Jump to content

Φιλτρο Fluval 206 Βοηθεια


Fodas Mosxonas

Recommended Posts

ναι και λεει το κουτι σερα σιποραχ απλα δεν λεει profesional poy ειδα σε κατι αλλεσ φωτογραφιες μαλλον αλλαζουνε συχνα το εξωτερικο κουτι 22 ευρο πληρωσα το 1 λιτρο

Τσιμπημένη η τιμή ...Μην σε απασχολεί η ονομασία , μια χαρά είναι και θα κάνεις τη δουλειά σου χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα και φθηνοτερα αλλα ητανε μακρια και λεω δεν πειραζει το αλλο ειναι κολιτα απο το σπιτι μου γιαυτο... εχει διαφορα αυτο απο το siporax profesional?? η απλα το κουτι αλλαζουνε για ενα ειδος marketing?

Link to comment
Share on other sites

Από ότι ξέρω είναι το ίδιο πράγμα. Η επιφάνεια πρέπει να είναι 270m2 στο ένα λίτρο.

Link to comment
Share on other sites

μολισ αγορασα και τοποθετησα σερα σιποραχ 1 λιτρο γεμισε 2 καλαθακια απο το φλουβαλ στο πρωτο αφισα το στρομενο eheim substart pro αλλα με κοβο στο μελλον να το αλλαχω και ειδα και περισοτερη κυκλοφορια στο φιλτρο φοβερο υλικο ( χερομαι να ανιγω και να κλινο το φιλτρο καταπληκτικο χωρις ανχος ευκολο συπερ ειχα eheim ecco pro 130 μου εβγαλε τιν πιστη στο χερι μ εμεινε ) ζητω η φλουβαλ χαχαχαχα θα ηθελα να σας ρωτησο με το νεο αστροτο υλικο ποσο χρονο θα χριαστει για να αναπτυχθει βιολογια ?? μονο το ενα καλαθακι ειναι στρομενο απο τα 3

Μην ανησυεχεις για την βιολογια. Οπως σου ειπε και ο Giorgosmarios αν θες ριχνε βακτηρια και οπως σου ειπε και ο dpap το ιδιο υλικο ειναι.

Την γνωμη σου για τα fluval και τα eheim αν θες πες την εδω!

Link to comment
Share on other sites

Siporax υπαρχει και χυμα και ειναι αρκετα ποιο οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...