Jump to content

Μπραβο Και Παλι Μπραβο!!!!


Recommended Posts

Συγχαρητηρια στο καταστημα του Κυριου Ζαχαροπουλου και ιδιαιτερα στον Κυριο Βασιλη! Ειχα παραγγειλει πριν καποιες μερες κατι ψαρακια εκ των οποιων 2 μου ψοφησαν μετα απο κατι μερες... και σημερα παραγγειλα αλλα ψαρακια οπου ο Κυριος Βασιλης χωρις να του εχω κανει καταθεση των χρηματων μου τα εστειλε ενω η καταθεση θα γινει τη δευτερα και μου εβαλε και επιπλεον 2 ψαρακια δωρεαν για τις απωλειες που ειχα απο την προηγουμενη φορα! Μπραβο τους! εγω προσωπικα δεν ειχα ποτε ιδια αντιμετωπιση απο αλλο καταστημα! Γτ πολλες φορες κατηγορουμε τους καταστηματαρχες αλλα καποιες αξιοσημειωτες παρατηρησεις πρεπει δημοσιευονται ωστε να μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι! Και παλι μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή μιλώντας σε θέμα σχετικά με αυτο που αναφέρεις, είχα αναφερθει στο συγκεκριμένο κατάστημα για την ποιότητα εξυπηρέτησης γενικά, χωρίς να αναφέρω επωνυμία και ενα μέλος με είχε ρωτήσει λοιπόν το εξής: " Αν αυτο το κατάστημα στο οποιο αναφερεσαι, σου έστελνε ψάρια και σου έφταναν ψόφια, η επιχείρηση τι θα έκανε, νομίζεις θα σου έστελνε καινουρια χωρίς χρέωση;"........μόλις πήρε την απάντησή του!

Δε θα ξαναπώ άλλη μια φορά για τον Κώστα και τον Βασίλη Ζαχαρόπουλο γιατι θα καταντήσω γραφικός! Μπράβο τους!

Link to comment
Share on other sites

.....και το αστείο ξέρεις ποιο ειναι φιλαράκι;;;;; Οτι αυτη την ερώτηση εσυ μου την είχες κάνει!!!

http://www.aquazone.gr/forums/topic/96522-aeeaoeina-oeico-oaa-oeanea/

Δε το θυμόμουν....τωρα μπήκα και το βρήκα.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

.....και το αστείο ξέρεις ποιο ειναι φιλαράκι;;;;; Οτι αυτη την ερώτηση εσυ μου την είχες κάνει!!!

http://www.aquazone.gr/forums/topic/96522-aeeaoeina-oeico-oaa-oeanea/

Δε το θυμόμουν....τωρα μπήκα και το βρήκα.

χαχαχαχαχα! κοιτα να δεις ρε φιλε η ειρωνια της τυχης!!! Οντως ρε φιλε ειχες δικιο! τετοια καταστηματα αξιζει να τα στηριζουμε και ας εχουν ακριβοτερες τιμες! Προσωπικα εγω δεν ειδα(γτ το εψαξα πολυ μεσα στο φορουμ) αλλο καταστημα πλην του Κ. Ζαχαροπουλου να συμετεχει ενεργα στο φορουμ και να δινει απαντησεις! Και αυτο ειναι ενα συν ακομα για μενα!

Link to comment
Share on other sites

Σου λέω οτι δε παίζονται οι ανθρωποι. Μια φορά μου είχαν στείλει μια (1) λάμπα και την είχαν συσκευάσει με τέτοιο τροπο που και να την κοπανούσες στην άσφαλτο, δε θα έσπαγε. Θυμάμαι οτι τους είχα ζητήσει τη λάμπα και ο κ. Βασίλης μου είχε πει " Οχι σε την έχουμε αλλα εγω θα ψάξω, θα τη βρω και το πολυ σε δυο μέρες θα τη στείλω με το ΚΤΕΛ, δε. Υπάρχει περίπτωση να μη τη βρω, θα τη βρω".....και έτσι εγινε.

.....και απο τιμές, νορμάλ, μη φανταστείς οτι ξεφεύγει. Έχω και δει υψηλότερες τιμές.

