Jump to content

Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....


Recommended Posts

...Στην Μαρίνα (Ceasars) η οποία μου έστειλε βιταμίνες αλλά και τροφή για fry τις οποίες δυστυχώς δέν έρχονται στην Ελλάδα αλλά είναι οι καλύτερες του είδους τους για αυτή την δουλειά!!!

Ελπίζω να τις τελειώσω γρήγορα (αυτό σημαίνει πολλά μικρά... :blush: ) και ελπίζω κάποτε να δούμε αυτά τα προιόντα και στην ελλάδα (αυτό είναι μπηχτή στις εταιρίες... :hysterical: )

Και πάλι Μαρίνα ευχαριστώ πολύ και νά και μιά φωτό του 'εμπορεύματος'....... :blush:

post-2-1131491365_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aπό το στόμα σου και "σ' των μαγαζιών" τ' αφτί :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να τις τελειώσω γρήγορα (αυτό σημαίνει πολλά μικρά... :blush: ) και ελπίζω κάποτε να δούμε αυτά τα προιόντα και στην ελλάδα (αυτό είναι μπηχτή στις εταιρίες... :hysterical: )

post-2-1131491365_thumb.jpg

4393[/snapback]

Καλοφαγωτα - αντε να τα τελειωσεις να σου στειλω κι αλλα! Και εφοσον μιλαμε για μαγαζια παιδια, ριξτε και την εξης ιδεα:

Basleer Bio-Fish - φανταστικη γκαμα προιοντων, ΤΕΛΕΙΑ τροφη, ο Δρ. Basleer εχει γραψει διαφορα περι ασθενειων και καταπολεμησης, ειναι πολυ γνωστος βιολογος και συνεργαζεται με διαφορες εταιρειες. Εβγαλε δικη του τροφη η οποια πραγματικα αξιζει!

Επισης, μου ειπαν - δεν την εχω δοκιμασει ακομα, οτι η Vibra-gro ειναι εξαιρετικη τροφη και οτι τα ψαρια τρελλαινονται γι'αυτην και αφηνει ελαχιστα καταλοιπα (μειωση οργανικων καταλοιπων κατα 80%). Αν καποιος θελει να δοκιμασει ... εγω παρηγγειλα μεσω ιντερνετ γιατι εδω την εφερνε η Interpet αλλα τωρα το σταματησε.

(Τελικα θα μου βγει το ονομα με τα φαγητα ... :blush: )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εδω βρήσκεις μονο της SERA και εγώ ήθελα να παραγγείλω αλλά δεν...... στο τέλος θα τους ρίξω βιταμίνες για ανθρώπους :blush: (πλάκα πλάκα έχω ακούσει πως το κάνουν, όπως και για έναν τύπο που ήθελε να δώσει ορμόνες σε καποια ψάρια :hysterical: )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εδω βρήσκεις μονο της SERA και εγώ ήθελα να παραγγείλω αλλά δεν...... στο τέλος θα τους ρίξω βιταμίνες για ανθρώπους  :blush: (πλάκα πλάκα έχω ακούσει πως το κάνουν, όπως και για έναν τύπο που ήθελε να δώσει ορμόνες σε καποια ψάρια  :hysterical: )

4658[/snapback]

Eδω παλι η SERA εξαφανιστηκε! Ηθελα προχθες να παρω τις ταμπλετες για τα γατοψαρα (αυτες με το ξυλο μεσα) - πουθενα! Πρεπει να τις παραγγειλω μεσω διαδικτυου τωρα ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...