Jump to content

Στησιμο!!


cholymelan

Recommended Posts

μετα απο restart οπου γυρισα απο διακοπες και τα βρηκα ολα νεκρα. ξαναξεκιναω.δεν θα μπω σε λεπτομερειες για το θλιβερο γεγονος που δεν θελω ουτε να το θυμαμαι!

ολα απο την αρχη με καινουργιο βραχο!

ακουω γνωμες για το aquascape!

 

ενυδρειο 70χ50χ50

σαμπ 50χ40χ40

 

post-16984-0-04796500-1411133121_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - TAN
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι για την ατυχία σου... Το στήσιμο σου είναι πολύ ωραίο αλλά νομίζω ο δεξιά πάνω βράχος αν τον γυρίσεις το πάνω να έρθει κάτω πιστεύω πως μπορεί να δείξει λίγο πιο πολύ. Καλή επιτυχία με το restart!

Link to comment
Share on other sites

κατσε σε μια βδομαδα θα δεσω/τρυπισω τον βραχο και θα μπει και ο αραγωνιτης.και αυτο γιατι θα λειπω παλι!οταν μπει ο αραγωνιτης θα βαλω και αλλες φωτο.προς το παρων σημερα σκεφτομουνα για ψαρια τι να βαλω κλπ.σκεφτομαι να μπολιασω καλα με κοπιποδα και να βαλω 4 μανδαρινους και 4 clown.ισως και ενα chrysus wrasse.ποια η γνωμη σας

Link to comment
Share on other sites

κατσε σε μια βδομαδα θα δεσω/τρυπισω τον βραχο και θα μπει και ο αραγωνιτης.και αυτο γιατι θα λειπω παλι!οταν μπει ο αραγωνιτης θα βαλω και αλλες φωτο.προς το παρων σημερα σκεφτομουνα για ψαρια τι να βαλω κλπ.σκεφτομαι να μπολιασω καλα με κοπιποδα και να βαλω 4 μανδαρινους και 4 clown.ισως και ενα chrysus wrasse.ποια η γνωμη σας

4 μανδαρινους το ξεχνας θα εχεις θεμα συμβιωσης και φυσικα τροφης ενα ωριμο ενυδρειο πανω απο χρονο φιλοξενει εναν υπο προυποθεσεις να θυμασαι οτι ο ενας θελει περιπου 250 κοπιποδα την ημερα και το ενυδρειο επισεις τα χρειαζετε...
Link to comment
Share on other sites

νομιζω αυτο ειναι υπερβολη που λες.μιας και εγω ειχα 5 μηνες ενυδρειο.ειχα μπολιασει πολυ καλα βεβαια.και ειχα μεσα 1 μανδαρινο ο οποιος ητανε και παχυς.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν είναι υπερβολή εγω στα 250 λιτρα και ενυδρείο 19 μηνών και με εναν μανδαρίνο πρεπει να ριχνω 1 φορα το μηνα κοπιποδα για να εχει να τρώει επισης και εμενα οταν το έβαλα ειχε κάνει μεγαλη κοιλια αυτο ομως επαψε να ισχύει πλεον γιατι καθαρισε γρήγορα τις αποικίες και χρειάζεται συχνη προσθήκη

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

το βρηκα παλι το ποστ.αλλα πια σκεφτομαι να το διαλυσω το ενυδρειο μιας και προχωραω σε κοραλλιερα.

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα παλι το ποστ.αλλα πια σκεφτομαι να το διαλυσω το ενυδρειο μιας και προχωραω σε κοραλλιερα.

Κριμα που δεν θα συνεχίσεις εγινε επεξεργασία του υπόλοιπου ποστ αν θες βαλε αγγελία στην ανάλογη κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...