Jump to content

Μπλουζάκια Aquazone


Recommended Posts

Θελω κι εγω ενα παρακαλω!

georgerocks να γραφει οχι sturm οπως αυτο στην φωτογραφια!!! :P :p

Και κανα φουτερ δεν θα ηταν ασχημο τωρα που χειμωνιασε....το καντομανικο θα φοραμε στις συναντησεις?

Μηπως να τυπωσουμε φουτερ τωρα και κοντομανικο το καλοκαιρι?Τι λετε? :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θελω και γω ενα αλλα να γραφει μονο paris

Και να ειναι xxl παρακαλω

Έγινε επεξεργασία - paris soroni
Link to comment
Share on other sites

Α ναι......medium παρακαλω! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη ειστε καφροι και προβλεπω να το κανετε κουρειο, για Θεσ/νικη και εν γενει για επαρχια δεν εχει συζητηθει κατι αλλα εννοειται πως αν θελετε, κατι θα βρουμε. Μακρυμανικο δεν εχουμε δει γιατι ισως να βγαινει και ακριβο αλλα και αυτο το κοιταμε αν θελετε. Παρτε μια κονομανικη και βαλτε την πανω απο ενα μακρυμανικο, αμαν! Τιμη δεν εχουμε ακομη παντως σιγουρα δεν θα ειναι 20 ευρω!!!! Ελεος! Και οχι η μπλουζα σας δεν θα γραφει Sturm!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη ειστε καφροι και προβλεπω να το κανετε κουρειο, για Θεσ/νικη και εν γενει για επαρχια δεν εχει συζητηθει κατι αλλα εννοειται πως αν θελετε, κατι θα βρουμε. Μακρυμανικο δεν εχουμε δει γιατι ισως να βγαινει και ακριβο αλλα και αυτο το κοιταμε αν θελετε. Παρτε μια κονομανικη και βαλτε την πανω απο ενα μακρυμανικο, αμαν! Τιμη δεν εχουμε ακομη παντως σιγουρα δεν θα ειναι 20 ευρω!!!! Ελεος! Και οχι η μπλουζα σας δεν θα γραφει Sturm!

1. κάφρος
Άνθρωπος απολίτιστος και άξεστος, μέχρις ηλιθιότητος.

Ενδιαφέρον έχουν οι καταβολές της λέξης οι οποίες είναι, από χέρι, ρατσιστικές. Κάφρους (kaffirs) αποκαλούσαν οι λευκοί τους μαύρους της Νότιας Αφρικής για να δείξουν ότι πρόκειται για υποδεέστερη φυλή - η χρήση της λέξης ήταν η ίδια με τη χρήση του nigger στον Αμερικάνικό Νότο. Αλλά, πιο παλιά ακόμη η λέξη (kafir) είναι Αραβική και σημαίνει «άπιστος» - δηλαδή όπως οι Αρχαίοι έλεγαν «πας μη Έλλην βάρβαρος» οι Άραβες έλεγαν «όποιος δεν είναι μουσουλμάνος είναι κάφρος». Εδώ βρίσκεται και η ρίζα της τουρκογενούς λέξης «γκιαούρης» -> gavur -> kafur -> kafir.

