Jump to content

Bettafix Api !


ValeAq

Recommended Posts

Το εχει καποιο μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι?Φανταζομαι κατι για μονομαχους

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το melafix πιο αραιωμενο για μονομαχους!

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα τηλεφωνο εδω

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει :P

Link to comment
Share on other sites

Ουτε το aquario εχει πηρα προχτες!

Link to comment
Share on other sites

Παρε μελαφιξ να τελειωνεις.

Ραστα μου ειπαν οχι μελαφιξ γτ τους "καιει" τον λαβυρινθο...μην παμε για μαλλι και βγουμε κουρεμενοι!

Link to comment
Share on other sites

Ραστα μου ειπαν οχι μελαφιξ γτ τους "καιει" τον λαβυρινθο...μην παμε για μαλλι και βγουμε κουρεμενοι!

Ποιος το ειπε αυτο?

Εχω ριξει πολλες φορες σε μονομαχο μελαφιξ και σε δικο αλλα και σε φιλων,κανεις δεν ειχε προβλημα..

Και τι ειναι αυτο που τους καιει τον λαβυρινθο το προιον ειναι φυτικο και οχι χημικο?

Link to comment
Share on other sites

Rasta εγω του το ειπα, διαβαζοντας παλιοτερα σε ξενα φορουμ για μονομαχους ελεγαν οτι του καιει τον λαβυρινθο και για αυτο η API εφτιαξε και το bettafix, επισης κανε εναν κοπο και διαβασε τις οδηγιες πισω απ την ετικετα να δεις τι μπορει να προκαλεσει το "φυτικο προιον", δεν λεω οτι δεν κανει δουλεια ή οτι δεν πρεπει να το χρησημοποιουμε, αλλα εαν μπορουμε να το αποφυγουμε θα ηταν προτιμοτερο κατα την γνωμη μου....

Link to comment
Share on other sites

Rasta εγω του το ειπα, διαβαζοντας παλιοτερα σε ξενα φορουμ για μονομαχους ελεγαν οτι του καιει τον λαβυρινθο και για αυτο η API εφτιαξε και το bettafix, επισης κανε εναν κοπο και διαβασε τις οδηγιες πισω απ την ετικετα να δεις τι μπορει να προκαλεσει το "φυτικο προιον", δεν λεω οτι δεν κανει δουλεια ή οτι δεν πρεπει να το χρησημοποιουμε, αλλα εαν μπορουμε να το αποφυγουμε θα ηταν προτιμοτερο κατα την γνωμη μου....

Αγγελε,δεν εχω διαβασει πουθενα κατι τετοιο για το μελαφιξ και το εχω χρησιμοποιησει και εγω και πολυ ακομα χωρις κανενα προβλημα για τα ψαρια μας.Το εχω χρησιμοποιησει και σε Γκουραμι.

Επισης,επιεδη δε εχω αυτη τη στιγμη μελαφιξ για να δω αυτο που λες οτι γραφει,μπηκα στο site της api και δεν γραφει κατι κακο για το προιον..http://www.apifishcare.com/product.php?id=629#.U2YxwVePq8A

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι η συσκευασια εχει αλλαξει, σε αυτην που εχω εγω λεει πισω οτι περιεχει ενα χημικο που εχει ανακυριχτη οτι προκαλη καρκινο και αποβολες σε εγκυους στην πολιτεια της καλιφορνεια....

Τωρα εαν αλλαξε και η συσταση του δεν ξερω, μιλαω συμφωνα αυτο το μπουκαλι που εχω, αλλα θα σου κανω και μια ερωτησει, γιατι να βγαλει και για μονομαχους εφοσον το μελαφιξ κανει για ολα τα ψαρια;;

Εδω να πω οτι και εγω το ειχα παρει για τον μονομαχο μου αλλα το χρησιμοποιισα με μεγαλη προσοχη με την μιση δοση και τηρησει των αλλαγων που λεει αναλογα το ποσες μερες θα κρατησει η θεραπεια, αυτο γιατι ειχα διαβαση οτι τους καιει τον λαβυριθνο σε ξενα φορουμ.....

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να ξερω γιατι εχουν βγαλει και μπεταφιξ,παντως εγω αυτο το μπουκαλι ειχα παρει και πριν 2 χρονια που το χρειαστικα.

Οπως σου ειπα,εγω εκανα μ αυτο 2 εβδομαδες θεραπεια σε μονομαχο και αλλες 2 σε γκουραμι χωρις κανενα θεμα με τα ψαρια και σε κανονικη δοση.

Και τα 2 αυτα ψαρια ειναι λαβυρινθοψαρα.

Μηπως εσυ εχεις καποιο αλλο σκευασμα,γιατι οπως βλεπεις το μελαφιξ δεν εχει τιποτα τετοιο μεσα,ουτε γραφει κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Μελαφιξ ειναι, το γραφη πισω απ την ετικετα, ειναι απο αυτες που ξεκολανε και λενε κι αλλες οδηγιες/πληροφοριες, δεν λεει ομως πιο ειναι αυτο το χημικο.....

Απλα το αναφερω και ειμαι τις γνωμης να περιμενη λιγο ακομα ο φιλος πριν κανει την χρηση του σκευασματος....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...