Jump to content

Ο Γκοτζιλα Στο Ενυδριο Μου?


Recommended Posts

Καλησπερα! Αναβοντας τα φωτα σημερα στο 60αρι φυτεμενο μου, ειδα αυτο στην φωτογραφια.. τι ειναι και πως μπορει ενα εντομο να βγει στο ενυδριο? Τι να το κανω??

post-40372-0-74459300-1397586152_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ζωντανο; Εγω το βλεπω ανασκελα ή μου φαινεται;

Εχεις ανοιχτο καπακι;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ολοζοντανο.. κολυμπαει κανονικα το καπακι ειναι κλειστο και το ενυδριο ειναι στο δωματιο μου. Δεν εχουνε προσβαση εντομα

Link to comment
Share on other sites

O.o 10 χρόνια έχω ενυδρεία τέτοιο πράγμα δεν έχω δει χαχαα πας για νόμπελ φίλε! χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη το τραβας βιντεο και το ποσταρεις εδω μπας και παρεις το νομπελ! :D

Μετα το βγαζεις και παρακολουθεις το ενυδρειο μηπως εχει αφησει και αβγα! Επισης κοιτα απο που μπορει να εχει προσβαση!

Τι μεγεθος ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα οκ ..να το βγαλω απο το ενυδριο να το βαλω που? Λεω να το πεθανω.. :P μεγεθος σφυγκας μεγαλης

Έγινε επεξεργασία - lkastritis
Link to comment
Share on other sites

ωρε φίλε τι τερας ειναι αυτο????????? :w00t: Εγω αμα εβλεπα τετοιο πραγμα στο ενυδρείο παίζει και να μην ξαναέμπαινα στο δωμάτιο :bigemo_harabe_net-75: .......τι είπες τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!

Για να μην σε αγχωνουμε και μεις τζάμπα ελπίζω κανενας παλιός στο χόμπυ να σε βοηθησει και ελπίζω να μην είναι κατι ανησυχητικό!!!! Τα ψάρια όταν το βλέπουν τι κανουν???? Δεν εχουν πηδήξει ακόμη έξω???? :bigemo_harabe_net-83:

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε θα νοικοιασω διαμερισμα μαλλον .. το κοιτανε καλα καλα τα ψαρια και οι γαριδες.. εξωγιηνος θα νομιζουν οτι ειναι...:P παντως δεν υπαρχει καμια επιθετικη συμπεριφορα στο ενυδριο

Link to comment
Share on other sites

Βγαλτο και δες αμα ζει εκτος νερου.η φερτο σπιτι να του κανουμε αναλυση χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Βγαλτο γιατι αν σβησουν τα φωτα αντε να το βρεις μετα

Προσεκτικα με 2 αποχες μη σου φυγει και τρεχεις........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε θα νοικοιασω διαμερισμα μαλλον .. το κοιτανε καλα καλα τα ψαρια και οι γαριδες.. εξωγιηνος θα νομιζουν οτι ειναι... :P παντως δεν υπαρχει καμια επιθετικη συμπεριφορα στο ενυδριο

Το εχεις παρακολουθησει καθολου?? Τι κανει μεσα στο ενυδρείο?? κοβει βόλτες, τρώει.....τι κάνει? Δεν το πιανεις να το βάλεις σε καμιά καραντίνα λεω εγώ??

Link to comment
Share on other sites

Χααχ δεν μπορω με τα csi πια...δεν κανει τιποτα... καθετε και περιμενει.. τωρα τι περιμενει δεν ξερω.. μπορει να σχεδιαζει τιποτα... χαχαχ τωρα αμα το σκουντιξω με κανα κονταρι πεταγετε και τρεχει φυρω γυρω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε βγαλτο μη με μεγαλωσει και γινει οντως ο γκοτζιλα!

Τι ψαρια εχεις μεσα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χααχ δεν μπορω με τα csi πια...δεν κανει τιποτα... καθετε και περιμενει.. τωρα τι περιμενει δεν ξερω.. μπορει να σχεδιαζει τιποτα... χαχαχ τωρα αμα το σκουντιξω με κανα κονταρι πεταγετε και τρεχει φυρω γυρω.

Πρόσεχε μη φάει το κοντάρι....!!!! Πυροβόλησέ το! :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

πσσσσ μεζεδακι για κυχλιδες οτι πρεπει :P

χαχαχαχα ετσι

Link to comment
Share on other sites

Νεον και αρλεκινους εχω. Θα το βγαλω μολις παω σπιτι. Αν δεν το χει φαει και αυτο

Link to comment
Share on other sites

Νεον και αρλεκινους εχω. Θα το βγαλω μολις παω σπιτι. Αν δεν το χει φαει και αυτο

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να το ποιασει σε μια καλυτερη ποζα ή και βιντεακι ακομα καλυτεραα

Link to comment
Share on other sites

καποιο ειδος larvae μηπως ειναι ,οπως λεει ενα ς καλος παλιος φιλος.

Link to comment
Share on other sites

λογικα κατι σαν προνυμφη ειναι... πως βγηκε στο ενυδριο ομως? απο εχθες το εχω χασει δεν το βλεπω πουθενα.. λετε να σκαβει μεσα στο χωμα? Πριν κατι μερες μου πεθενανε ψαρια συνεχεια χωρις λογο.. μπορει να πειναγε ο κυριος....

post-40372-0-89875400-1397628025_thumb.jpg

post-40372-0-39807600-1397628192_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...