Jump to content

Recommended Posts

Θα δω μηπως εχω και στραυρο "Τ" και κανουμε τα δυο 3-4.... :)

Δεν εχω σωληνακι ομως.... Οποιος εχει φερνει...

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φτάσαμε λοιπόν λίγες ώρες πριν το 2ο Frag and plant Swap....

Σας περιμένουμε όλους αυριο να έχουμε ενα ευχάριστο μεσημέρι...

Όσα μέλη θέλουν να βοηθήσουν στο τελικό στήσιμο πριν την εκδήλωση θα είμαστε εκεί από τις 10 το πρωί και μπορούν να δώσουν ένα χεράκι βοηθείας..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γυρω στις 10 θα ξεκινησουμε εμεις, λογικα καμια ωρα θα κανουμε να ερθουμε γιαι ειναι ταξιδη.... Απο εκει και περα ειμαστε στην διαθεση σας!!!

Παμε λοιπον!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα φέρω την μια αεραντλια.σωληνάκι κανείς?

Στάλθηκε από το Haier HW-W910 Elbuit v5.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατα τις 11.00 μπορει και ποιο νωρις.

Θα εχω και καποια φυτακια!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε τυχεροί όσοι κατάφεραν να πανε.....

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες!!!!

Ηταν ολα τελεια!!!

Μεγαλη η προσφορα απο φυτα και κορραλια.....αφου περισσεψαν στο τελος και με το παραπανω!!!

:thumbsu::thumbsu::thumbsu:

Εμεις φυγαμε λιγο πριν πιασει η βροχη..........ελπιζω να μην γινατε μουσκεμα οι υπολοιποι..........

Link to comment
Share on other sites

Θα ανέβουν πολλές μα πολλές φωτό το βραδάκι. Κάνω upload εδώ και δύο ώρες :(

Υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

ένα μεγάλο μπράβο σε ολους που ήρθατε και στηρίξατε και συμμετείχατε στην πολυ επιτυχημένη εκδήλωση για άλλη μια φορά γεμίσαμε τις γυαλες και ακομα ποιο σημαντικό που ήρθαν μέλη χωρις συμμετοχές και φύγανε με γεμάτα χέρια μπράβο σας και ευχαριστούμε!

υγ.κοραλια δόθηκαν πανω απο 350 κομμάτια και φυτά γύρω στα 40-50!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στα παιδια του aquazone για την παρα πολλη ωραια εκδηλωση :bbq:

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο σε αυτη την υπεροχη εκδηλωση σε αυτη την υπεροχη γιορτη που διοργανωσε για δευτερη συνεχομενη χρονια το AQUAZONE επισεις ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα μελη που ηρθαν, γνωριστηκαμε και ανταλαξαμε αποψεις ,και γιναμε μια μεγαλη παρεα,οσοι δεν ηρθαν απλα εχασαν,Ευχομαι του χρονου να ειμαστε καλα ,να εχουμε ενυδρειο και να ξαναγινει αυτη η ωραια γιορτη [γιατι γιορτη ειναι] και να γινει το 3ο frag and plant swap απο το AQUAZONE Μπραβο σε ολους, :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: .μπραβο στα μαγαζια που στηριξαν την εκδηλωση.

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους!! Ηταν υπεροχο για αλλη μια φορα το κλιμα, φιλικο και γεματο χαμογελα!!

Πετυχα επιτελους φιλους που δεν ειχα δει πιο πριν, εβαλα φραγκακια μεχρι και στους σωληνες και γενικοτερα περασαμε τελεια!!!

Μπραβο στα μαγαζια για την υποστηριξη και οχι μονο...

