Jump to content

Χρωμα


Recommended Posts

καλησπερα με τι χρωματα θα μπορουσα να βαψω διακοσμητικα του ενυδρειου?μηπως υπαρχουν ειδικα?

Link to comment
Share on other sites

Με εποξικά μόνο και απο αυτά ίσως όχι όλα, υπάρχουν ή υπήρχαν και food trade, αλλά ίσως είναι δύσκολο να βρεις σε μικρή ποσότητα. Αλλη μία λύση που έχω δει είναι εποξικό χρώμα και από πανω εποξική ρητίνη διαφανη, η εποξική ρητίνη λένε πως όταν στερεοποιθεί πλήρως είναι χημικά ουδέτερη. Για να μας πει και ο Σταμάτης ο bouboulas που έχω δει πως έχει βάψει έτσι κάτι πλάτες

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με τι χρωματα θα μπορουσα να βαψω διακοσμητικα του ενυδρειου?μηπως υπαρχουν ειδικα?

Θέλεις να βάψεις εσωτερικά ή εξωτερικά ;

Link to comment
Share on other sites

Το διατύπωσα ίσως λάθος. Θέλεις να βάψεις διακοσμητικά και να τα τοποθετήσεις μέσα στο ενυδρείο ή θέλεις να βάψεις για παράδειγμα την πλάτη ;

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μας περισσότερες πληροφορίες αν θέλεις , τι είναι αυτό που θέλεις να βάψεις ; Εγώ δεν θα το πρότεινα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θελω να φτιαξω διακοσμητικα απο τσιμεντο,θα τα αφησω να νεκρωσουν σε νερο και θελω να τα βαψω και να τα βαλω σε γκαπυ

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε τότε μια ματιά στα θέματα diy που έχουμε εδώ μέσα , ειδικά στα θέματα με τις κατασκευές πλάτης για ενυδρεία. :)

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω κανενα μου δινεις συγκεκριμενα καποια

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...