Jump to content

Κόλλημα Ενυδρείου!


ScarFace

Recommended Posts

Δεν το πολύ έχω με τις κατασκευές αλλά είπα να κάνω μια μικρή προσπαθεια μιας και βρήκα τζαμια στην αποθήκη!

Το ενυδρείο είναι 30χ30χ35 και κολληθηκε χθες!το αστείο είναι οτι το κολλησα πανω σε ενα θρανίο (το οποίο ευτυχώς ουτως η άλλως θα ηταν η βαση του)και οι σιλικόνες κόλλησαν και με το θρανίο!!και δεν μπορω να το ξεκολλησω!!η μάνα μου έχει κλάψει στα γέλια και εγώ ακόμα προσπαθώ να το ξεκολλησω!!δεν χωράει ουτε χαρτοκοπτης απο κάτω ουτε τίποτα!

Το έβγαλα και στο μπαλκόνι και με βλέπει ο αδερφός μου άνετο να κραταω μονο την βαση και όχι το ενυδρείο και έτρεξε να το πιασει και μου λέει καλά ρε χαζός είσαι?θα σου πεσει...εεε πως να μην γελάς μετα!!χαχα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχα συγγνωμη αν γινομαι αγενης....αμα το ζεστανεις??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::hysterical:

Ωραιος.

Παρε μια πετονια,βαλε και στα δυο χεριασου γαντια,αυτα που μαγιρευει η μανασου γεμιστα στο φουρνο.,τυλιξε την και στα δυο χερια σου καλα,αφησε καμια 40αρια ποντους ελευθερους,βαλτην εκει που ειναι η σιλικονη,και τραβα σιγα σιγα με τα δυο σου χερια

Έγινε επεξεργασία - kixlidatos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::hysterical:

Ωραιος.

Παρε μια πετονια,βαλε και στα δυο χεριασου γαντια,αυτα που μαγιρευει η μανασου γεμιστα στο φουρνο.,τυλιξε την και στα δυο χερια σου καλα,αφησε καμια 40αρια ποντους ελευθερους,βαλτην εκει που ειναι η σιλικονη,και τραβα σιγα σιγα με τα δυο σου χερια

χαχα έτσι θα κάνω!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε καμμένο χαχαχαχαχαχαχαχα, πεθαίνωωωωω χαχαχαχα!!!

Λοιπόν θα σου πρότεινα κι εγω αυτο που λέει ο kixlidatos.

Αγγελία μεθαύριο :

Πωλείται ενυδρειο ιδιοκατασκευή, μαζί με τη βάση του. Δε δίνονται χωριστά....ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ να δοθούν χωριστά!

και που 'σαι....γράψε και ενα πόστ στο θέμα "Είσαι ανέκδοτο ρεεεεεε"

Χαχαχαχααχα

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+1 χαχαχαχαχ εχω κανει και εγω κατι τετοια

Link to comment
Share on other sites

Φόρη στα τζάμια καθάρισες και λείανες τις άκρες; Το γέμισες για να το δικιμάσεις ή ειναι πολυ φρέσκια η κατασκευή; Τα τζάμια τι πάχος εχουν;

.......το θρανίο ειναι σχολείου λάφυρο καμίας κατάληψης;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα Πάνο σταματά ρε εγώ σου λέω τον πόνο μου...χαχαχαχα δεν μπορούν να δωθούν χωριστά λέει..χαχαχαχαχα

5αρια τα τζαμια τα λειανα ,όλα κομπλε!!το γεμισα πριν κάνα 2ωρο!!όλα δειχνουν να είναι καλά!!

Το θρανίο είναι απο το φροντηστιριο της μάνας!

Στο πρωτο ποστ ηθελα να γράψω προχθες και όχι χθες!

Έγινε επεξεργασία - ScarFace
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πολύ έχω με τις κατασκευές αλλά είπα να κάνω μια μικρή προσπαθεια μιας και βρήκα τζαμια στην αποθήκη!

Το ενυδρείο είναι 30χ30χ35 και κολληθηκε χθες!το αστείο είναι οτι το κολλησα πανω σε ενα θρανίο (το οποίο ευτυχώς ουτως η άλλως θα ηταν η βαση του)και οι σιλικόνες κόλλησαν και με το θρανίο!!και δεν μπορω να το ξεκολλησω!!η μάνα μου έχει κλάψει στα γέλια και εγώ ακόμα προσπαθώ να το ξεκολλησω!!δεν χωράει ουτε χαρτοκοπτης απο κάτω ουτε τίποτα!

Το έβγαλα και στο μπαλκόνι και με βλέπει ο αδερφός μου άνετο να κραταω μονο την βαση και όχι το ενυδρείο και έτρεξε να το πιασει και μου λέει καλά ρε χαζός είσαι?θα σου πεσει...εεε πως να μην γελάς μετα!!χαχα!

