Jump to content

Jebao Wp-40 Εντυπωσεις


magman

Recommended Posts

Σημερα παρελαβα τη Jebao WP-40 απο e-bay. Φοβερη δυναμη, στη μικρη σκαλα και την εχω πλεον μονη στα 200 λιτρα και περισσεβει! Θορυβο 0 εκτος και αν την βαλω φουλ. Μεσα το πακετο ειχε και τρεις αισθητηρες νυχτας δωρο. Καποιος αλλος εντυπωσεις;

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι υπέρ ευχαριστημένος, στα 650 λίτρα έχω δυο να δουλεύουν φάουλ κ δεν ακούγονται. Τους αισθητήρες δεν κατάλαβα πως τους χρησιμοποιώ. Για πες.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι υπέρ ευχαριστημένος, στα 650 λίτρα έχω δυο να δουλεύουν φάουλ κ δεν ακούγονται. Τους αισθητήρες δεν κατάλαβα πως τους χρησιμοποιώ. Για πες.

στο πλαι ο κοντρολερ εχει μια τρυπα τον βαζεις εκει πεφτοντας το φως πεφτει και η ενταση τις αντλιας.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τρεις 60αρες και μια 40αρα καιειδα μεγαλη διαφορα από τοτε που της εβαλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με το τελωνειο κανενα προβλημα. Στο δικο μου πακετο εγραφε 40 δολαρια και ειχαν μαρκαρει το gift. Προσωπικα δεν εχω κολλησει ποτε καποιο δεμα μου στο τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

μου σταματησαν ένα φωτιστικό led απο Κινα που κοστιζε μαζι με τα έξοδα αποστολής 117 €.Η εταιρεία σημειωσε 50 $ αλλά η courier UPS το σταμάτησε στο τελωνείο με αποτέλεσμα να πληρώσω γύρω στα 50-60€ τη δουλειά μας την έκανε η courier. ..!!

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως τα 100 ευρω ειναι το οριο για ατελωνιστα. Οπως και ο ογκος του δεματος. Συνηθως τα μικρα δεματα δεν ανοιγωνται.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...