Jump to content

Καλησπέρα Απο Κυκλάδες


costas.vog

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ...κάποιοι παλιοί ίσως να με θυμούνται, σχεδόν δύο χρόνια πάνε απο τότε που σταμάτησα να ασχολούμαι και ενεργά με το ενυδρείο και αυτό γιατί τα οικονομικά ήταν πολύ δύσκολα...μπήκα με σκοπό να δώσω κάποια πραγματάκια που έχω στην αποθήκη και θα μπορούσαν να φανούν χρήσιμα σε κάποιους που μπορεί να τα χρειάζονται....καλός σας βρήκα λοιπόν ξανά έστω και απο αυτές τις συνθήκες...χαίρομαι πολύ που εξακολουθεί να υπάρχει αυτό το forum και όλο αυτό χάρη στην μεγάλη προσπάθεια των παιδιών...ατελείωτα καφεδάκια στον πειραιά στο στέκι και όμορφες αναμνήσεις...χαιρετώ λοιπόν και μιλάμε... ;)

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κωστα και καλως ηρθες ξανα στην παρεα μας. Απο ποιο κυκλαδιτικο νησι μας εισαι? ? Εγω ειμαι στην Ωραια ΣΙΦΝΟ...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου ευχομαι καλη επανοδο ( και οχι υπο αυτες τις συνθηκες που αναφερεις ).

Να μας επισκεπτεσαι εδω στην ομορφη παρεα μας οπως και παλαια!

Να μπορεσει να λυθει το θεμα σου με τον καλητερο δυνατο τροπο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κωστα και καλως ηρθες ξανα στην παρεα μας. Απο ποιο κυκλαδιτικο νησι μας εισαι? ? Εγω ειμαι στην Ωραια ΣΙΦΝΟ..

Καλησπέρα και πάλι σε όλους και ευχαριστώ για την όμορφη υποδοχή...εδώ και σχεδόν 7 μήνες πλέων μόνιμος κάτοικος Κέας (Τζια) Βαρέθηκα την Αθήνα και είπα να κάνω μία καινούρφια αρχή... ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου ευχομαι καλη επανοδο ( και οχι υπο αυτες τις συνθηκες που αναφερεις ).

Να μας επισκεπτεσαι εδω στην ομορφη παρεα μας οπως και παλαια!

Να μπορεσει να λυθει το θεμα σου με τον καλητερο δυνατο τροπο!

Ευχαριστώ πολύ και πάλι καλέ μου φίλε...είναι δύσκολα τα πράγματα πλέον για να ξαναασχοληθώ με το ενυδρείο...και τουλάχιστον έτσι όπως το θέλω εγώ...και επειδή δεν μου αρέσουν οι ημιτέλειες, προτιμώ να μην βασανίζω ψυχές μέσα σε μία γυάλα... :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες ξανά κοντά μας.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

:welcome: :welcome: :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...