Jump to content

Γαλλία: H Πιο Επικίνδυνη Αλλαγή Βάρδιας Σε Φάρο [Βίντεο]


Recommended Posts

Χαχα δεν υπαρχει, αυτες ειναι δουλειες.......

Ο καπτεν φοβερος!

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα γιατι δεν φτιαχνουν μια προβλητα;

Link to comment
Share on other sites

Πιο ευκολο θα ηταν αν εστελναν ενα ελικοπτερο διασωσης να κανει την αλλαγη απο αερος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι τίποτα ! Αν δεν έχεις μπει σε λάτζα και να πας σε βαπόρι στο αγκυροβόλιο του Πειραιά με ένα εξάρι νοτιά δεν ξέρεις τι πάει να πει φόβος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι τίποτα ! Αν δεν έχεις μπει σε λάτζα και να πας σε βαπόρι στο αγκυροβόλιο του Πειραιά με ένα εξάρι νοτιά δεν ξέρεις τι πάει να πει φόβος.

Στο Las Palmas είναι τα μεγάλα γέλια.... Και καλά όταν ανεβαίνεις, όταν κατεβαίνεις την ανεμόσκαλα που ψάχνεις τη λάτζα τρέμουν και τα νύχια σου...

Link to comment
Share on other sites

Στο Las Palmas είναι τα μεγάλα γέλια.... Και καλά όταν ανεβαίνεις, όταν κατεβαίνεις την ανεμόσκαλα που ψάχνεις τη λάτζα τρέμουν και τα νύχια σου...

Ε βαλε βιντεο!

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη θα πάρω go pro.... :P
Παλαβός είσαι ρε άνθρωπε; Το τελευταίο πράγμα που σκέφτεσαι είναι να τραβήξεις βίντεο....

Link to comment
Share on other sites

Ε δε μπορει, καποιος θα το τραβαει! Την επομενη φορα που θα πας να το τραβηξεις!

Link to comment
Share on other sites

Να λείπει, προτιμώ να μείνεις με την απορία...

Link to comment
Share on other sites

Στο Las Palmas είναι τα μεγάλα γέλια.... Και καλά όταν ανεβαίνεις, όταν κατεβαίνεις την ανεμόσκαλα που ψάχνεις τη λάτζα τρέμουν και τα νύχια σου...

Τι go pro και x stream sport. Αυτό και αν είναι. Και σου λένε μετά άντε να βγάλεις το μεροκάματο…..

Link to comment
Share on other sites

Για να βοηθήσετε κι εμένα τον άσχετο να καταλάβω τη δυσκολία του εγχειρήματος που περιγραφετε, ας μου εξηγήσει κάποιος τι ειναι η λάτζα!

Και το Las Palmas εκτός απο νησί των Κανάριων νήσων, τι άλλο ειναι;

....,.μιλάτε με γρίφους!

Link to comment
Share on other sites

Για να βοηθήσετε κι εμένα τον άσχετο να καταλάβω τη δυσκολία του εγχειρήματος που περιγραφετε, ας μου εξηγήσει κάποιος τι ειναι η λάτζα!

Και το Las Palmas εκτός απο νησί των Κανάριων νήσων, τι άλλο ειναι;

....,.μιλάτε με γρίφους!

Link to comment
Share on other sites

Λαντζα ειναι η βαρκα! Λας Παλμας ειναι ακριβως αυτο που ειπες!

Link to comment
Share on other sites

Οι λάτζες είναι βάρκες που χρησιμοποιούνται για τη μεταφορά πληρωμάτων ή τεχνικών, σε πλοία που βρίσκονται στα ανοιχτά. Συνήθως έχουν κάποιο ανοιχτό χώρο για μεταφορά προμηθειών (τρόφιμα, ανταλλακτικά κλπ.)

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Link to comment
Share on other sites

Για να βοηθήσετε κι εμένα τον άσχετο να καταλάβω τη δυσκολία του εγχειρήματος που περιγραφετε, ας μου εξηγήσει κάποιος τι ειναι η λάτζα!

Και το Las Palmas εκτός απο νησί των Κανάριων νήσων, τι άλλο ειναι;

....,.μιλάτε με γρίφους!

Πάνο για να έχεις στο περίπου μια εικόνα, είναι σαν να σου δώσουν ένα κανό και να σου πουν να διασχίσεις το κάβο ντόρο, Γενάρη μήνα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάνο για να έχεις στο περίπου μια εικόνα, είναι σαν να σου δώσουν ένα κανό και να σου πουν να διασχίσεις το κάβο ντόρο, Γενάρη μήνα.

Μπα, πιο δύσκολο θα ηταν να με στείλουν με το κανό στο Cavo Paradiso μήνα Αύγουστο. ......Μύκονοοοοοοοοοος...γιου νόου γουαραμίν;
Link to comment
Share on other sites

Και προβλητα να φτοιαξουν

με τετοιο καιρο δεν θα εδενε με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...