Jump to content

Αρχαριος-Νεο Ενυδρειο Κ Σκαλαρια


Serafeim Stoumpos

Recommended Posts

καλησπερα παιδια κ καλως σας βρηκα.πριν ενα περιπου χρονο ειχα φτιαξει ενα ενυδρειο για ενα φιλο κ πριν 15 ημερες μου το επεστρεψε μαζι με τα ψαρια.

παντα μου αρεσαν να τα παρακολουθω αλλα ποτε δεν μπηκα στον κοπο να ασχοληθω με το αθλημα.

το ενυδρειο ειναι 120χ40χ60υψος.

ολες αυτες τις ημερες που ασχολουμε εχω φαει κολημα κ σημερα εφτιαξα αλλο ενα 80χ40χ60 διοτι απο οσα εχω διαβασει πρεπει να χωρισω μερικα απο ολα αυτα που εχει.

αν μπορει καποιος να με βοηθησει εχει καλως.

εχει μεσα 2 σκαλαρια 1 καμπυ κοκκινο 1 σιλβερ περιπου 15cm γυρω στα 20 μεγαλα κ μικρα γλυπτες ετσι μου τα ειπε,2 πορτοκαλι δεν ξερω πως τα λενε γυρω στα 8cm επισης ενα διαφανο Kryptopterus Bicirrhis,1 ξιφοφορο με πολυ μεγαλη μυτερη ουρα,1 καρχαρια μαυρο με πορτοκαλι ουρα κ 2 ασημι που δεν εχω ιδεα τι ειναι....ειναι σαν τσιπουρες 6 cm.

συγνωμη για την περιγραφη αλλα οσα βρηκα στο ιντερνετ σας τα εγραψα σωστα τα υπολοιπα δεν μπορω να τα βρω.ας βοηθησει καποιος να μου πει τι πρεπει να κανω.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα. Επειδή αυτό το θέμα κλέινει μετά από μερικές ημέρες, άνοιξε ένα νέο θέμα στην κατηγορία γλυκού νερού. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

Μην ανησυχείς, όρεξη να έχεις και τα παιδιά εδώ θα σε βοηθήσουν!

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα και από εμένα :bigemo_harabe_net-100:

Link to comment
Share on other sites

:welcome:Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας, ξεκίνα διάβασμα για τις συνθήκες διαβίωσης του κάθε είδους από αυτά που έχεις και εδώ είμαστε! Καλή διαμονή!

Έγινε επεξεργασία - south
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...