Jump to content

Ποσοι Κυκλοι Θεραπειας Με Μelafix??


  

6 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ποσοι κυκλοι θεραπειας με Melafix χρειαστηκε να κανετε για Fin rot σε μονομαχο??

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να μας ενημερώσετε σε ποιο περιοδικό θα δημοσιευτούν οι συγκεκριμένες έρευνες...! :geek:

Το "μηδέν" γιατι δεν περιλαμβάνεται στην έρευνα?

Έγινε επεξεργασία - Chocolate_Puma
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να μας ενημερώσετε σε ποιο περιοδικό θα δημοσιευτούν οι συγκεκριμένες έρευνες...! :geek:

Το "μηδέν" γιατι δεν περιλαμβάνεται στην έρευνα?

γιατι το μηδεν μαλλον προοριζεται μονο για σενα που δεν εχεις τετοια θεματα...........εμεις τι να το κανουμε???μην σου ματιασω τον μονομαχο σου βεβαια.... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα 0 και για εμενα παρακαλω παρ'ολο που εχω τετοια πραγμματα.Εγω φταιω που δυναμωσα για λιγο το φιλτρο για να φυγει το βιοφιλμ και μαζι με αυτο εφυγε και η ουρα του.

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια βοηθαμε,πρωτα λυσε την πηγη του προβλημματος και μετα φαρμακα.Αν κατι τον ενοχλει πρεπει να αλλαξει αλλιως οσο και να παιρνει φαρμακο δεν θα βελτιωθει.

Εμενα αυτη ειναι η αποψη μου κια ειδικα για το φιν ροτ στους μονομαχους πρωτη αιτια ειναι ο ροη του φιλτρου.

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια βοηθαμε,πρωτα λυσε την πηγη του προβλημματος και μετα φαρμακα.Αν κατι τον ενοχλει πρεπει να αλλαξει αλλιως οσο και να παιρνει φαρμακο δεν θα βελτιωθει.

Εμενα αυτη ειναι η αποψη μου κια ειδικα για το φιν ροτ στους μονομαχους πρωτη αιτια ειναι ο ροη του φιλτρου.

συμφωνω!!!!!!!κατι γινεται για να δημιουργηθει το φιν ροτ οποτε χτυπαμε την αιτια.για να απαντησω κ στην ερωτηση. δεν το χρισιμοποιω πια γιατι σε μενα δεν λειτουργει κ δεν ειδα καμια διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Και για μενα παρακαλω ενα ΜΗΔΕΝ μην τον ματιασω τον Λελο! Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Έκανα 1 κύκλο και δεν έγινε τίποτα στον μονομάχο μου.Το φάρμακο είναι για τραυματισμούς που έχουν υποστεί μόλυνση την οποία την έχεις προλάβει από τα αρχικά στάδια είναι ήπιο φάρμακο και φυσικό.Και πολύ στα φόρουμ όπως και στις οδηγίες προτείνεται να χρησιμοποιείται μαζί με stress coat ή pimafix.Αλλιώς αν δε δούμε υποχώρηση πάμε σε δυνατά φάρμακα.Και όπως λέει σωστά η piki ψάχνουμε την αιτία.Άρα 0 το φάρμακο μπαίνει προληπτικά και χωρίς υπερβολές φυσικά για πολύ αρχικά στάδια ασθενειών.

Έγινε επεξεργασία - bettafish
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...