Jump to content

Την Γνωμη Σας....


xrys24

Recommended Posts

Μια ψυχη εκανε παραπονο για την αναληση της φοτο!Παμε λιγο καλητερα!

Ευχαριστω παιδια!Σταματη δεν ειναι μονο η μπουκαλα,εχω κ καλο δασκαλο!!

10478082_904987429518491_725113082457432

10478082_904987429518491_725113082457432

10513256_904987339518500_716228490701091

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη,πολυ ωραιο φιλε,ζουγκλα!

Να σου πω,πανω στη ριζα εχεις βαλει riccia η εγω κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη,πολυ ωραιο φιλε,ζουγκλα!

Να σου πω,πανω στη ριζα εχεις βαλει riccia η εγω κανω λαθος?

Riccia ειναι φιλος κ εχει φουντωσει αρκετα κ γρηγορα,8α την αφησω να φουντωσει πολυ για να εχω για το νεο που θα στεισω σε κανα μηνα..βασικα σε αυτο μεγαλωνω ριζες για το νεο γιαυτο ειναι ψιλοζουγκλα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μιχάλη γράψε ότι έβαλες μπουκάλα CO2. Θα βλέπει κανείς τις φωτογραφίες και θα λέει πόσο καλή δουλειά κάνει το ζαχαρόνερο.

Όσο αναφορά την ρίζα ,απαπα χάλια είναι να την βγάλεις αμέσως και να μου την στείλεις με το βαπόρι, σήμερα κιόλας !!!

Ζούγκλα, κουκλάκι το έχεις !!!!!!!! :bow:

Σταματη ειδες την marsilea σου?κ πισω αριστερα ειναι το stargrass!!

Link to comment
Share on other sites

Riccia ειναι φιλος κ εχει φουντωσει αρκετα κ γρηγορα,8α την αφησω να φουντωσει πολυ για να εχω για το νεο που θα στεισω σε κανα μηνα..βασικα σε αυτο μεγαλωνω ριζες για το νεο γιαυτο ειναι ψιλοζουγκλα!

Ρε συ,πως την εχεις στερεωσει?Εγω την ειχα δεσει πανω στο ξυλο αλλα η ατιμη δεν πιανει με τιποτα,καθε μερα εβλεπα και απο λιγο στην επιφανεια μεχρι που μου εσπασε τα νευρα και την ξηλωσα.

Παντως να ξερεις οτι δεν ριζωνει αυτο το φυτο,πρεπει να εχεις το νου σου μη σου φυγει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ,πως την εχεις στερεωσει?Εγω την ειχα δεσει πανω στο ξυλο αλλα η ατιμη δεν πιανει με τιποτα,καθε μερα εβλεπα και απο λιγο στην επιφανεια μεχρι που μου εσπασε τα νευρα και την ξηλωσα.

Παντως να ξερεις οτι δεν ριζωνει αυτο το φυτο,πρεπει να εχεις το νου σου μη σου φυγει.

Την εδεσα με πετονια καλα ενα με το ξυλο ειχε γινει ,μετα βγαινει κ φουντωνει μονη της,δεν με ταλεπορισε..καποια που βρησκω στην επιφανεια κατα καιρους ειναι απο τα σαε αμα ξεχασω να τους ριξω ταμπλετα..

Έγινε επεξεργασία - xrys24
Link to comment
Share on other sites

Μωρε και εγω ετσι το εκανα αλλα δεν επιανε με τιποτα γιατι δεν βγαζει ριζες αυτο το φυτο.Το ξυλωσα και ησυχασα,:P

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο φυτο..στην φοτο εκει που το βλεπεις μπορει να ειναι κ 5 ποντους πανω απο το δεσιμο.. :lolu::lolu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εντυπωσιακό το ενυδρείο εξαιτίας της φοβερης ανάπτυξης των φυτών σου! Κατά την γνώμη μου θα ήθελε ένα συμάζεμα! Αλλά αφού στην ουσία το έχεις για φυτώριο είναι ΟΚ.

Τι φωτισμό έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακό το ενυδρείο εξαιτίας της φοβερης ανάπτυξης των φυτών σου! Κατά την γνώμη μου θα ήθελε ένα συμάζεμα! Αλλά αφού στην ουσία το έχεις για φυτώριο είναι ΟΚ.

Τι φωτισμό έχεις;

Εχω 2 τ8 60cm philips 840 k 2 τ8 80cm sylvania growlux συνολο 90watt περιπου 1 watt ανα λιτρο..

Να σαι καλα ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...