Jump to content

Συνάντηση Σεπτεμβρίου


bouboulas

Recommended Posts

Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί.

Μάλλον αυτή την φορά θα είμαι προς τους αλατάδες να του πρήξω με ερωτήσεις :) :) λόγω νέου reef !!!!!!!!!

A !! και όποιος μπορεί να διαθέσει κανένα φραγκάκι να ξεκινήσω το ριφάκι για να γίνει αστεράκι το μικρό το ενυδρειάκι (το κάναμε και ποίημα) είναι ευπρόσδεκτο !!!!

Για κοραλλάκια δεν ξέρω γιατί και γω στην ζήτηση είμαι. Φυτάκια θα φέρω σίγουρα !

αν σας περνει ο δρομος προς γλυφαδα πριν το σαββατο εχω μια μεγαλη σεριατοπορα να παρετε και οι 2 ωραια μεγαλα κομματια

Link to comment
Share on other sites

αν σας περνει ο δρομος προς γλυφαδα πριν το σαββατο εχω μια μεγαλη σεριατοπορα να παρετε και οι 2 ωραια μεγαλα κομματια

Λυκούργο δυστυχώς η Γλυφάδα σε εμένα μου είναι εντελώς ανάποδα, αν μπορέσεις στην συνάντηση θα το εκτιμήσω δεόντως. Πάντος σε ευχαριστώ και μόνο που το ανέφερες.

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο δυστυχώς η Γλυφάδα σε εμένα μου είναι εντελώς ανάποδα, αν μπορέσεις στην συνάντηση θα το εκτιμήσω δεόντως. Πάντος σε ευχαριστώ και μόνο που το ανέφερες.

Αντίθετα εμένα με βολεύει να περάσω αλλά δεν ξέρω αν το ενυδρείο μου είναι έτοιμο να τα δεχτεί. Λυκούργο αν είμαι ΟΚ στείλε μου μήνυμα από που να περάσω και πότε σε βολεύει. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω κατα 90% θα ειμαι εκει.Φυσικα οτι φραγκακια ειναι διαθεσιμα ειναι ευπροσδεκτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη που το λεω μιας και ειμαι και καινουριος αλλα καμια ανουμπια και κανα κερατοφυλο αν περισσευει θα ηθελα και εγω μιας και στηνω τωρα το πρωτο μου ενυδρειο.

:blush:

Έγινε επεξεργασία - argy1
Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο δυστυχώς η Γλυφάδα σε εμένα μου είναι εντελώς ανάποδα, αν μπορέσεις στην συνάντηση θα το εκτιμήσω δεόντως. Πάντος σε ευχαριστώ και μόνο που το ανέφερες.

οκ αν ξεκινησω απο το σπιτι θα σου φερω

Link to comment
Share on other sites

Αντίθετα εμένα με βολεύει να περάσω αλλά δεν ξέρω αν το ενυδρείο μου είναι έτοιμο να τα δεχτεί. Λυκούργο αν είμαι ΟΚ στείλε μου μήνυμα από που να περάσω και πότε σε βολεύει. Σε ευχαριστώ.

οκ

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω μαζευουμε λαο! Για παμε να μαζευομαστε. Και οι κυριοι που διαβαζουν χωρις να μιλανε εκει κατω, για να δηλωνουν συμμετοχη! :P

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα θα ερθω κι εγω (για πρωτη φορα). Αν ειναι θα φερω κερατοφυλλο, ανουμπιες και ο,τι άλλο περισσεύει.

Link to comment
Share on other sites

οκ αν ξεκινησω απο το σπιτι θα σου φερω

Οκ Σε ευχαριστώ !

Βλεπω μαζευουμε λαο! Για παμε να μαζευομαστε. Και οι κυριοι που διαβαζουν χωρις να μιλανε εκει κατω, για να δηλωνουν συμμετοχη! :P

Κάτσε είναι νωρίς ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί.

Μάλλον αυτή την φορά θα είμαι προς τους αλατάδες να του πρήξω με ερωτήσεις :) :) λόγω νέου reef !!!!!!!!!

Να τα μαααααας!.....σε λίγο θα σε παίρνουμε τηλεφωνο και θα κάνεις πως δε μας ξέρεις να 'ούμ'

Link to comment
Share on other sites

Παρων κι εγω εννοειται! :bigemo_harabe_net-53:

Δυστυχως δεν εχω κατι να δωσω απο φυτακια και τετοια αλλα ευτυχως(για σας) δεν εχω και να παρω! :P

Θα εχουμε κανα event για τα γενεθλια του φορουμ?

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι και εγω εκει για να σας γνωρισω ολους απο κοντα. Αλλα για πειτε ρε παλικαρια πως θα γνωρισουμε ποιος ειναι ποιος?

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι και εγω εκει για να σας γνωρισω ολους απο κοντα. Αλλα για πειτε ρε παλικαρια πως θα γνωρισουμε ποιος ειναι ποιος?

Καποιοι εχουν μπλουζακια.....τους υπολοιπους που δυστυχως δεν εχουμε προς το παρον ρωτωντας..... :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα εχω ενα κοκκινο τριανταφυλλο στο πετο!

:crazyyyy:

Χαχαχαχα!

Ενταξει μωρε θα ρωταμε..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα εχω ενα κοκκινο τριανταφυλλο στο πετο!

:crazyyyy:

Χαχαχαχα!

Ενταξει μωρε θα ρωταμε..

Καλοκαιριάτικα με σακάκι θα έρθεις; :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπα να βαλω για το λελουδο αλλα εχεις δικιο θα σκασω δεν το σκεφτηκα..

Θα το εχω στο αυτι τοτε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω μαζευουμε λαο! Για παμε να μαζευομαστε. Και οι κυριοι που διαβαζουν χωρις να μιλανε εκει κατω, για να δηλωνουν συμμετοχη! :P

Εννοείται παρών και εγώ και μάλλον θα φέρω και έναν καινούργιο χομπίστα "αφρικανό"...

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μαζευόμαστε... Κορίτσια μόνη θα με αφήσετε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...