Jump to content

Κατάργησε Το E-Mail Μου Ο Πάροχος !


Recommended Posts

Μετά από ένα εξάμηνο, μεταφοράς μου από το μαγαζί στο σπίτι, με κατέργησαν το e-mail, είμαι σε δύσκολη θέση, με είπαν να μπω στο (Myotenet) αλλά δεν κατάφερα τίποτε, τι προτείνετε εσείς !

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα κάνεις κάτι είναι στους όρους τους ότι σε 6 μήνες καταργείται εάν φύγεις από συνδρομητής, έπρεπε να είχες δημιουργήσει άλλο και να επικοινωνούσες με το νέο να το μάθουν όσοι θέλεις.

Το ίδιο έκανα και εγώ όταν έφυγα από τον OTE.

Link to comment
Share on other sites

Η θα μπορούσες με μια αίτηση σου λίγο πριν την διακοπή του λογαριασμού ( δες ακόμα και τώρα αν μπορείς ) και ένα μικρό κόστος να σου κάνουν προώθηση τα mail σου στον νέο λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ε'ιναι ότι, μεταφέρθηκα από ΟΤΕ σε ΟΤΕ αλλά άλλος αριθμός τηλεφώνου !

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει προβλημα , απλα προώθηση κανουν τα mail σου.

Να μην σου πω ότι ακόμα και το ίδιο mail μπορείς να ζητήσεις αν θες , αρκεί να μην το έχει τσιμπήσει κάποιος άλλος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην στηρίζεστε στα email των παρόχων. Φτιάχτε ένα gmail, outlook.com κτλ να είστε οκ. Είναι κρίμα σε κάθε αλλαγή να χάνετε το mail σας.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μην στηρίζεστε στα email των παρόχων. Φτιάχτε ένα gmail, outlook.com κτλ να είστε οκ. Είναι κρίμα σε κάθε αλλαγή να χάνετε το mail σας.

πολυ σωστα τα λες ποτε μα ποτε δεν θα έκανα λογαριασμό σε πάροχο

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τους 2 κυρίους από πάνω μου και ποτέ δεν έχω χρησιμοποιήσει το mail που μου παρέχει ο πάροχος.

Βέβαια αν πήγαινα σε μια σοβαρή εταιρία και μου έδινε για επικοινωνία λογαριασμό mail του τυπου @gmail.com,@hotmail.com δεν θα μου άρεσε :(

Yπαρχουν βέβαια και και οι mail servers με μηδαμινά κοστολόγια/μήνα (κάτω των πέντε ευρώ) τους οποίος θεωρώ πιο κυριλλέ :)

Bέβαια αυτά είναι αναλόγος τις ανάγκες του καθενός . . .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...