουν απλά από συνήθεια....

Ακόμα και στον πατέρα τους λένε καμιά φορά "μαμά...ουπς μπαμπά ..." :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Συνεπώς είναι καλός αντιπερασπισμός.... Θα ασχολείται η μαμά με το παιδί και ο μπαμπάς με τα ψάρια...

Άσε που θα του κολήσεις και την ψαροτρέλα και θα λές "αφού αρέσει του παιδιού γιατί να του χαλασω χατίρι?" :bigemo_harabe_net-82:

Υ.γ. Πειράζω τα μικρά και τους λέω ότι θα τα βάλω παρέα με τα ψάρια στην επόμενη αταξία και αυτά γελάνε...

Έγινε επεξεργασία - mary74
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Υπ' όψιν ότι η αγαπημένη λέξη των παιδιών είναι "μαμάάααααα..." πολλές φορές νομίζω ότι με φωνάζουν απλά από συνήθεια....

Ακόμα και στον πατέρα τους λένε καμιά φορά "μαμά...ουπς μπαμπά ..." :bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Συνεπώς είναι καλός αντιπερασπισμός.... Θα ασχολείται η μαμά με το παιδί και ο μπαμπάς με τα ψάρια...

Άσε που θα του κολήσεις και την ψαροτρέλα και θα λές "αφού αρέσει του παιδιού γιατί να του χαλασω χατίρι?" :bigemo_harabe_net-82:

Υ.γ. Πειράζω τα μικρά και τους λέω ότι θα τα βάλω παρέα με τα ψάρια στην επόμενη αταξία και αυτά γελάνε...

Αφιερωμένο σε σένα, στην γυναίκα μου και σε όλες τις μαμάδες του κόσμου !!!!

https://www.youtube.com/watch?v=cNkp4QF3we8

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ανέκδοτο είσαι και φαίνεσαι! :P

Τα φώτα ανάβουν στις παρά τέταρτο και σβήνουν μετά από 8 ώρες! :innocent:

Δεν χρειάστηκε, να είναι καλά η τεχνολογία που παντού άλλαξε την ώρα αυτόματα, εκτός από το αυτοκίνητο. Εκεί την άλλαξα χτες γιατί μου έκανε εντύπωση ότι έφυγα από το σπίτι στις 13:30 και έφτασα στον προορισμό μου κατά τις 13:00 :lol:

Αυτό είναι που λένε η γυναίκα είναι πολύ μπροστά !!!! :bow::lolu: :lolu: :lolu:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bouboula πετυχες διανα!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

bouboula πετυχες διανα!!! χαχαχα

Έτσι είναι, έχω και εγώ παιδιά και ξέρω τη τραβάνε οι μανάδες.

Link to comment
Share on other sites

....και οι πατεράδες.... Όταν εξαντλείται ο ένας παίρνει σειρά ο άλλος. Τα παιδιά έχω την αίσθηση ότι επαναφορτίζονται με την κίνηση!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...