Μια XL για μενα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θελω να πω οτι μου αρεσει πολυ η προσπαθεια που κανετε. Και επειδη η δουλεια μου ειναι αυτη (κανω δηλαδη κι εγω μπλουζακια φουτερ κλπ) θα ηθελα να ξερω κι εγω τη τιμη. Αν ειναι off topic η θεωρηθει διαφημηση μπορει να σβηστει το σχολιο αλλα εγω τετοια μπλουζακια τα κανω στα 4€. Εδω στην επαρχια τουλαχιστον αυτες ειναι οι τιμες. Αναμενω απο τα παιδια που εχουν παρει αυτη την ωραια πρωτοβουλια να μας πουν τιμες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα, κάτι τέτοια κάνετε και μου θυμώνετε τον Θοδωρή. Εννοείται πως και εγώ είμαι μέσα για μπλουζάκι. Medium παρακαλώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θελω να πω οτι μου αρεσει πολυ η προσπαθεια που κανετε. Και επειδη η δουλεια μου ειναι αυτη (κανω δηλαδη κι εγω μπλουζακια φουτερ κλπ) θα ηθελα να ξερω κι εγω τη τιμη. Αν ειναι off topic η θεωρηθει διαφημηση μπορει να σβηστει το σχολιο αλλα εγω τετοια μπλουζακια τα κανω στα 4€. Εδω στην επαρχια τουλαχιστον αυτες ειναι οι τιμες. Αναμενω απο τα παιδια που εχουν παρει αυτη την ωραια πρωτοβουλια να μας πουν τιμες.

Φιλε μου για τιμη δεν μπορω να σου πω ακομη! Υπολογιζω αναλογα με τις παραγγελιες 5-8 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ μέσα!

XL να είμαστε σίγουροι!

Βγαίνει και σε ροζουλί για εμάς τα κοριτσάκια;

:bigemo_harabe_net-131:

Link to comment
Share on other sites

Θελω και γω ενα αλλα να γραφει μονο paris

Και να ειναι xxl παρακαλω

Αν στειλεται στον Πάρη στειλτε μου και εμενα ενα, ενα xxs , ε λάθος ενα xxl... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν στειλεται στον Πάρη στειλτε μου και εμενα ενα, ενα xxs , ε λάθος ενα xxl... :)

Και εγω θελω..Large

Για nickname να γραφει Μιχαλης

Έγινε επεξεργασία - xrys24
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια πρόταση, γιατί βλέπω ότι πολύ αντί το nickname θέλουν να γράφει το όνομά τους. Κάτω από το nickname ή πίσω κάτω από το λογότυπο του φόρουμ ας είναι και το όνομα σε όποιον επιθυμεί.

Άσε που με το δικό μου nickname κανένας δεν το τονίζει σωστά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ μέσα!

XL να είμαστε σίγουροι!

Βγαίνει και σε ροζουλί για εμάς τα κοριτσάκια;

:bigemo_harabe_net-131:

Αχ, βρέ Καλιρόη, μέσα στο μυαλό μου είσαι........ναι βρε παιδιά, κανά χρωματάκι και για εμάς ?Ενα M θα ήταν τέλειο....

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρέ Καλιρόη, μέσα στο μυαλό μου είσαι........ναι βρε παιδιά, κανά χρωματάκι και για εμάς ?Ενα M θα ήταν τέλειο....

Υπάρχει μέριμνα για εσάς. Το μπλουζάκι σας θα ειναι σε ροζάκι με χρυσαφί δαντελίτσα κεντημένη στο χέρι και στο πέτο πάνω απο το nick θα φέρει δύο ομόκεντρα αστεράκια σε αποχρώσεις του ροζ (σκούρο το εξωτερικό και σε πιο πάλ χρώμα το εσωτερικό). Κατόπιν ειδικής παραγγελίας μπορεί το μπροστινό μέρος της μπλούζας να ειναι διαμορφωμένο έτσι ώστε να δένεται κόμπος μπροστά στην κοιλίτσα. Έγινε επεξεργασία - Safarpn
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eνα XL με επιφυλαξη......................να γραφει "vasillis4x4"

Κανονικα φοραω L αλλα επειδη την εχω πατησει με παρομοια διαφημιστηκα μπλουζακια, ειναι ενα νουμερο πανω

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μέριμνα για εσάς. Το μπλουζάκι σας θα ειναι σε ροζάκι με χρυσαφί δαντελίτσα κεντημένη στο χέρι και στο πέτο πάνω απο το nick θα φέρει δύο ομόκεντρα αστεράκια σε αποχρώσεις του ροζ (σκούρο το εξωτερικό και σε πιο πάλ χρώμα το εσωτερικό). Κατόπιν ειδικής παραγγελίας μπορεί το μπροστινό μέρος της μπλούζας να ειναι διαμορφωμένο έτσι ώστε να δένεται κόμπος μπροστά στην κοιλίτσα.

