Jump to content

Καλησπέρα Σας :)


Marina21

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, είμαι η Μαρίνα απο Λαμία κι έχω ένα ενυδρείο 15L μέσα στο οποίο έχω μια νεροχελώνα 2-3 χρόνων. Βασικά σήμερα αγόρασα το ενυδρείο. :thumbsu:Το διακοσμήσα και πίστευω είναι οκ. Μπορούν να συγκατοικήσουν και ψάρια μέσα στο ενυδρείο και αν ναι, ποιό είδος? ^_^

Έγινε επεξεργασία - Marina21
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως ηρθες!

Αν θες ανοιξε ενα καινουριο θεμα στην κατηγορια για τις χελωνες επειδη αυτο εδω ειναι για το καλωσορισμα και θα κλειδωσει σε μια βδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι η Μαρίνα απο Λαμία κι έχω ένα ενυδρείο 15L μέσα στο οποίο έχω μια νεροχελώνα 2-3 χρόνων. Βασικά σήμερα αγόρασα το ενυδρείο. :thumbsu:Το διακόσμησα και πιστεύω είναι οκ. Μπορούν να συγκατοικήσουν και ψάρια μέσα στο ενυδρείο και αν ναι, ποιό είδος? ^_^

Έγινε επεξεργασία - Marina21
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μαρινα!

καλως ορισες!

Το ενυδρειο ειναι ακαταλληλο δυστυχως για χελωνα (αλλα και για ψαρια) .. κριμα που δεν ρωτησες πριν το παρεις... ισως μπορεις να το αλλαξεις μιας και το πηρες τωρα, με ενα μεγαλυτερο.

Ψαρια δεν μπαινουν με χελωνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο forum μας! Για κάθε απορία σου θα σε κατατοπισουν οι γνωρίζοντες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Μαρίνα! :)

Όπως στα είπε ο tsala, για περισσότερα θα σε κατατοπίσουν οι ειδικοί στις χελώνες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μαρινα!

καλως ορισες!

Το ενυδρειο ειναι ακαταλληλο δυστυχως για χελωνα (αλλα και για ψαρια) .. κριμα που δεν ρωτησες πριν το παρεις... ισως μπορεις να το αλλαξεις μιας και το πηρες τωρα, με ενα μεγαλυτερο.

Ψαρια δεν μπαινουν με χελωνες.

Θα το εχω μεχρι να μεγαλωσει και να θελει αλλο... Θα το ξαναλλαξω οταν δεν χωραει πλεον. :turned:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους σας και καλως σας βρηκα! :bigemo_harabe_net-100:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω .Καλως σας βρηκα! :)

Έγινε επεξεργασία - Marina21
Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες και απο μενα!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-109:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...