Jump to content

Διακοπές.....


Recommended Posts

Ανοίγω το θέμα

για δούμε , όσοι καταφέρουν και μπορέσουν

να πάνε για λίγο ή πολύ καιρό διακοπές

ποιο νησί,χωριό κτλ. θα επιλέξουν

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ

Όπως κάθε καλοκαίρι έτσι και φέτος

θα πάω στην Αστυπάλαια

Για λίγο περισσότερο

από 1 μήνα

Για να δούμε θα συναντηθούμε με κανέναν? :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήδη απολαμβάνω τις διακοπές μου!!

Κάθε μέρα μπανάκι, με ποδήλατο ή αυτοκίνητο, ανάλογα τα κέφια και ξεκούραση!!

Δεν χρειάζεται να πάω πουθενά! :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ηδη στη ναξο παιδια!

Απιστευτο νησι με παραλιες που πραγματικα δεν περιμενα!

Θα προσπαθησω να ανεβασω καμια φωτο!

Α και απιστευτο φαγητο...:-)

Link to comment
Share on other sites

Ηδη στη ναξο παιδια!

Απιστευτο νησι με παραλιες που πραγματικα δεν περιμενα!

Θα προσπαθησω να ανεβασω καμια φωτο!

Α και απιστευτο φαγητο...:-)

Να πας για μπανακι Αγιο προκοπιο η παραλια τα σπαει....

Link to comment
Share on other sites

Με την σειρα μου να πω και εγω οτι τον Αυγουστο θα βρισκομαι στο αγαπημενο μου νησι και τοπο καταγωγης την Μηλο........

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κλασσικά όπως και πέρυσι...

Θα απολαμβάνω τα ηλιοβασιλέματα του Μπαλί.... παρέα με το ενυδρείο μου στο σαλόνι του σπιτιού μου!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aiolos ειμαι λιγο οφ τοπικ αλλα επειδη εχω απορια, μιλαμε για Κρητη?

Και για να απαντησω κ στο θεμα λογω οτι οι σπουδες τελειωσαν απο το Σεπτέμβρη πρακτικά μετά από 5 χρόνια είναι το πρώτο καλοκαίρι που δεν θα είμαι στη Ναύπακτο που τόσο πολύ αγάπησα και θα φάω στην μάπα τη Λαμία. Με λιγα λογια δεν πάμε πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τρελαίνομαι για διακοπές και μου είναι αγγαρεία το πακετάρισμα των πραγμάτων. Αν είχα τη δυνατότητα να διακτινίζομαι και τα πράγματα να πακετάρονται και να ξεπακετάρονται μόνα τους, θα το ξανασκεφτόμουν... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε καμια εικοσαρια μερες στα αγια χωματα της Λεσβου στο ιστορικο χωριο Ερεσσο!

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα μήνα πάω για μια βδομαδούλα στη Σάρτη (Χαλκιδική) οικογενειακά με παιδια, σκυλιά, γατιά κτλ και στο καπάκι παρκάρισμα τα παιδιά στη γιαγιά και με το γυναικάκι μου μια βδομαδούλα στους Παξούς!!!....να ανανεωθούμε λιγάκι ρε αδερφέ!

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταια χρονια καθως και για τα επομενα δεν προβλεπονται διακοπες. Ευτυχως ομως που το Ιονιο ειναι σε αποσταση αναπνοης απο την εδρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα τιτλο διακοπες και λεω..''αντε παλι αφου εχει αλλο θεμα για τις διακοπες ρευματος..''.Στις κανονικες διακοπες ουτε που πηγε το μυαλο μου...Αν ερθει κανεις Σαμο κερναμε μπυρες με χαρα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα μήνα πάω για μια βδομαδούλα στη Σάρτη (Χαλκιδική) οικογενειακά με παιδια, σκυλιά, γατιά κτλ και στο καπάκι παρκάρισμα τα παιδιά στη γιαγιά και με το γυναικάκι μου μια βδομαδούλα στους Παξούς!!!....να ανανεωθούμε λιγάκι ρε αδερφέ!

