Jump to content

Eheim Pickup


StayInTheTrees

Recommended Posts

Ειναι ενα πολυ καλλο εσωτερικο φιλτρο.

Αν καταληξεις σε αυτο, αυτο που κανεις ειναι το εξεις: Κοβεις απο το σφουγκαρι δυο φετες στον εναμισι ποντο περιπου.

Βαζεις το ενα στον πατο, ενδυαμεσα siporax μινι ( με τα δυχτακια τους, για να μπορεις να τα βγαζεις ) και απο πανω το αλλο

σφουγκαρι ( μηχανικο και βιολογικο ).

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενα πολυ καλλο εσωτερικο φιλτρο.

Αν καταληξεις σε αυτο, αυτο που κανεις ειναι το εξεις: Κοβεις απο το σφουγκαρι δυο φετες στον εναμισι ποντο περιπου.

Βαζεις το ενα στον πατο, ενδυαμεσα siporax μινι ( με τα δυχτακια τους, για να μπορεις να τα βγαζεις ) και απο πανω το αλλο

σφουγκαρι ( μηχανικο και βιολογικο ).

Σε αυτό μαλλον θα καταληξω γτ το οινομικα που είναι περιεργα..και για 60αρι φαινεται ιδανικο…οσο για το σπιρομαχ εχω 2 κουτια στην ντουλαπα μου για καλο και για κακο οποτε τωρα είναι ο καιρος τους, κατι άλλο που θα μπορουσα να προσθεσω??

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν νομιζω, με αυτο νομιζω εισαι καλημενος.

Link to comment
Share on other sites

με πολυ μικρη διαφορα πας σε εξωτερικο φιλτρο που ειναι η μερα με τη νυχτα απο ολες τις αποψεις!!

Link to comment
Share on other sites

με πολυ μικρη διαφορα πας σε εξωτερικο φιλτρο που ειναι η μερα με τη νυχτα απο ολες τις αποψεις!!

Τους πηρα τηλ και μου ειπαν ότι δεν εχει τα υλικα μεσα οποτε η τιμη ΘΑ ανεβει πολύ..και να σου πω την αληθεια είναι ανερχομενη εταιρια και δν μπορω να την εμπιστευτω ετσι χωρις να ακουσω γνωμες…..

Link to comment
Share on other sites

υλικα εχεις αναφερεις παραπανω(siporax),τωρα η εταιρια ειναι καινουργια παρομοια φιλτρα για να μη πω τα ιδια κυκλοφορουν καιρο στην αγορα,αλλαζει η ονομασια!το συγκεκριμενο μετα απο εκτενη συζητηση που ειχα με τον αντιπροσωπο εχει καλυψη και σε ανταλακτικα!

Έγινε επεξεργασία - polyagkistro
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...