Jump to content

Δοσομετρική Marine Color Ή Grotech


Recommended Posts

Θα ήθελα τη βοήθειά σας στην επιλογή δοσομετρικής. Είμαι ανάμεσα στη marine color και σε δύο μονές της grotech με την προοπτική αργότερα αν χρειαστεί να πάρω άλλη μια. Για τη marine color έχω διαβάσει ότι είναι καλή για τα λεφτά της, έχει τύχει σε κανέναν να κολλήσει? Υπάρχει καμία άλλη αξιόπιστη σε αυτά τα λεφτά ?? Η grotech έχει βγάλει τίποτα προβλήματα???

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Jebao autodosing pump 4way.... Στα 110€ περιπου....

www.fish-street.com Τσεκαρε ;)

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει αλλά αφενός είναι καινούρια και αφετέρου με χαλάει που ρίχνει σύμφωνα με το χρόνο και όχι ml (αν τα λέω καλά). Γενικότερα ψάχνω την πιο αξιόπιστη με τα λιγότερα χρήματα (τι είπα τώρα!!!). Αν πχ η grotech είναι πιο αξιόπιστη δε με πειράζει να έχω τρεις ξεχωριστές

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα στο πουν τα παιδια που την εχουν ηδη, εγω δεν εχω καταφερη να την παρω ακομα, θελω να πιστευω οτι θα την παρω τον αλλον μηνα....

Τωρα επι 3 φορες τα εξοδα δεν ξερω εαν σε συμφαιρει γενικοτερα... Αλλα να ξερεις οτι η αξιοπιστια ειναι κατι σχετικο, μπορει να ειναι πολυ καλη μαρκα καποιο κομματι εξοπλισμου, αλλα να χαλασει πολυ γρηγορα και να θελει πολλα για επισκευη...

Ζυγισετα ολα αυτα...

Link to comment
Share on other sites

για μενα που εχω την marine με βολευει με το χρονο παρα τα ml αλλα και την αλλη σε μονη που ειχα μια χαρα ηταν γενικα και οι δυο ειναι πολυ καλες φυσικα και οι κινεζικη που την εχει φιλος μονο καλα λογια λεει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...