Jump to content

6000 Λίτρα Αμερικης


thanasis76

Recommended Posts

φοβερο ενυδρειο γιγας!! μπραβο ρε φιλε

χαρα στα κουραγια σου

κανε αλλο ενα τετοιο μεσογειακο ριξε ενα ζευγαρι ροφους ενα ζευγαρι τσιπουρες και συναγριδια να εχει να τρως κιολας

χαχα :jig:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

μετα απο πολυ καιρο τραβιξα ενα βιντεακι απο τα θηριακια μου!!!!!
Συγνωμη για την κακη ποιοτητα αλλα ειναι απο κινητο και εχει και ηλιο...

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Θαναση δεν θα σχολιασω μια που τα παιδια τα εχουν πει ολα, αλλα ρε αδελφε κανε τον κοπο και τραβα ενα βιντεο βραδυ να καμαρωσουμε οπως πρεπει τα πανεμορφα ζωντανα σου.

Link to comment
Share on other sites

Θηρία πραγματικά. Τα σαλάχια δε θα το εκτιμούσαν περισσότερο αν είχες και λίγη άμμο; Γιατι δε βάζεις;

Link to comment
Share on other sites

Θαναση δεν θα σχολιασω μια που τα παιδια τα εχουν πει ολα, αλλα ρε αδελφε κανε τον κοπο και τραβα ενα βιντεο βραδυ να καμαρωσουμε οπως πρεπει τα πανεμορφα ζωντανα σου.

 

εχεις δικιο, πρεπει να τραβιξω και βραδυ, αλλα λογο του οτι ειναι στο μαγαζι το ενυδρειο, οταν σχολαω μετα απο 12-14 ωρες δεν εχω και τοσο ορεξη να ξαναπαω το βραδυ.... αλλα εχεις δικιο και θα το κανονησω...

 

Link to comment
Share on other sites

Θηρία πραγματικά. Τα σαλάχια δε θα το εκτιμούσαν περισσότερο αν είχες και λίγη άμμο; Γιατι δε βάζεις;

 

εχουν εχουν.... κοντα στα 200 κιλα... αλλα την μεταφερουν οπου θελουν και αναλογα που ειναι γυρισμενος ο κυκλοφορητης...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Καλησπερα!!! εβγαλα μερικες φωτο απο τα ψαρια μου, εκτος απο 3 που ειναι πιο ντροπαλα...
τραβιξα και ενα βιντεακι για να δειτε πως ειναι ολο...
μου εκεναν και μια ζημια και πρεπει τωρα να καθαρισω τα κομματια, λογο μεγεθους μου διαλυσαν τον κυκλοφοριτη που ειχα μεσα και τους αρεσε να παιζουν....

IMAG0561_zpsxgbtnhrp.jpg


IMAG0562_zpsb7zobwk9.jpg


IMAG0564_zpsylztzbvp.jpg


IMAG0565_zps2stzulcn.jpg


IMAG0568_zpssr5815tr.jpg


IMAG0571_zpsymdbltoj.jpg


IMAG0576_zpsjaqeq8u7.jpg


IMAG0578_zpsretknxfz.jpg


και το βιντεακι....

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Θαννάση ειναι τρομερο το αποτέλεσμα.

Τα ψάρια ειναι τέρατα. :)

Για φαντασου εγω θα εβαζα κανενα τεραστιο κοπάδι τέτρα... εκει θα εβλεπε κίνηση... :)

Link to comment
Share on other sites

Εεε...αντε επιτελους μας εκανες update.Κ ηθελα να σε ρωτισω.Εχεις πεσει με τα μουτρα στο reef μου φαινετε

Link to comment
Share on other sites

Θαννάση ειναι τρομερο το αποτέλεσμα.

Τα ψάρια ειναι τέρατα. :)

Για φαντασου εγω θα εβαζα κανενα τεραστιο κοπάδι τέτρα... εκει θα εβλεπε κίνηση... :)

 

για να δεις κινηση σε τετοιο ενυδρειο απο τετρα... πρεπει το κοπαδι να ειναι 1000-1500 ψαρακια... χαχαχαχα

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εεε...αντε επιτελους μας εκανες update.Κ ηθελα να σε ρωτισω.Εχεις πεσει με τα μουτρα στο reef μου φαινετε

 

μπα, αυτη η εποχη ειναι της χαλαρωσης και της αναμονης για το χειμωνα.... τωρα εχω πεσει με τα μουτρα στα ουζακια, στα μεζεδακια.... καμια μπυριτσα, καμια ψησταρια στην παραλια... :P :P :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...