Jump to content

Καλώς Σας Βρήκα.


Aquamaniac

Recommended Posts

Χαίρομαι που είμαι στην παρέα σας και επιτέλους θα μπορέσω να βελτιωθώ στις γνώσεις για τα αγαπημένα μου ψαράκια.Έχω περίπου 3 χρόνια ενυδρείο και αν και παλαιότερα ως παιδί σε 40 λίτρα ενυδρείο κατάφερα να έχω για αρκετά χρόνια τα κοινά χρυσοψαράκια 2 τον αριθμό δεν είχα ξανά επαφή αν και μου άρεσε πολύ σαν χόμπυ η ενασχόληση αυτή.Έτσι κατάφερα πριν από 3 χρόνια να κάνω ένα ενυδρείο ψαρόσουπα αφού ρωτούσα ανθρώπους από τα Pet Shop τι να βάλω μέσα και έδιναν φυσικά τα πάντα.Είμαι σε διαδικασία μετατροπής του ενυδρείου και θα χαρώ όταν θα έρθει η ώρα και χρειαστεί να μάθω περισσότερα από εσάς τους εμπειρότερους.Να είστε όλοι καλά!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον! Πληθαινετε οι Αλεξανδρουπολιτες! Καλο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην παρεα,λιγο πολυ ολοι εχουμε κανει λαθει,δεν ειναι δυσκολο να φτιαξεις ψαροσουπα,αρκει να περισευη λιγο το κεφαλι του θερμοστατη απ τον κουβα που φυλας τα ψαρακια κατα τον καθαρισμο του ενυδρειου,και λιγο αλατοπιπερο.........

σου ευχομε καλη επιτυχια στην νεα σου προσπεθεια.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που καλωσορίσατε τον φίλο μου!

Με γλυκό νερό ασχολείται αλλά ποιος ξέρει.. μπορεί όταν θα κάνω εγώ το θαλασσινό να τον παρασύρω στα αλατια! Χι.. Χι..!!!

Η ψαρόσουπα του ήταν χειρότερη και από την δική μου..

Χρυσόψαρο κοι μαζί με αγγελοψαρο και δολάριο.. Ότι να ναι δηλαδή...

Τώρα θα το κάνει από την αρχή και σίγουρα θα γίνει κουκλί!

Σαββουλη.. καλωσηρθες στο φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! Αν κρίνω απο το avatar σου, θαλασσινό έχεις τωρα;

Όχι.Απλά πολύ θα ήθελα.....Θέλω να αλλάξω το ενυδρείο μου (γλυκού νερού) και να βάλω Guppy......Κάποια μεγάλη μέρα όμως θα ήθελα θαλασσινό όμως το θεωρώ δύσκολο γενικά.Θα δούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην παρεα,λιγο πολυ ολοι εχουμε κανει λαθει,δεν ειναι δυσκολο να φτιαξεις ψαροσουπα,αρκει να περισευη λιγο το κεφαλι του θερμοστατη απ τον κουβα που φυλας τα ψαρακια κατα τον καθαρισμο του ενυδρειου,και λιγο αλατοπιπερο.........

σου ευχομε καλη επιτυχια στην νεα σου προσπεθεια.

Χα χα χα χα......Ενα δίκιο τό χεις.....Δεν μπορώ να πω....Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.Με εσάς εδώ για συμβουλές και λίγη τρέλα

είναι σίγουρη η επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες aquamaniac!

Αλμυρός η Γλυκός :bbq: ????

Γλυκός......Αλμυρός στο μέλλον. Δεν θα εγκαταλείψω την προσπάθεια!!!Κάποια στιγμή θα κάνω και άλλο ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...