Μην σας βάλουμε σε κόπο.....ένα ροζάκι ή φούξια, νομίζω όμως θα ήταν πολύ καλό........Αντε που όλο μας πειράζετε.... :D και μπλέ ελεκτρίκ, μας κάνει. :P

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, για το θεμα των nickname καλυτερα να βαζουμε αυτο που εχουμε και στο φορουμ για να μπορουμε να γνωριζομαστε μεταξυ μας!

Οσο για το ονομα μας, επειδη τα μπλουζακια καλο ειναι να ειναι ολα ιδια δεν νομιζω πως μπορει να γινει κατι τετοιο, χωρις να το αποκλειω κιολας!

Χρωμα, μονο μαυρο!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Nickname παιδια πρεπει να μπει. Ας ξεκινήσει η ταύτιση οταν γνωριζόμαστε, το ονομα θα το θυμόμαστε ευκολα. Την ταύτιση προσώπων ειναι που δυσκολευόμαστε και πρώτος απο ολους εγω! :)

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια πρόταση, γιατί βλέπω ότι πολύ αντί το nickname θέλουν να γράφει το όνομά τους. Κάτω από το nickname ή πίσω κάτω από το λογότυπο του φόρουμ ας είναι και το όνομα σε όποιον επιθυμεί.

Άσε που με το δικό μου nickname κανένας δεν το τονίζει σωστά

Δηλαδή δεν είναι μπούμπουλας; :w00t:

Υπάρχει μέριμνα για εσάς. Το μπλουζάκι σας θα ειναι σε ροζάκι με χρυσαφί δαντελίτσα κεντημένη στο χέρι και στο πέτο πάνω απο το nick θα φέρει δύο ομόκεντρα αστεράκια σε αποχρώσεις του ροζ (σκούρο το εξωτερικό και σε πιο πάλ χρώμα το εσωτερικό). Κατόπιν ειδικής παραγγελίας μπορεί το μπροστινό μέρος της μπλούζας να ειναι διαμορφωμένο έτσι ώστε να δένεται κόμπος μπροστά στην κοιλίτσα.

Αχου το! Τέλεια! Θέλω και διαμαντάκια και στρασάκια και παγιέτες και τον Γουίνι και μερικά σβαρόβσκι και φυσικά να μπαίνει στο πλυντήριο και στο στεγνωτήριο! :clown2:

Παιδια, για το θεμα των nickname καλυτερα να βαζουμε αυτο που εχουμε και στο φορουμ για να μπορουμε να γνωριζομαστε μεταξυ μας!

Οσο για το ονομα μας, επειδη τα μπλουζακια καλο ειναι να ειναι ολα ιδια δεν νομιζω πως μπορει να γινει κατι τετοιο, χωρις να το αποκλειω κιολας!

Χρωμα, μονο μαυρο!

:angry02:

Nickname παιδια πρεπει να μπει. Ας ξεκινήσει η ταύτιση οταν γνωριζόμαστε, το ονομα θα το θυμόμαστε ευκολα. Την ταύτιση προσώπων ειναι που δυσκολευόμαστε και πρώτος απο ολους εγω! :)

Συμφωνώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Μια προταση:

Κατω απ το νικνειμ να γραφετε και το κανονικο με ποιο μικρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια προταση:

Κατω απ το νικνειμ να γραφετε και το κανονικο με ποιο μικρα.

.....εγω θέλω να γράψετε και το όνομα της θείας μου της Βιργινίας....Δημήτρη πολύ παναήρ' θα γίνει έτσι η μπλούζα.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...