Απαιχτος!!! :lolu::lolu:

Πρέπει να το βάλεις στο θέμα "είσαι ανέκδοτο ρε....."

Πάντως και εγώ για την πετονιά θα σου έγραφα.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτείνω να μην κάνεις απολύτως τπτ...και να το μοσχοπουλήσεις!! :angel:

Πες μου ένα μαγαζί που να πουλάει ενυδρείο μαζί με τη βάση σε ενιαίο κομμάτι??????? :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκέψου ακόμα και το εξής: Δεν υπάρχει πιό αντισεισμική κατασκευή από την δικιά σου!! :usd::usd::usd:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά λένε ότι το χόμπι του ενυδρείου θέλει πολύ διάβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ηταν και αυτό μια εμπειρία πάντως!!

Πάντως μου αρέσει που παινευομουν στην κοπελα μου!κοιτά εδώ ενυδρείο σαν εργοστασιακό είναι!(δεν μοιάζει καθόλου εργοστασιακό όμως!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλά λένε ότι το χόμπι του ενυδρείου θέλει πολύ διάβασμα.

Τι εννοεις φιλε μου?
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα ηταν και αυτό μια εμπειρία πάντως!!

Πάντως μου αρέσει που παινευομουν στην κοπελα μου!κοιτά εδώ ενυδρείο σαν εργοστασιακό είναι!(δεν μοιάζει καθόλου εργοστασιακό όμως!!)

Δεν υπάρχει μάστορας που να τα έκανε όλα σωστά με τη μία!! Μερικές φορές πρέπει να πάθεις για να μάθεις!!!

Πάμε για άλλο λάθος την επόμενη φορά...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά λένε ότι το χόμπι του ενυδρείου θέλει πολύ διάβασμα.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι μιλάμε για πολύ διάβασμα... :geek:

Έλα όμως που πρέπει να τα εφαρμόσεις και τότε βλέπεις ότι άλλο πράγμα η θεωρία και άλλο η πράξη... :fpc:

Το μόνο σίγουρο είναι ότι χωρίς την θεωρία δεν υπάρχει η πράξη!!!

Γι' αυτό λέμε τις εμπειρίες μας ο καθένας μπάς και γλιτώσουμε άλλους από τα ίδια παθήματα.... :usd::usd:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μάστορας που να τα έκανε όλα σωστά με τη μία!! Μερικές φορές πρέπει να πάθεις για να μάθεις!!!

Πάμε για άλλο λάθος την επόμενη φορά...

Πες τα ρε Μαίρη γιατί εμενα δεν με ακούνε!

Κάτσε και θα δεις η juwel θα μου κλέψει την ιδεα !!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για σένα δουλεύω.... (Έλα στον δικό μου μάστορα για να δείς παθήματα... Τώρα έχει γίνει ξεφτέρι πία!!)

Να δείς στην juwel πόσα θα έχουν κάνει... Θα πρέπει να καταθέσεις χαρτιά για την πατέντα! :money:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για σένα δουλεύω.... (Έλα στον δικό μου μάστορα για να δείς παθήματα... Τώρα έχει γίνει ξεφτέρι πία!!)

Να δείς στην juwel πόσα θα έχουν κάνει... Θα πρέπει να καταθέσεις χαρτιά για την πατέντα! :money:

Χαχα η προσπαθεια μετράει μωρέ!!
Link to comment
Share on other sites

Καπάκι θα φτιάξεις; Εχε το νου σου αν φτιάξεις μη γίνει κι αυτό φιξ γιατι δε θα μπορείς ούτε να ταίζεις χαχαχαχα!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καπάκι θα φτιάξεις; Εχε το νου σου αν φτιάξεις μη γίνει κι αυτό φιξ γιατι δε θα μπορείς ούτε να ταίζεις χαχαχαχα!

χαχαχαχαχαχαχαχα σταματά ρε!!χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα παει καλά το ενυδρείο!δεν έχουμε διαρροες και αύριο θα μπει και γυάλινο καπάκι με κάτι πλαστικά πιαστρακια!!

Με πήρανε και τηλέφωνο απο καποιες ενυδρειακες εταιρίες για να αγοράσουν αυτην την φοβερη πατέντα!! (Χαχα δεν πιστεύω να το πίστεψε κανεις!!χαχα)

Link to comment
Share on other sites

Καμιά φωτογραφία θα βάλεις να το δούμε και εμείς ή θα περιμένουμε να κατοχυρώσεις την πατέντα πρώτα ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καμιά φωτογραφία θα βάλεις να το δούμε και εμείς ή θα περιμένουμε να κατοχυρώσεις την πατέντα πρώτα ???

Χαχα αύριο η μεθαύριο οι φωτο!!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...