Jump to content

Ερώτηση Για Αγγελία


Recommended Posts

Παρακαλώ ενημερώστε με αν θα δημοσιευθεί μια αγγελία που ανέβασα προχθές. Αν υπάρχει κάποιο λάθος παρακαλώ να μου το επισημάνετε να την επαναδημοσιεύσω σωστή. Ευχαριστώ.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Παρασκευά, το μόνο που μου επιτρέπετε να σου επισημάνω είναι :

11. Οι όποιες αγγελίες που δεν ακολουθούν αυτούς τους όρους, δεν θα διορθώνονται, δεν θα εγκρίνονται και συνεπώς θα διαγράφονται χωρίς καμιά επιπλέον προειδοποίηση προς το μέλος που τις ανάρτησε.

Εκ του κανονισμού

Φιλικά πάντα

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

:poster_oops:

Mr Zoo συμφωνώ και επαυξάνω, αλλά δεν κατάλαβα ποιο ήταν το σφάλμα και δεν δημοσιεύθηκε. Και ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι να την επαναδημοσιεύσω. Μην κάνω ξανά το ίδιο λάθος

Link to comment
Share on other sites

Αφού συμφωνείς, πρέπει να κατανοήσεις ότι δεν μπορώ να σου πώ ποιό είναι το λάθος σου, όπως δεν είπα και σε δεκάδες άλλα μέλη που έκαμαν την ίδια ερώτηση, είτε δημόσια είτε με ΠΜ.

Ψάξε τον κανονισμό, παράγραφο, προς παράγραφο, και είμαι σίγουρος πως θα το βρείς.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, θα προσπαθήσω.

Αν νομίζεις ότι θα το βρω, μάλλον λάθος νομίζεις μια που δεν θυμάμαι ακριβώς την αγγελία....το μόνο που θυμάμαι είναι ένα λίνκ που έβαλα και ποτέ δεν είδα αν άνοιγε κι όλας.

ΥΓ. Ξέρω ότι έχει ξανασυζητηθεί, αλλά νομίζω θα ηταν πιο δόκιμο να γινόταν κάτι να βοηθηθεί ο λανθάνων συγγραφέας ως προς το λάθος του....κατανοώ ότι δεν μπορεί να γίνεται λεπτομερής διόρθωση σε τόσες αγγελίες, αλλά παίζει να ξανακάνω το ίδιο λάθος άθελά μου...

Τέλος πάντων, θα την ξαναδημοσιεύσω και θα ξαναδιαβάσω τον κανονισμό.

Ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλώ να μην θεωρηθεί η απάντησή μου επιθετική ή εριστική. Απέχει παρασάγγας.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φιλε και γενικά προς ολα τα μελη θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι πολυ σύντομα θα αλλαξει το τρεχον καθεστώς με τις αγγελίες και θα κάνουμε σε όλους ενα δωρο με αφορμή τα 9 χρόνια λειτουργίας του ΑΖ δηλ ενα πολύ εύχρηστο περιβάλλον για τις αγγελίες των μελων...

Λίγη υπομονή...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά, θα προσπαθήσω.

Αν νομίζεις ότι θα το βρω, μάλλον λάθος νομίζεις μια που δεν θυμάμαι ακριβώς την αγγελία....το μόνο που θυμάμαι είναι ένα λίνκ που έβαλα και ποτέ δεν είδα αν άνοιγε κι όλας.

ΥΓ. Ξέρω ότι έχει ξανασυζητηθεί, αλλά νομίζω θα ηταν πιο δόκιμο να γινόταν κάτι να βοηθηθεί ο λανθάνων συγγραφέας ως προς το λάθος του....κατανοώ ότι δεν μπορεί να γίνεται λεπτομερής διόρθωση σε τόσες αγγελίες, αλλά παίζει να ξανακάνω το ίδιο λάθος άθελά μου...

Τέλος πάντων, θα την ξαναδημοσιεύσω και θα ξαναδιαβάσω τον κανονισμό.

Ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλώ να μην θεωρηθεί η απάντησή μου επιθετική ή εριστική. Απέχει παρασάγγας.

Φίλε Παρασκευά, τώρα λοιπόν που υπάρχει το νέο σύστημα αγγελιών, με τους νέους κανόνες, και αφού θα καταργηθεί το παλιό, μπορώ να σου πώ ότι δεν είχα εγκρίνει την αγγελία σου για το ρολόι γιατί έχεις ταυτόχρονα κι άλλη ενεργή στην ίδια κατηγορία, και συνεπώς παράβαινες κι εσύ την 3 παράγραφο τον παλαιών κανονισμών

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Παρασκευά, τώρα λοιπόν που υπάρχει το νέο σύστημα αγγελιών, με τους νέους κανόνες, και αφού θα καταργηθεί το παλιό, μπορώ να σου πώ ότι δεν είχα εγκρίνει την αγγελία σου για το ρολόι γιατί έχεις ταυτόχρονα κι άλλη ενεργή στην ίδια κατηγορία, και συνεπώς παράβαινες κι εσύ την 3 παράγραφο τον παλαιών κανονισμών

Διαβάζοντας τους παλαιούς κανονισμούς το κατάλαβα, αλλά με πρόλαβε η ανανέωση των αγγελιών και έτσι την έκανα με το νέο σύστημα!

Link to comment
Share on other sites

άρα δεν είχες διαβάσει τους κανόνες? :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...