Σάρτη και εγώ για μια βδομαδούλα μετά της οικογενείας στις αρχές Αυγούστου... Σίγουρα με δύο πιτσιρίκια δε θα είναι ξεκούραση, αλλά τι να γίνει... Ελπίζω μόνο να αφήσω πίσω για λίγο τα της Θεσσαλονίκης πίσω μου.

Link to comment
Share on other sites

Ηδη στη ναξο παιδια!

Απιστευτο νησι με παραλιες που πραγματικα δεν περιμενα!

Θα προσπαθησω να ανεβασω καμια φωτο!

Α και απιστευτο φαγητο...:-)

+1

Link to comment
Share on other sites

Εγω λίγο απο ολα σίγουρα λίγες μέρες Αμαρυνθος Εύβοιας που ειναι το εξοχικό μου λίγο πορτο ράφτη αττικης λίγες μέρες Κάρυστος και 3-4 Κέρκυρα που εχω κάνει ήδη την κοπάνα μου εκει πριν μια εβδομάδα και με ψήνει και ένας φίλος για σκ Μύκονο αλλα θα δείξει!

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

εγω θα κανω διακοπες στους Κερατσινιους Νησους!!!κλαψ!κλαψ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω λίγο απο ολα σίγουρα λίγες μέρες Αμαρυνθος Εύβοιας που ειναι το εξοχικό μου λίγο πορτο ράφτη αττικης λίγες μέρες Κάρυστος και 3-4 Κέρκυρα που εχω κάνει ήδη την κοπάνα μου εκει πριν μια εβδομάδα και με ψήνει και ένας φίλος για σκ Μύκονο αλλα θα δείξει!

Αυτο δεν ειναι διακοπες ρε φιλαρακι. Ειναι ο γυρος του κοσμου σε 10 μερες! Μυκονοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Στην Ζάκυνθο για λίγες ημέρες σε λίγες ημέρες και θα το σκεφτώ πολύ αν ξαναγυρίσω :)

Link to comment
Share on other sites

Στην Ζάκυνθο για λίγες ημέρες σε λίγες ημέρες και θα το σκεφτώ πολύ αν ξαναγυρίσω :)

Οταν αρχίσουν να σε παίρνουν τηλεφωνο οι δίσκοι οτι πεινάνε, θα σου πω εγω! Μπουσουλώντας θα γυρίσεις, σα να πηγαίνεις να κάνεις τάμα στην Τήνο!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σάρτη και εγώ για μια βδομαδούλα μετά της οικογενείας στις αρχές Αυγούστου... Σίγουρα με δύο πιτσιρίκια δε θα είναι ξεκούραση, αλλά τι να γίνει... Ελπίζω μόνο να αφήσω πίσω για λίγο τα της Θεσσαλονίκης πίσω μου.

3 Αυγούστου θα είμαι εκεί. Θα με καταλάβεις, θα είμαι εκείνος που θα κυκλοφορεί......"με το σταυρό στο χέρι"!
Link to comment
Share on other sites

10 ημερες Χανια (Κρητη)...Με ξαδερφη και θεια...Αν ειναι κανενας απο εκει να στειλει ενα πμ

Link to comment
Share on other sites

Και να! Σας στέλνω μήνυμα από το Ναύπλιο! :P

Link to comment
Share on other sites

Αν τα καταφερω.στις 8 Αυγουστου και για 10 μερες αναχωρω για Β. Ευβοια και free camping,ακους Πανο (panos78) ? :P

Οσο για τη Σαρτη που διαβασα,ειχα παει το μακρινο 2005 και ειχα περασει σουπερ,ειναι πολυ ομορφο μερος και αν παιζει και αμαξι μπορεις να πας σε πολλες ομορφες παραλιες εκει γυρω!

Link to comment
Share on other sites

Rasta, κουβαδάκια, φτυαράκια και στην παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο προβλέπει το πρόγραμμα... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...