Jump to content

Στολισμός Χρ. Δένδρου


Recommended Posts

Πως πάνε οι ετοιμασίες?

Το στολίσατε ή ακόμα?

Εγώ λέω φέτος να βάλω αυτά αντί για μπάλες :):):)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καμεεεεεεεεεενε!

Έγινε επεξεργασία - giorgosmarios
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα βάλω από αυτές τις μπάλες!

cd23badffea14e6f795a0eca7d5022b1.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kαλέ, τι ωραίες μπαλίτσες είναι αυτές ? θέλω και εγώ, ζηλεύωωωωωωω.Το στολίσαμε φέτος και εμείς, νωρίς-νωρίς.

Αμα έχεις μικρό να σε ζαλίζει, τι να κάνεις, το στολίζεις και 1 μήνα νωρίτερα.

υ.γ.πάντως έχω χώρο και για τέτοιες ψαρο-μπαλίτσες :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα βάλω από αυτές τις μπάλες!

cd23badffea14e6f795a0eca7d5022b1.jpg

απο ποτ Maik να παρω και εγω?
Link to comment
Share on other sites

Επισεις Δεκεβριος εφτασε σιγα σιγα δεν πρεπει να παρει γιορτινη μορφη το φορουμ?κατι σε χιονι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχουν επιλογές,τόσο για εμάς,όσο και για τα ενυδρεία μας!Να καποιες ιδέες.. :Dpost-778-0-83838000-1417292286_thumb.jpgpost-778-0-83838000-1417292286_thumb.jpgpost-778-0-41363000-1417292311_thumb.jpgpost-778-0-31953800-1417292323_thumb.jpgpost-778-0-84919300-1417292344_thumb.jpgpost-778-0-87612400-1417292361_thumb.jpgpost-778-0-89079700-1417292764_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να κανω κάτι για το ενυδρειο μου τώρα τα Χριστούγεννα αλλα για να γίνει σωστά, θα ήθελα έναν που ασχολείται με φυτα να μου πει αν ενα χριστουγεννιάτικο δέντρο χρειάζεται λιπάσματα και CO2. Ευχαριστώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμάζομαι να κανω κάτι για το ενυδρειο μου τώρα τα Χριστούγεννα αλλα για να γίνει σωστά, θα ήθελα έναν που ασχολείται με φυτα να μου πει αν ενα χριστουγεννιάτικο δέντρο χρειάζεται λιπάσματα και CO2. Ευχαριστώ.

Αυτο που θα πρεπει να προσεξεις ειναι οτι κατα την αγορα του δεν θα πρεπει να εχει απανω του χιονι.

Ειναι επικυνδυνο αν λιωσει μεσα στο ενυδρειο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που θα πρεπει να προσεξεις ειναι οτι κατα την αγορα του δεν θα πρεπει να εχει απανω του χιονι.

Ειναι επικυνδυνο αν λιωσει μεσα στο ενυδρειο!

.....και βέβαια ξεχνάω τα φωτάκια έτσι;
Link to comment
Share on other sites

.....και βέβαια ξεχνάω τα φωτάκια έτσι;

Απο φωτακια κατι σε 3500 και 6500 κελβιν, πιο πανω το ξεχνας :P

Εμεις στολισαμε πριν 10 μερες περιπου :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απο φωτακια κατι σε 3500 και 6500 κελβιν, πιο πανω το ξεχνας :P

Εμεις στολισαμε πριν 10 μερες περιπου :)

Να μην εχει και αλγες!

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχουν επιλογές,τόσο για εμάς,όσο και για τα ενυδρεία μας!Να καποιες ιδέες.. :Dattachicon.gif2-Schneemann-als-Taucher.jpgattachicon.gif2-Schneemann-als-Taucher.jpgattachicon.gif2062381609_257687afcd_b.jpgattachicon.giffischeumbaumkrone.jpgattachicon.gifimages.jpgattachicon.gifnano-cube-weihnachten.jpgattachicon.gifimages.jpg

Η τελευταια φωτο τα :thumbsu: σπαει

Link to comment
Share on other sites

Απο φωτακια κατι σε 3500 και 6500 κελβιν, πιο πανω το ξεχνας :P

Εμεις στολισαμε πριν 10 μερες περιπου :)

Εσυ φίλος δε ξέρεις απο φυτεμένα, να με κάψεις θέλεις; Εσένα θα σε ρωτήσω για το τι είδους αστερία να βάλω πάνω στο δέντρο.

