Jump to content

Recommended Posts

Εχω βαλει 3 εδω και καμια βδομαδα και δειχνουν καλα (νιτρικα-αμμωνια στο 0 γιατι διαβασα οτι δεν αντεχουν ) αλλα παρατηρω μερικες φορες οτι κολυμπανε καθετα στο τζαμι και περα δωθε... ειναι φυσιολογικο αυτο?

Δυστυχως δεν ξερω για φυλο, αλλα κατα τυχη ειδα 2 μαζι και ξαφνικα απο την μια βγηκε κατι σαν σπερμα (!)... εχει ξαναδει κανεις κατι παρομοιο? πρεπει να ανησυχω?

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει 3 εδω και καμια βδομαδα και δειχνουν καλα (νιτρικα-αμμωνια στο 0 γιατι διαβασα οτι δεν αντεχουν ) αλλα παρατηρω μερικες φορες οτι κολυμπανε καθετα στο τζαμι και περα δωθε... ειναι φυσιολογικο αυτο?

Δυστυχως δεν ξερω για φυλο, αλλα κατα τυχη ειδα 2 μαζι και ξαφνικα απο την μια βγηκε κατι σαν σπερμα (!)... εχει ξαναδει κανεις κατι παρομοιο? πρεπει να ανησυχω?

Μηπως θες να πεις νιτρωδη και αμμωνια 0?Γιατι νιτρικα 0 δεν ειναι φυσιολογικο..

Οτι φυλλο και αν ειναι,δεν προκειτε να δεις μικρα γιατι τα αυγα εκολαπτονται μονο σε υφαλμηρο νερο και ειναι πολυ δυσκολη η διαδηκασια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αρα δηλαδι δεν προκιται να δω ουτε εγω μικρα? προχθες εβαλα 4 αμανο στο δικο μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρα δηλαδι δεν προκιται να δω ουτε εγω μικρα? προχθες εβαλα 4 αμανο στο δικο μου.

Αφου εκκολαπτονται μονο σε υφαλμηρο και αυτο με πολυ δυσκολια,πως θα δεις μικρα?

Link to comment
Share on other sites

οχι,δεν προκειται..

Link to comment
Share on other sites

μικρά γιοκ!

οι κινήσεις όπως τις περιγράφεις είναι φυσιολογικές

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει δεν πιραζει!! μονο που της βλεπω στο ενυδριο της χερομαι!!! με τοις red cherry υσχιι το ιδιο για το υφαλμιρο νερο?

Link to comment
Share on other sites

ε ενταξει δεν πιραζει!! μονο που της βλεπω στο ενυδριο της χερομαι!!! με τοις red cherry υσχιι το ιδιο για το υφαλμιρο νερο?

Οι red cherry αναπαραγωνται κανονικα σε γλυκο νερο.

Link to comment
Share on other sites

αλλα δεν θα βλεπεις και πολλα μικρα με τα ζωοτοκα.. τα περισσοτερα θα τρωγονται

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...