Ευχωμαι σε οποιους πηραν φυτα να φτιαξουν δασοι, σε οποιους πηραν φραγκς να γινουν τερατα και στους υπερτυχερους παντα τετοια!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια και απο εμενα η οργάνωση ήταν πολυ καλή και το κλίμα ήταν υπέροχο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα γινω "σαλιαρης" :jig::jig::usd:

Παιδια η καλυτερη και η πιο χαρουμενη στιγμη μου στο χομπυ με παρεα αλλους φιλους χομπυστες!! :wub:

Ξεκιναω απο το οτι η φραγκιερα των 300 λιτρων ηταν γεματη 100% και να πω την αληθεια ημουν απο αυτους που πιστευαν πως δεν θα γεμισει!....ενας ακομα φιλος συνχομπυστας παραπανω να ερχοταν με συμμετοχες ισως να μην χωραγαν τα κοραλια.

Τα ιδια και στο γλυκο!

Ενα τεραστιο/ειλικρινες μπραβο σε ολα τα παιδια που εβαλαν τα χερια τους στα δικα τους ενυδρεια για να γεμισουν τα ενυδρεια αλλων φιλων :buttrock:

Δεν εφυγε ουτε ενας με αδεια χερια!

Τετοιοι ανθρωποι αξιζουν σεβασμο και θαυμασμο!!!

Επισης δεν σταματησα να βλεπω χαμογελα.Ολοι πλακα και γελια.....ουτε γκρινιες,ουτε δραματα.

Ενα τρομερο επιπεδο και συνεργασια απο ολους μας και μεταξυ μας και η διαδικασια εγινε παιχνιδακι.

Μια πρωτογνωρα χαρουμενη ατμοσφαιρα που πραγματικα δεν χορταιναμε!

Ηταν μεγαλη μας χαρα και ΤΙΜΗ που περασαμε αυτη την ομορφη/αγνη πλευρα του χομπυ ολοι μαζι παιδια :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92:

Τυχερο οποιο φορουμ εχει τετοιους ανθρωπους μελη!

Να εισαστε ολοι καλα και οπως ειπαν τα παιδια καλη υπομονη για το επομενο aquazone swap :bigemo_harabe_net-146:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα γινω "σαλιαρης" :jig::jig::usd:

Παιδια η καλυτερη και η πιο χαρουμενη στιγμη μου στο χομπυ με παρεα αλλους φιλους χομπυστες!! :wub:

Ξεκιναω απο το οτι η φραγκιερα των 300 λιτρων ηταν γεματη 100% και να πω την αληθεια ημουν απο αυτους που πιστευαν πως δεν θα γεμισει!....ενας ακομα φιλος συνχομπυστας παραπανω να ερχοταν με συμμετοχες ισως να μην χωραγαν τα κοραλια.

Τα ιδια και στο γλυκο!

Ενα τεραστιο/ειλικρινες μπραβο σε ολα τα παιδια που εβαλαν τα χερια τους στα δικα τους ενυδρεια για να γεμισουν τα ενυδρεια αλλων φιλων :buttrock:

Δεν εφυγε ουτε ενας με αδεια χερια!

Τετοιοι ανθρωποι αξιζουν σεβασμο και θαυμασμο!!!

Επισης δεν σταματησα να βλεπω χαμογελα.Ολοι πλακα και γελια.....ουτε γκρινιες,ουτε δραματα.

Ενα τρομερο επιπεδο και συνεργασια απο ολους μας και μεταξυ μας και η διαδικασια εγινε παιχνιδακι.

Μια πρωτογνωρα χαρουμενη ατμοσφαιρα που πραγματικα δεν χορταιναμε!

Ηταν μεγαλη μας χαρα και ΤΙΜΗ που περασαμε αυτη την ομορφη/αγνη πλευρα του χομπυ ολοι μαζι παιδια :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-92:

Τυχερο οποιο φορουμ εχει τετοιους ανθρωπους μελη!

Να εισαστε ολοι καλα και οπως ειπαν τα παιδια καλη υπομονη για το επομενο aquazone swap :bigemo_harabe_net-146:

Νομίζω πως ο Μιχάλης τα είπε όλα! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας παιδιά! Να'μαστε καλά με υγεία και δύναμη για το επόμενο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μακαρι στο επομενο να μπορουμε να συμμετασχουμε και εμεις!!

Έγινε επεξεργασία - NikolasB
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...