Jump to content

Ολα Απο Την Αρχη


Spy74

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια και συνχαριτηρια για την σπουδεα δουλεια που κανεται εδω στο φορου .Περσι τετοιν καιρο ξεκινησα με ενα mini reef 40lt και πριν 6 μηνες κατεληξα με ενα 400 Lt.Παρα της πρισπαθειες που κατεβαλα και ειχα φτασει σε καλο σημειο τον περασμενο μηνα αρπαξα ενα πολυ ωραιο ichk μαζι με ενα πιο ωραιο βακτηριο και το αποτελεσμα ηταν να χασω σχεδον ολα τα ψαρακια μου .Δεν πειραζει ομως καθε εμποδιο για καλο .Ομολογω οτι οταν ζητησα βοηθεια απο καποια παιδεια του φορουμ οπως στησιμο ανοιγμα τρυπας στο ενυδρειο sub και αλλες συμβουλες της ειχα απλοχερα και με πολες χρησιμες συμβουλες.Σας ευχαριστω πολυ

PS το πριν και το μετα του ενυδρειου δεν το εχω τελειωσει ακομα αυτο ειναι το αποτελεσμα μετα απο ενα πολυ κουραστικο αλλα ευχαριστο ΣΚ

post-60016-0-10020500-1416877488_thumb.jpg

post-60016-0-75842200-1416877880_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - Spy74
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τα ζωντανά σου αλλά όπως είπες κάθε εμπόδιο για καλό.Προχωράς πιο δυνατά τώρα. :thumbsu:

Μόνο οι φωτό ανοίγουν πολύ μικρές και δεν μπορώ να δω λεπτομέριες.

Πάντος γενικά φαίνεται πολύ όμορφο. Μπράβο!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στο AquaZone!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον!

Το δευτερο aquascape φαινεται πολυ πιο ομορφο απο το προηγουμενο!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας :welcome:

Κάθε εμπόδιο για καλό, κρίμα βέβαια για τα ζωντανά...

Το δεύτερο aquascape μου αρέσει περισσότερο, καλή διαμονή και απροβλημάτιστη συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες και όπως είπες, όλα τα εμπόδια....... για καλό. :thumbup:

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες κι απο εμενα!!!! κριμα για τα ψαριακια σου, αλλα σιγουρα εκανες οτι μπορουσες να τα σωσεις...

κοιταμε μπροστα....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...