Jump to content

Ένας Χρόνος Aquazone


Recommended Posts


Αγαπητοί φίλοι,


Πέρασε ένας χρόνος από τότε που γνώρισα το Aquazone και έκανα την σχετική εγγραφή.


Κάπως έτσι ξεκίνησαν όλα http://www.aquazone.gr/forums/topic/84855-eaecodhyna-eae-adhu-iyia/


Με αφορμή λοιπόν της επετείου αυτής είπα και εγώ να κάνω ένα απολογισμό της ενυδρειακής χρονιάς μου που πέρασε.


Ξεκίνησα με ελάχιστες γνώσεις στο ‘’αντικείμενο’’ (αν και είχα ασχοληθεί στο παρελθόν ξανά) αλλά με αγάπη για το χόμπι, κάνοντας πολλά λάθη όντας αρχάριος.

Λάθη επιλογής ψαριών, λάθη επιλογής φυτών, λάθη, λάθη λάθη. Λάθη που σιγά σιγά διορθώθηκαν.

Με την βοήθεια πολλών φίλων από εδώ και πολύ μα πολύ διάβασμα κατάφερα να φθάσω σε ένα ικανοποιητικό για μένα επίπεδο. Ο όγκος της πληροφορίας που υπάρχει εδώ μέσα είναι φοβερός και ακόμα θεωρώ τον εαυτό μου αρχάριο.


Το κυριότερο όμως είναι ότι έκανα φίλους και ακόμα περισσότερο.

Σίγουρα έχω πολλά ακόμα να μάθω ώστε να μπορέσω και εγώ να συμβουλέψω με ασφάλεια κάποιους νέους φίλους.


Στα νέα μέλη απλά να πω να ακούτε τις συμβουλές των εμπειρότερων για να αποφύγετε λάθη, πάρα πολλά έξοδα αλλά κυριότερο απώλειες ζωντανών οργανισμών..


Ευχαριστώ όλους και κάποιους ξεχωριστά (δεν λέω ονόματα γιατί μπορεί να ξεχάσω κάποιον :)) για την βοήθειά σας και την υπομονή σας.


Καλή συνέχεια σε όλους μας.


1-year-anniversary_zps23408f5d.png





  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Παναγιωτη,να χαιρεσε την ενυδρειαρα σου φιλε! :bigemo_harabe_net-162:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανάγο, εύχομαι να είμαι ενας απο τους φίλους σου, γιατι εσυ είσαι ενας καλός δικός μου. Μπήκαμε στην παρέα τον ίδιο καιρό (εγω βέβαια είμαι πιο παλιός, μπήκα 3 μέρες πριν απο σένα, χαχαχαχα νεοοοοοοσσσς!!!!). Να χαίρεσαι το ενυδρειο και τα ψάρια σου λοιπόν και όλα να σου πηγαίνουν πάντα καλά χωρίς προβλήματα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι να χαρείς πολλά ακόμα χρόνια κι εσύ και τα ψάρια σου την παρέα ο ένας του άλλου. Και κάθε χρόνος να είναι πιο όμορφος και πιο παραγωγικός από τον επόμενο! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:cheers: Μπράβο Παναγιώτη, φαντάσου τι ενυδρείο θα έχεις στην δεκαετια... :cheers:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σου.καλη συνεχεια να εχεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα και καλή συνέχεια σε'σένα και φυσικά και στα ψάρια σου !!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σου εύχομαι τα καλύτερα και καλή συνέχεια σε'σένα και φυσικά και στα ψάρια σου !!!!!!

+1

και του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους και όλες για τα σχόλιά σας .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...