Πλάκα πλάκα άντε να αλλάζει και λίγο μορφή το ΑΖ σιγα σιγα να μπαίνουμε στο κλίμα και να μας φτιάχνει και η διάθεση!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα οι δυο τρελες που εχω στο σπιτι { μανα και κορη } στολισαν απο τις 15 νοεμβριου και μεσα και εξω το μπαλκονι. ενα βραδυ που εκανα τσιγαρο στο μπαλκονι , χωρις να φαινομαι ευτυχως , περναγε ενα ζευγαρι και τους ακουω να λενε ....... καλα τι μηνα εχουμε? :xmas_laugh: :xmas_laugh:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παιδακια εμεις μεσα στην βδομαδα στολιζουμε!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς λόγω κρίσης στολίσαμε αλλα με κάτι πιο οικονομικό αυτη τη χρονιά......οτι μπορούσαμε τέλος πάντων!

ΆΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!

(Το δεντράκι ηταν δώρο σε βενζινάδικο με τα 5€ βενζίνη που βάλαμε και τα φωτάκια ευγενική χορηγία του γείτονα......ok, κλεμμένα απο τον γείτονα ειναι αλλα τσιμουδιά)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Εγω λουφαρω ακομα, γιατι ειναι στο παταρι σε κουτα

Ελπιζω μεχρι το Σαββατο......

Link to comment
Share on other sites

¨Ετοιμοι είμαστε εμείς χτες στολίσαμε

Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα οι δυο τρελες που εχω στο σπιτι { μανα και κορη } στολισαν απο τις 15 νοεμβριου και μεσα και εξω το μπαλκονι. ενα βραδυ που εκανα τσιγαρο στο μπαλκονι , χωρις να φαινομαι ευτυχως , περναγε ενα ζευγαρι και τους ακουω να λενε ....... καλα τι μηνα εχουμε? :xmas_laugh: :xmas_laugh:

Ρε πως σε νοιωθω! Μια απο τα ιδια! Και η μα :censored: κια ειναι οτι αυτες θελουν το χαζι, εσυ τρως το πακετο στησε ξεστησε!

Εμείς λόγω κρίσης στολίσαμε αλλα με κάτι πιο οικονομικό αυτη τη χρονιά......οτι μπορούσαμε τέλος πάντων!

ΆΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!

(Το δεντράκι ηταν δώρο σε βενζινάδικο με τα 5€ βενζίνη που βάλαμε και τα φωτάκια ευγενική χορηγία του γείτονα......ok, κλεμμένα απο τον γείτονα ειναι αλλα τσιμουδιά)

attachicon.gifimage.jpg

Ασε ρε την κλαψα! Αλλαζεις τα ενυδρεια ετσι και δεν εχει λεφτα για δεντρο! Πες καλυτερα οτι τα λεφτα του δεντρου και των στολιδιων πηγαν στο καινουριο rimless reef 649,5 λτ που ετοιμαζεις! :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε πως σε νοιωθω! Μια απο τα ιδια! Και η μα :censored: κια ειναι οτι αυτες θελουν το χαζι, εσυ τρως το πακετο στησε ξεστησε!

Ασε ρε την κλαψα! Αλλαζεις τα ενυδρεια ετσι και δεν εχει λεφτα για δεντρο! Πες καλυτερα οτι τα λεφτα του δεντρου και των στολιδιων πηγαν στο καινουριο rimless reef 649,5 λτ που ετοιμαζεις! :D

Εσένα ποιος σου το είπε;;; (648,76 λτ για την ακρίβεια)
Link to comment
Share on other sites

Εσένα ποιος σου το είπε;;; (648,76 λτ για την ακρίβεια)

Ρε συ, δεν χαραμιζες αλλες δυο τρεις γυρλαντες και κανα λαμπιονι να το κανεις 650! :xmas_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, δεν χαραμιζες αλλες δυο τρεις γυρλαντες και κανα λαμπιονι να το κανεις 650! :xmas_laugh:

Όχι ρε φίλε, τις γιρλάντες τις χρειάζομαι για να κρεμαστώ μετα απο τον πολυέλαιο.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...