Jump to content

Η Πιο Σκληρη Δουλεια Στον Κοσμο...


Recommended Posts

Οι απαιτήσεις :

συνεχής ορθοστασία 24 ώρες το 24ωρο
μηδενικός ύπνος
καμία απολύτως αργία και γιορτή
ένα γεύμα στο... πόδι
και άριστη γνώση ιατρικής αλλά και οικονομικών...

αλλα και χωρίς μισθό...!

Έγινε επεξεργασία - ValeAq
Link to comment
Share on other sites

φανταστικο βιντεο..... Γι ΄ αυτο αν μαλωνουμε,διαφωνουμε,θυμωνουμε κτλ με τις μητερες μας θα ξερουμε οτι ειναι για το καλο μας...

Link to comment
Share on other sites

Σαν υιός και σα σύζυγος αντιλαμβάνομαι πλήρως (ίσως "σχεδόν" πλήρως) το φόρτο εργασίας, τις υποχρεώσεις και τα καθήκοντα μιας μητέρας, δε ξέρω από την άλλη αν μπορω να φανταστώ ή ειμαι σε θέση να φανταστώ την κούραση και όλο αυτο που εκείνη τραβάει για να τα καταφέρει αλλα βρήκα το βίντεο ολίγον υπερβολικό. Ζω κοντα σε δυο μαμάδες όλη την ημέρα και θεωρώ οτι το βίντεο περνάει το μηνυμα που θέλει να περάσει "παραφουσκώνοντας" ωστόσο τα πραγματικά περιστατικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Safarpn οταν ομως το παιδι ειναι μικρο η μητερα ειναι οπως τα λεει το βιντεο. ... 24 ωρες την ημερα ασχολειτε με το παιδι της...οταν μεγαλωνει το παιδι δεν χρειαζεται τοση φροντιδα...

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα δε με διάβασες σωστά. Έχω δυο μωρά και τα ζω όλα αυτα. Αν το βίντεο μιλάει για την ανύπαρκτη μητέρα τότε ναι, έχει δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα δε με διάβασες σωστά. Έχω δυο μωρά και τα ζω όλα αυτα. Αν το βίντεο μιλάει για την ανύπαρκτη μητέρα τότε ναι, έχει δίκιο.

Οπου "ανύπαρκτη" βάλτε "ανύπαντρη".....ο δαίμων του κινητού το έγραψε λάθος!

Link to comment
Share on other sites

οκ τοτε... Απλα ο σκοπος του βιντεο ειναι να μας πει ποσο σημαντικες ειναι οι μητερες!! :)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν ειναι οτι μας το λέει μονο το βίντεο αλλα όλες οι γυναίκες μέσα απο τις σελίδες κοινωνικής δικτύωσης ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, στην καθημερινή τους κρεβατομουρμούρα, στους τσακωμούς μας, οταν μεθάνε, οταν ειναι νηφάλιες, οταν παραμιλάνε στον ύπνο τους, οταν κάνουμε εμείς κανά λάθος για να μας μειώσουν περισσότερο, οταν κάνουνε αυτές κανά λάθος για να δικαιολογηθούν και...και....και. Πάντα όμως υπερβάλλουν, όπως ακριβώς το βίντεο. Αν ερχόσουν στο σπίτι μου να μείνεις καμία βδομάδα, πιο πολυ εμένα θα λυπόσουν σε πληροφορώ παρα τη γυναίκα μου! Ειναι πως το βλέπει κανείς και τι προσφέρει ο κάθε ενας στην οικογένεια.

....,οτι ειναι σημαντικές;;;; Χωρίς αυτές δε θα γινόταν τίποτα !!!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...