Jump to content

Πόσος Είναι Ο Ασφαλής Χρόνος Για Να Τεστάρουμε Το Ενυδρείο Μας Απο Πλευράς Σιλικόνης?


xristos74

Recommended Posts

Φίλοι μου καλός σας βρήκα...απλά με την αγωνία του πρώτου που έφτιαξα ενυδρείου, :hot:έχω χάσει τον ύπνο μου... κοντέβει 35ωρο από την ώρα που το μοντάρισα,,, κόντρες οκ!!!!!!!!! η σιλικόνη πότε θα χωνέψει? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλημερα και καλος ηρθες στην παρεα μας χρειαζετε τρεις με τεσσερις μερες για να εισαι σιγουρος

Να ξερεις οτι εχει να κανει με το χομπι που λεγεται ενυδριο υπαρχει ο απαραβατος κανονας που ισχειι για ολα τα ενυδριακα θεματα που λεει οσο πιο αργα τοσο πιο καλα.

Υπομονη λοιπον και καλη αρχη και οταν εχεις χρονο πες μας λιγα λογια για το ενυδριο σου λιτρα διαστασεις και τι σκεφτεσε να φιλοξενησεις

Link to comment
Share on other sites

καλός σε βρήκα φίλε μου και σε ευχαριστώ που με την συμβουλή σου θα κλείσω λίγο τα μάτια μου :bow:

Link to comment
Share on other sites

Είναι το 4ο ενυδρείο μου απλά τα αγόραζα...θα το τεστάρω στο μπαλκόνι πριν γεμίσω το σαλόνι με καμία 160αρια λίτρα νερό :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Αστο και παραπανω για να εισαι σιγουρος.. εγω τα αφηνα 1 βδομαδα, 6 μερες γεματες τουλαχιστον. Αλλα 3-4 μερες ειναι το ενδεικτικο.

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε ενα θεμα στην καταλληλη κατηγορια γιατι εδω ειναι μονο για καλωορισμα και θα κλειδωσει σε μια βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρω το θέμα σε πιο σωστή κατηγορία. Η κουβέντα μπορεί να συνεχιστεί εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...