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια στο καταστημα του Κυριου Ζαχαροπουλου και ιδιαιτερα στον Κυριο Βασιλη! Ειχα παραγγειλει πριν καποιες μερες κατι ψαρακια εκ των οποιων 2 μου ψοφησαν μετα απο κατι μερες... και σημερα παραγγειλα αλλα ψαρακια οπου ο Κυριος Βασιλης χωρις να του εχω κανει καταθεση των χρηματων μου τα εστειλε ενω η καταθεση θα γινει τη δευτερα και μου εβαλε και επιπλεον 2 ψαρακια δωρεαν για τις απωλειες που ειχα απο την προηγουμενη φορα! Μπραβο τους! εγω προσωπικα δεν ειχα ποτε ιδια αντιμετωπιση απο αλλο καταστημα! Γτ πολλες φορες κατηγορουμε τους καταστηματαρχες αλλα καποιες αξιοσημειωτες παρατηρησεις πρεπει δημοσιευονται ωστε να μην τους βαζουμε ολους στο ιδιο τσουβαλι! Και παλι μπραβο!

Φίλε στύλε μου αν θέλεις σε προσωπικό μήνυμα το όνομα του καταστήματος ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν εχει και τοσο σημασια η διαφορα τιμης,αλλα αυτο που σου συνεβει.Τωρα ελπιζω να αλλαξες γνωμη,και να δεις με ποια κριτηρια πρεπει να επιλεγεις ενα καταστημα,και οχι μονο απο την τιμη.

Μπραβο στον κυριο ζαχαροπουλο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!

Δεν μπορουμε να πουμε τιποτα αλλο απο τα σχολια σας , παρα μονο οτι τα χρειαζομαστε και απο αυτα παιρνουμε δυναμη για να σας εξυπηρετουμε οσο το δυνατον καλυτερα!!

Σας ευχαριστουμε για την υποστηριξη και για την εκτιμηση

Τα καλυτερα δεν εχουν ερθει ακομα και αυτο ειναι υποσχεση!!

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!

Δεν μπορουμε να πουμε τιποτα αλλο απο τα σχολια σας , παρα μονο οτι τα χρειαζομαστε και απο αυτα παιρνουμε δυναμη για να σας εξυπηρετουμε οσο το δυνατον καλυτερα!!

Σας ευχαριστουμε για την υποστηριξη και για την εκτιμηση

Τα καλυτερα δεν εχουν ερθει ακομα και αυτο ειναι υποσχεση!!

Κωστας Ζαχαροπουλος

Ναι αλλα με το site σας τι θα γίνει; Απο πέρισυ το περιμένουμε!
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα ειχα παραγγειλει μια τροφη στο Κο Ζαχαροπουλο την οποια δεν μπορουσα να βρω,,,,τελικα την καναμε παραγγελια και πηγα να την παραλαβω,,,οταν ακουσα την τιμη μου πεσαν τα σαγονια λογω του οτι ειχα βρει πολυ φθηνοτερα σε αλλα καταστηματα.Τελικως την αγορασα και δεν μιλησα με σκοπο να ''ψαχνομαι'' καλυτερα για τις αγορες μου τις επομενες φορες.Ελα ομως που ο δρομος με ξαναεφερε εξω απο το συγκεκριμενο καταστημα και σταματησα να ριξω μια ματια,,,τελικα πηρα 3 κατεψυγμενες εκ των οποιων πληρωσα την μια,,,μολις εφτασα στο ταμειο,,,μου λεει.,,,εσυ δεν εισαι που ειχες παρει την τροφη ταδε?λεω ναι,,,,επειδη στην ειχα δωσει ακριβα επειδη την ειχα αγορασει ακριβα απο αλλο προμηθευτη δεν πληρωνεις τις δυο κατεψυγμενες,,,μονο την μια,,,,και ετσι κ εγινε,,,πληρωσα την μια και φυσικα ενιωσα αν μη τι αλλο οτι ισως και να μπορεις να εμπιστευτεις καποιους καταστηματαρχες,,,,

σιγουρα αν με φερει ο δρομος θα ξαναπερασω απ το καταστημα αν και ειμαι λιγακι μακρια,,,,,

υγ

αυτο το site ποτε θα φτιαχτει???ελπιζουμε συντομα,,,,

καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

τα προιοντα ανεβαινουν με γοργο ρυθμο!!

καποιες μικρορυθμισεις , φορτωνονται και τα υπολοιπα του ενυδρειακου ωστε να εχετε μια πληρη (η οσο το δυνατον πληρεστερη) εικονα και ξεκιναμε. Αργοτερα θα φορτωθουν και τα υπολοιπα του Pet. Το site αυτο κατασκευαζεται με σκοπο το ενυδρειακο κομματι.

Το καλο πραγμα αργει να γινει λενε , και ελπιζω να το επιβεβαιωσετε εσεις οταν το παρουσιασω!!

Ευχαριστουμε πολυ για την υποστηριξη!!

post-49551-0-74203900-1407195735_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...