Jump to content

My Reef Tank


geokos

Recommended Posts

Αρχικά σας ευχαριστώ όλους! akridas66 εχω πεί και στον θανάση σας περιμένω όποιο Σάββατο θέλετε για καφέ :)

Αύριο θα έχετε φωτογραφίες και απο το μεγάλο.. :)

Με τις acanthastreas το πάω να το φτιάξω ένα σύστημα πάνω αριστερά για να παίξει όλο το φάσμα των χρωμάτων εκει, θέλω κανα 2 εβδομάδες για να ολοκληρωθεί αυτό το κομμάτι :)

και όσο akridas66 για το οτι γα ενα reef ζούμε, άλλοι χαλάνε χρήματα σε πίνακες... ενώ μπορείς να δημιουργήσεις των πιο ωραίο ζωντανό "πίνακα" μεταφέροντας και την θαλλασα μέσα στο σπίτι σου ;)

π

θα σας βγάλω και καμμία καλύτερη φωτογραφία και απο αυτό να το δείτε καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

αααα!! Και για να κρατήσω κάποιους σε ένταση, επόμενο "project" που θα κάνω είναι ενυδρείο με συλλογές απο juvenile warty frogfish και jellyfish όπου και με τον κατάλληλο εξοπλισμό απο φώτα (γιατι στο τεχνικό κομμάτι εκτός απο θερμοκρασία δεν έχεις κάποια δυσκολία) ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μενω εκπληκτος!!! Περιμενουμε να το δουμε και αυτο αλλα και με το καλο το επομενο project!!

Υγ: καλα τα λες εσυ, αυτοι που περνουν πινακες δεν ακουνε :);)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά σας ευχαριστώ όλους! akridas66 εχω πεί και στον θανάση σας περιμένω όποιο Σάββατο θέλετε για καφέ :)

Αύριο θα έχετε φωτογραφίες και απο το μεγάλο.. :)

Με τις acanthastreas το πάω να το φτιάξω ένα σύστημα πάνω αριστερά για να παίξει όλο το φάσμα των χρωμάτων εκει, θέλω κανα 2 εβδομάδες για να ολοκληρωθεί αυτό το κομμάτι :)Θα γινει πολυ ωραιο!!

και όσο akridas66 για το οτι γα ενα reef ζούμε, άλλοι χαλάνε χρήματα σε πίνακες... ενώ μπορείς να δημιουργήσεις των πιο ωραίο ζωντανό "πίνακα" μεταφέροντας και την θαλλασα μέσα στο σπίτι σου ;)Δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι , αλλα εχεις απολυτο δικιο

π

θα σας βγάλω και καμμία καλύτερη φωτογραφία και απο αυτό να το δείτε καλύτερα :)

Link to comment
Share on other sites

αααα!! Και για να κρατήσω κάποιους σε ένταση, επόμενο "project" που θα κάνω είναι ενυδρείο με συλλογές απο juvenile warty frogfish και jellyfish όπου και με τον κατάλληλο εξοπλισμό απο φώτα (γιατι στο τεχνικό κομμάτι εκτός απο θερμοκρασία δεν έχεις κάποια δυσκολία) ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ!! :)

Πολυ ενδοιαφερον project

Επειδη δεν ξερω

θα τα εχεις στο ιδιο ενυδρειο?

και θα μπορεσεις να βρεις εδω?

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου έχω μείνει με το στόμα ανοικτό!!!!!! περιμένω πως και πως να δω φωτο απο τα σπάνια ψαράκια σου και ειδικά το pepermint.. αλήθεια (αν θελεις βέβαια) μπορεις να μας δώσει μερικές πληροφορίες πως βρέθηκε στα χέρια σου αυτο το ψάρι?

όλοι γνωρίχουμε ποσο σπάνιο είναι..

ευχαριστούμε και καλώς ήρθες στη παρέα μας! Ελπίζω να έχεις το χρόνο να μοιράζεσαι μαζί μας την εμπειρία σου. φαίνεται οτι αγαπάς πολύ το χόμπυ και γμωρίζεις πολλά.. :)

καλώς ήρθες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα σας.

Οντως το ενυδρειο σου ειναι ομορφο. Με καλο εξοπλισμο και ομορφα SPS.

Θα ηθελα να μαθω τι συμπληρώματα korallen Zuct χρησιμοποιεις.

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεσαι τις ενυδρειάρες σου!! Ωραία στημένο από την αρχή και βέβαια η συνέχεια ανάλογη.

Βάλε φωτό και από το μεγάλο για να χαζεύουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Respect απλα με αυτα που ακουω. Αναμενουμε τις φωτος να χαζεψουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που είναι οι φώτο;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...